Относно приключването на предучилищната група в детската градина

  • 40 726
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Presi, а издадоха ли ти бележки за предплатените месеци или не?

Да имам квитанция, но тя не е от компютърната система, а на онези индигираните написана на ръка. Предполагам, че в началото на следващия месец като вкарат присъствените дни в програмата ще ми издадът втора.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Здравейте ! Имам въпрос по темата. Ясно е че в нашата детска градина ще ни дадат удостоверение за завършване на ПГ на 28.05 . То ни е и необходимо за да запишем детето в училище защото срока е до 10 .06. Но въпроса ми е от градината като дадат това удостоверение счита ли се детето за отписано и да не се обърнат след това и да ни изгонят, въпреки желанието ни детето да остане в сборна група до постъпването в първи клас. Молбата която пуснах до директорката не бе входирана и не мога да докажа че съм пуснала такава ако се наложи пред инспектората.

# 107
  • Мнения: 47 998
Не, не сте отписани, и е жалко че нямате вх номер на молбата, но при проблем звъннете в дирекция Образование и обяснете случая
Обикновено в детската се пробват, но стига да си знаете правата, няма да настояват, защото не са прави и го знаят много добре

# 108
  • Мнения: 9 487
За да имате документ, подайте нов в деловодството с искан вх. № Wink
Нямат право да ви откажат до първи клас детето да не посещава градина, защото е записано на у-ще Peace

# 109
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
В нашата детска градина родителите на децата от четвърта група подават заявления кога детето ще ходи/няма да ходи, така както е и при останалите групи. От четвърта група по принцип остават за лятото много малко деца и ги разпределят по другите групи.

Общи условия

Активация на акаунт