Farmville - 41

  • 37 188
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Това за второто езеро и кеша свързан с него не го разбрах.
Може ли някой да ми го обясни, че съм на път да го трия.

# 16
  • Мнения: 1 523
 Засега е само предположение. animal085

# 17
  • Мнения: 1 687
Хайде и аз тук.
Слава,   bouquet.
Аз също имам второ езерце. Строя го за сега.
Дърветата  са ми различни като бройка в градинките и ми дават семенца но не всеки път.
Миналата седмица не ми даваше след 2, 3 вземания от един съсед да си взема пак, но след около половин час отново можех.

# 18
  • Мнения: 1 484
и аз тук

# 19
  • Мнения: 4 785
Този път няма да изпускам много, ще ви следя, че иначе изоставам  Crazy

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Добре,че прочетох какво сте написали за второто езеро,защото и аз се чудих какво да го правя.Ще го построя и ако наистина го вземат и дадат кеш ще е чудесно.Откакто ми изчезнаха 100-те кеша,чакам на добри съседи да ми осигуряват новите дървета. Hug

# 21
# 22
# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 9
само запис

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
за какъв кеш говорите при второто езеро

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Не мисля, че ще има кеш, това не е бъг и второто езерце е дадено от Зинга напълно съзнателно.

# 26
  • Мнения: 0
за какъв кеш говорите при второто езеро
Една жена чула, че друга казала, че трета разбрала от четвърта жена, че ако пета тяхна приятелка ........ Само да припомня какво беше с яслата. Бяха разрешили да имаме две, но в последствие оставиха само една и за другата имаше компенсация. Всичко друго над две беше национализирано. Но това е само за статистиката. Който иска да строи второ- да строи. Има матреали мнооого.

# 27
# 28
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ами то, ако помните, някои имахме по много кокошарници (аз бях поне с 5-6), но като мина метлата на Зинга само ми разтовари кокошките в кутията и не ми е давала кеш. Така че едва ли и ще ни обезщетяват за второ езерце, ако е тяхна грешка. Не ми е проблем дали да го има или не.  Laughing

# 29
  • Мнения: 490
Ами аз ви казах, че втория понд ми е построен и даже си сложих малките патенца вътре, като кликна на лейките обаче дава, че имам за построяване още 2 понда и днес УЖ построих 3-ия, нооо само дето ми глътна материалите, нито понд в бокса, нито в нивата Sadи продължава да дава като цъкна лейка или лопати, че ми остават 2 езерца за строене. Според мен тва вече е бъг и не се занимавам.

п.п. Да вземат верно да дадат по още един кокошарник, щото хиляда вида кокошки как я смятат да се съберат тук..Постоянно отварям кокошки с яйцата и се принудих освен тях, да си продавам и от старите дето са на свободна паша Wink

Общи условия

Активация на акаунт