Being human - и вълчият куршум е... - тема 3

  • 14 841
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 607
Аз вече съм за Том. Confused

# 16
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз мисля,че ще е Том (или поне се надявам да не е Джордж)

# 17
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
За Джорджи гласувах аз.  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 44 349
Еха, каква серия...а следващият епизод ще е ...епичен направо Simple Smile
за куршума...ако така ги затворят в една клетка...Джорджи става много вероятен, особенно след случилото се с Нина....

А всъщност какъв беше момента със снимките?

Поне тази тъпа полицайка си замина...много ме дразнеше...нали няма вероятност да се събуди вампир или нещо такова..

# 19
  • Мнения: 4 607
Ейнджъл, с кои снимки? Thinking

# 20
  • Мнения: 0
Честит 8 Март!
Пуци Мерси за темичката.  bouquet
Аз гласувах за Том  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 44 349
Ейнджъл, с кои снимки? Thinking

че като го снимат ще разберат...какво толкова...че няма да го има на снимката...и?

# 22
  • Мнения: 4 607
Ми че няма ли да ти е странно да снимаш някого и него да го няма на снимката? Laughing Ще започнат да го изследват, а-у и ще разберат, че не е човек... Stop

# 23
  • Мнения: 3 736
Ейнджъл, с кои снимки? Thinking

че като го снимат ще разберат...какво толкова...че няма да го има на снимката...и?

Да.  Wink Не е 'какво толкова', щото нищо в съвременната наука не би могло да обясни липсата на изображение на човек. Та ще се дръпне конеца и кой знае докъде ще стигне разплитането, ако се допусне.

Май и аз съм за Том, но ако в тоя кадър са били с Джордж в клетката... не искам да знам.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 349
е да, ако той е достатъчно дълго там , че да го изследват и т.н.
ама той надали ще се задържи много...
ама Ани...много тъпа....не стига, че го подреди така, ми и заради нея не избяга...

# 25
  • Мнения: 3 736
Да - не е само за изследването, а просто че всички ще се ошашкат като видят, че няма изображение, ще тръгне приказка, неща... Единственото спасение е следващия епизод да започне как го изкарват оттам. hahaha Щото нали полицаи са все пак, по им се чува думата, не е няква сенилна баба, да кажеш, че фантазира. Mr. Green

След кратък размисъл аз гласувах с "Никой', щото хич не е изключено да им щукне нещо друго... не знам какво, но не изключвам подобна изненада...

# 26
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
че като го снимат ще разберат...какво толкова...че няма да го има на снимката...и?

И аз разсъждавам така, много пък важно!
Ще се чудят, ще се маят, няма да намерят обяснение и толкова.
К'во, все едно някой ще повярва, че е вампир!

# 27
  • Мнения: 4 607
Аз бих повярвала и бих се шашнала супер много! Stop

# 28
  • София
  • Мнения: 44 349
да, виждаш снимка където няма никой и казваш - аууу  вампир....Simple Smile особенон ако не си почитател на тематиката Simple Smile и не търсиш вампири под всеки камък Simple Smile

или решаваш, че оня ненормалник толкова се мяташе, че може да е избягал от кадъра...

# 29
  • Мнения: 0
че като го снимат ще разберат...какво толкова...че няма да го има на снимката...и?

И аз разсъждавам така, много пък важно!
Ще се чудят, ще се маят, няма да намерят обяснение и толкова.
К'во, все едно някой ще повярва, че е вампир!
hahaha hahaha На мен ако ми се случи да снимам някой и да го няма на снимката  Joy от толкова много сериали за вампири няма да се чудя  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт