Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum) ~ 7 Обичам те и те целувам

  • 26 626
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
Чагатайчо да не го е хванал срам ,че сега казва :" Ние сме само приятели!!!" oops
ми то си е за срам, а и като чета какво казват всички за тази особа. Но кое е истината #Crazy

ами обади се и го попитай кое е истината Mr. Green

ако му нямаш телефона ще ти го дам Laughing
Звънах, аз не издържах да се чудя. Пък той каза имаше нещо между нас... , но преди няколко дена се засяках с едни  кръщни бг мацки, и нямаше как връзумих се. Не била тая лелка за мене друго ми трябвало.

# 31
  • Мнения: 54
Ужас!!! Мен ме нямаше и няма кой да направи купончето.  Rolling Eyes Без мен май не можете аааааааа

# 32
  • Мнения: 11 984
Привет!Аз идвам на купон при вас   Partyи какво намирам, newsm78


тази снимка сте ми оставили,поне да бяхте писали коя,коя е  #Crazy,че станах разногледа да гадая Crazy

# 33
  • Мнения: 54
Привет!Аз идвам на купон при вас   Partyи какво намирам, newsm78


тази снимка сте ми оставили,поне да бяхте писали коя,коя е  #Crazy,че станах разногледа да гадая Crazy
eee това е семейството бе Славенка  Party НО даже си ни подценила, ние сме още по-хубави  Flutter  Joy

# 34
  • Мнения: 54
Днес съм толкова щастлива, никой не иска да отпразнува с мен случая  Thinking 

Ще се наложи да ви наруша спокойния ден и  hahaha да идвате да празнувате с мен. Понеже края на миналата година се явявах на изпит по немски, голяма мъка беше  ooooh! , днес пристигнаха резултатите ми от Германия.

Да ви се похваля взела съм си изпитчето с най-високото ниво  newsm44 newsm44 newsm44 /да се изтъкна лекичко  Rolling Eyes /

Трябва да ви почерпя за повода  Hug Hug Hug




Ей двете братчедки големи късметлийки излязоха.Имат си хем хубава, хем умна братчедка. Чак да им завидите.  Grinning

# 35
  • Мнения: 11 984
siiisiiitooo ,не вървите по правия път Crossing Arms ЧагатайчУ с леля си ,слагате фалшива снимка за заблуда Sick Аз как да знам че не сте вие Thinking

А че сте хубавици две мнения няма Wink


siiisiiitooo ,браво  Hug поздравявам те и продължавай в този дух  newsm10

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 13:47 от Slawena

# 36
  • Мнения: 54
siiisiiitooo ,не вървите по правия път Crossing Arms ЧагатайчУ с леля си ,слагате фалшива снимка за заблуда Sick Аз как да знам че не сте вие Thinking

А че сте хубавици две мнения няма Wink


siiisiiitooo ,браво на умното дете Hug поздравявам те и продължавай в този дух  newsm10

е чак пък дете  Crossing Arms но ти е простено щом раздаваш прегръдки  Hug

# 37
  • Мнения: 54
siiisiiitooo ,не вървите по правия път Crossing Arms ЧагатайчУ с леля си ,слагате фалшива снимка за заблуда Sick Аз как да знам че не сте вие Thinking


Недей да нападаш Чагатайчо  Stop Stop Stop Вече му подписахме управдателната присъда  hahaha

 "Аз ще си помислят, педофил, няма такова нещо. Много добри приятели ", каза той.  Shocked Laughing Shocked

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 14:03 от siiisiiitooo

# 38
  • Мнения: 11 984
siiisiiitooo ,извинявай за детето  Rolling Eyes май се поувлякох но си мислех за моите деца,особено големия след 2-3 г ще е по този път...

# 39
  • Мнения: 54
siiisiiitooo ,извинявай за детето  Rolling Eyes май се поувлякох но си мислех за моите деца,особено големия след 2-3 г ще е по този път...
спокойно, не съм се обидила  Hug Не съм от тези, които лесно се засягат  Laughing Просто се пошегувах, но ти все пак внимавай, че нали знаеш, ние младите много се засягаме, където и да ни пипнеш  hahaha

# 40
  • Мнения: 61
siiisiiitooo,
Поздравявам те за успеха.smile3501 smile3501 smile3501

# 41
  • Мнения: 61
 Selin Boronkay aşk iddiaları ile ilgili olarak haber365.com’a konuştu. Boronkay:

‘ Çağatay ile beni her zaman her yerde görecekler, kendisiyle hem dostuz hemde iş arkadaşıyız. Ajansım var, Çağatay’da ajansıma bağlı bir model ayrıca da menajeriyim. Birlikte görünmemiz kadar normal bir şey olamaz. Çağatay ile beraberliğ...im olsa ve bu saklanacak bir durum olsa fotoğraflarımızı facebook’taki sayfamızda paylaşmayız. Ayrıca facebook sayfamdan fotoğraflarımı alıp bana sormadan aşk yazmak gazetecilik mi? Hayatımda şu an hiç kimse yok, olduğu zamanda zaten saklamam' açıklamasını yaptı
Вижте повече

# 42
  • Мнения: 54
Selin Boronkay aşk iddiaları ile ilgili olarak haber365.com’a konuştu. Boronkay:

‘ Çağatay ile beni her zaman her yerde görecekler, kendisiyle hem dostuz hemde iş arkadaşıyız. Ajansım var, Çağatay’da ajansıma bağlı bir model ayrıca da menajeriyim. Birlikte görünmemiz kadar normal bir şey olamaz. Çağatay ile beraberliğ...im olsa ve bu saklanacak bir durum olsa fotoğraflarımızı facebook’taki sayfamızda paylaşmayız. Ayrıca facebook sayfamdan fotoğraflarımı alıp bana sormadan aşk yazmak gazetecilik mi? Hayatımda şu an hiç kimse yok, olduğu zamanda zaten saklamam' açıklamasını yaptı
Вижте повече


да ви покажа и аз умения  Mr. Green  Най-важното, което схванах е, че госпожата била сама в момента. Може да сте спокойни  Laughing Аз щях да се изненадам ако беше казала друго.

# 43
  • Мнения: 54
siiisiiitooo,
Поздравявам те за успеха.smile3501 smile3501 smile3501

Благодаря много  Wink 

Еййй пристигнах и купонът пак започна  hahaha

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте!

Сиси,честито за успеха мила!

Общи условия

Активация на акаунт