Зимата си заминава, СЕПТЕМВРИЙЧЕ на разходки се надява!

  • 22 466
  • 698
  •   1
Отговори
# 660
  • у нас
  • Мнения: 1 872
на нас пък урината ни не е добра и сега ще повтаряме Confused

а мойто дЯте днес не е спало до този момент- какво ли не правих да  я приспя- не е не Crazy не е нервна нищо и няма но не спи, а аз не мога да отида и до 00 Crazy

# 661
  • Мнения: 102
Здравейте,
много гадно време на вън - излязохме,ама то един вятър  ooooh! ужас,а мен как ме боли гърлото  Crossing Arms
Дано не съм разболяла и бебка,че как я изкарах вчера от много топло на студено във входа на това тъпо събрание  ooooh! - много ще съм тъпа,ако си го разболея сама детето.
Искам да питам -

- как да въведа зеления боб- бели ли се,или само го сварявам и го пасирам?
- същи и грахта - да я беля ли зрънце по зрънце?
- къде намирате това Авокадо - и до Кауфланд ходих и няма  newsm78
- днес купих първите месни пюрета и сега незнам с кое да започна - пиле,пуйка или заек?

nansi_21, и Дари беше болна даже и до 39,7 Т. стигнахме, но не и дадох АБ.  Всеки си знае за него си,разбира се аз не те поучавам ,а само споделям  Peace . пожелавам ви бързо оздравяване  Hug

# 662
  • Мнения: 480
Нанси, горещо ти препоръчвам да купиш за бебенцето сребърна вода и да му капеш в нослето. Два пъти ползвам за Марти. Първия път нямаше 3 месеца, като се разсополеви. Хремата минава точно за три дни.
Също изсмукването на сополките с Бейби-вак прахосмукачката. Като не може да се издуха бебчето с това чудо така се облекчавааа.
Бързо оздравяване  Hug

Марти също не хареса тиквичката - нито на ДМ, нито на Хип. Домашно варен зеленчук (картоф с морков) също не хареса. То бе плюене, гадене, бръмчене, само и само да не глътне. Готовите пюренца хапва с апетит обаче.

Гала, аз ще започнала със заек следващия месец.

# 663
  • Мнения: 0
Много хубаво всяка е споделила опита си  Heart Eyes за което много се радвам  newsm44 Само,че да ви се оплача,вече съм пред откачане  #Silly Ние по препоръка на педи започнахме с плодово пюре.Въведох първо ябълка,3-4 дена си го хапваше с голям кеф newsm18 на следващия ден кефа за ябълка някъде изчезна и даже малко повърна,понеже й се гадеше вече(изяде по-малко лъжички от предния ден)...реших да пробвам ябълка+синя слива-пак мъка... Sick,след това пробвах с банан...историята се повтори-с голямо желания първите 2-3 дни и после отказ,едвам стигаме около 13-тина лъжички.До никъде още не сме Banghead

# 664
  • Мнения: 2 677

- къде намирате това Авокадо - и до Кауфланд ходих и няма  newsm78


в Била съм виждала  Peace

# 665
  • Мнения: 0
Привет и от нас,

нанси_21,  Hug дано бързо да се оправи Ванеска  Praynig

ох не ми говорете за ядене, при нас положението е кошмар, нищо не иска това дете и това си е ooooh! ще се кърмим до откат  #Crazy ни плодове, ни зеленчуци ни каши, чакам я по 5 часа да огладнее и пак не иска  Crazy стиска устата и бута с езика  ooooh! даже днес докато й бършех устата след поредния неуспешен опит, си изплезила езика да избърша и него сакън да не й влезе нещо в устата, та да се излъже да го глътне  Joy

за бенките, в края на бременността като ми се поотвори пъпчето установих, че имам две малки бенки в пъпа  Laughing, та след като родих едната ми изсъхна и пада и сега имам само една. Не съм разбрала дори кога е станало изобщо не съм усетила, не съм се мазала и с нищо.
А за линеа негра, така и никога не ми се появи такова чудо, та не мога да кажа нищо  newsm78

Аз да ви питам нещо и по специално мамите със секцио, че се вкарах в едни размисли  newsm78 мамата на моя кръщелник преди два месеца роди второ детенце и й направиха ре-секцио, вчера й видях белега, ама той слънце много добре изглежда един такъв прибран, а тя като видя моя и  #Crazy при мен е още много червен, дебел и изпъкнал, кажете моля ви нормално ли е, при вас как е? Лекарката ми го видя един месец след операцията и каза супер, но от тогава е съм ходила, а и няма промяна в белега, аз си мислех, че все такъв си остава Thinking

и никой не отговори има ли  пюре от авокадо или сам си го правите и как по точно?

 Hug и после пак ще се включа, че имам задачки  Tired

# 666
  • Мнения: 102
Даниелка,

http://bebeshkidreshki.com/category/31/bebe-momiche.html

даже днес докато й бършех устата след поредния неуспешен опит, си изплезила езика да избърша и него сакън да не й влезе нещо в устата, та да се излъже да го глътне  Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

и аз обърнах всички равтове с пюрета и няма нито с авокадо,нито със спанак, а като незнам как се готви туй чудо.

линията на корема отдавна ми падна ( за разлика от самия корем  newsm45 newsm45 newsm45) моята приятелка е бременна вече в 20 и незнам си коя седмица, а корема и е по-малък от моя  #Cussing out

за белега,моя е крив, голям ,но изобщо не е червен и изпъклнал.напълно равен е с останалата част от кожата  Peace. а аз още не съм ходила на лекар след раждането  Embarassed

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 16:54 от gala.

# 667
  • Мнения: 413
Akspet, аз авокадо давам сурово, само намачкано с вилица, прибавям го към други зеленчуци. Peace
За белега от секциото - и моя още е червен, леко изпъкнал.Моя по принцип е голям - около 15 см, почти от край до край (даже в болницата още сестрите се чудеха защо толкова много са ме рязали).Предполагам, че ще се прибере малко, но и да не - не ме притеснява особено.
Gala., аз давам домашно приготвени зеленчукови пюрета.На голямото ми дете съм давала грах и зелен боб сварени и пасирани, без да ги беля.На Теди също - преди седмица опита грах, зелен боб не съм давала още.
Аз друго се чудя - имам доста домашни ябълки, дали ще стане пюре ако само ги сваря и пасирам?
Nansi_21, бързо оздравяване! Peace
Честито на празнуващите днес и специално на малкия батко на Alexa-smile!  bouquet

# 668
  • Мнения: 214
ехе колко сте изписали от сутринта!

ние и днес пропуснахме разходката... тук е едно мрачно ветровито не става за вън
от 3 дни слагам на Димитър бисквитка в млякото
тези бисквитки ПЛАЗМОН са вълшебни, аз не вярвах че бисквита без да се пасира ще се разтвори напълно...

ох ставам че се чува врясък от кошарата за игра....

# 669
  • Мнения: 3

А за линеа негра, така и никога не ми се появи такова чудо, та не мога да кажа нищо  newsm78


И аз така  Peace

В Skay city мола са сменили Хиполенд магазина с Комсед и тази седмица има 40% намаление. Току що ми каза една приятелка Wink

Нанси, лекаря направо АБ ли и изписа? Дано скоро се оправи малката Ванеса  Hug

Ивчи, има много рецепти с авокадо. Най-често се слага в зелени салати, много е хубаво и като дип с крема сирене. Потърси в мрежата има доволно много рецепти. Аз го предпочитам натурално и всеки ден от известно време започвам деня си с едно авокадо, една ябълка и един банан - страхотна комбинация според мен.
Галя, авокадо има във всички магазини за плодове и зеленчуци в нашия квартал, суперите като Фнтастико, Карфур, Хит, Била...
Пюре от авокадо не вярвам да намерите. Това е плод, който не подлежи на термична обработка, защото променя вкуса си.
Никак не ми е сложно да го намачкам и да го добавя към друго пюре. В началото докато бяхме само на зеленчукови все още и към тях го добавях. На Иван му е любимо, както и моркова. Ако ми се мръщи на дадено въвеждано пюре добавям морков или авокадо и да видиш как си отваря устата за още.

# 670
  • Мнения: 15
gala., авокадо има в Пикадили. Намачкваш го и го даваш. То си става като кашичка. Но трябва да вземеш някое мекичко, но не презряло. Те тук ги продават едни твърди като камъни. Ако вземеш такова трябва да го оставиш да омекне малко. За съжаление авокадото, което продават по нашите ширини няма нищо общо с "истинското" авокадо...ама каквото такова. То да беше само с него така...

Ние противно на всичко, което пише се запекохме от пащърнака. От моркова не, напротив...започна да ака всеки ден. А пащърнака уж се води регулиращ...е няма що. Така ни изрегулира, че детенце само пръцка, а лайненце йок.  Crossing Arms

akspet, белега ми е много фин, но още е леко червен. Реално се оправя някъде до година ми каза моята лекарка.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 6 666
- къде намирате това Авокадо - и до Кауфланд ходих и няма  newsm78
- днес купих първите месни пюрета и сега незнам с кое да започна - пиле,пуйка или заек?
- В нашия Кауфланд има, но е отстрани, там при кантара, а не при другите плодове Simple Smile Също съм виждала в Била, Пикадили и Карфур Simple Smile
- на мен педито ми каза, че най-добре първо да се даде пилешко или пуешко, най-добре - домашни Simple Smile

Яни и нас моркова ни разхлаби hahaha А днес ака 4 пъти Shocked Явно и авокадото му действа разхлабващо Simple Smile

Качвам сега едно клипче, да видите как се яде банан - втори опит smile3532 Доста по-успешен беше Simple Smile Като е готово., ще го пусна и тук Wink

# 672
  • на североизток
  • Мнения: 460
Ember аз точно така и правя пюрето, даже ябълките не са домашни, а купени, но гледам да са от по-сладките сортове. Нарязвам ги на кубчета, заливам с малко водичка, колкото да са наравно и сварявам за малко, докато омекнат. После пасирам и ако е повечко количеството слагам в бурканчета с капачка на винт докато е горещо и ги обръщам да се запечатат. Така няма нужда всеки ден да и правя ново пюре Peace От две нормално големи ябълки излизат три малки бурканчета Wink Бързо, лесно, вкусно   chef Така си направих и пюре от тиква, картоф и морков. Само да имаше кой да ги яде  newsm78

# 673
  • Мнения: 73
Аааааа, майчета да ви споделя! Ники много се радва на рекламката на мечетата Барни, смее се, мята ръчички. Явно песничката му харесва. Оставя игри, забавления и се обръща към ТВ. Голям образ е Joy!
akspet, белега ми е почти незабележим. Само една много тънка резка/разреза/ и под и над нея едва, едва се виждат 2-3 дупчици от конеца. А аз си представях задебеляване, зачервено, линии от шева, а то нищо такова. Може би зависи от лекаря, не знам  newsm78.

# 674
  • София
  • Мнения: 4 591
Честит празник на малкия батко на алекса-смайл.

И разбира се,  честито на другите празнуващи.

Гала, аз се опитах да беля граха навремето, ама ме хванаха нервите. Опитах после да го прекарам през цедка и стана горе-долу. След 3-4 опита ми писна и почнах да давам грах без да беля. То се води, че люспата може да е тежка за стомахчето, не че ще направи някаква алергия или кой знае каква реакция.

Общи условия

Активация на акаунт