Плаче непрекъснато

  • 1 302
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Миличка не се притеснявай и моето бебче е такова ревливо newsm45.Непрекъсснато иска да го нося ,а вече е 7 кг и ръцете ме болят толкова много.По цял ден се носим из стаите,а пък вечер таткому го раэнася с кенгуруто.На всичкото отгоре не иска и да спи сам и пада едно голямо люшкане в ръцете.Скоро ще започнем 5 месец и сега малко по-малко  плаче,защото вече се заглежда и разсейва.А коликите ни бяха ужасни чак като се сетя лошо ми става smile3514 #Crazy #Crazy.Коликите ни държаха до 4 месец,а започнаха веднага още нямаше и 7 дни.Непрекъснато се напъваше и почервеняваше,пръцкаше ама яко и все плачеше.Давахму капки Бейби нос,защтото другите изобщо не му действаха,не че тези много му помогнаха просто търпение и здрави нерви ти трябва.Просто бебетата са ни ревливи не се притеснявай дано всичко бързо отмине Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 116
Здравей миличка Simple Smile

Нашата Мая беше същата, като искам да добавя че плачеше и през нощта. Цял ден бяхме на ръце, а вечер спеше върху корема ми. Имаше ужасни колики.

Това което мога да ти препоръчам е:
1. Опитай се да намериш капки за колики, при нас единствено Инфакол-а помогна въпреки че пробвах и другите. Е не можах да открия къде е разликата като съдържание на него и Еспумизана, но е факт че Инфакол-а при нас действаше докато Еспумизана не.
2. Аз на твое място бих давала по-често цици. От една страна ще ти се стимулира лактацията, от друга бебето се успокоява когато е на цица Simple Smile

Аз в събота спрях капките против колики. Най-тежките месеци бяха първите 3, през 4 месец имахме колики, но те постепенно отслабнаха. Имаше обаче вечери в които по 3 часа сме се носили на ръце, въпреки 4-те ни месеца.  Е, сега вечер пак имаме по-малко, но тя успява донякъде да ги изтърпи сама, без да се налага да се носим, макар че пак има дни в които се носим по-малко.

Ами успех и повече гушкане и търпение миличка Simple Smile

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 8 505
И аз мисля,че са колики.На моята калпазанка капките не и действаха особено.Най-много я успокояваше това,да я сложа да лежи по корем,но тя пък изобщо не обичаше да стои по корем.Затова другото,което правех,е да я слагам пак по корем,но на краката си,като между нас поставях затоплена хавлиена кърпа.Опитай и това,дано я успокои.

# 18
  • Мнения: 1 555
Миличка, а сигурна ли си че яде достатъчно ?? Защо не направиш пробно кърмене и не видиш колко изяжда, защото ние също бяхме така в началото и се оказа че кърмата ми през деня не стига  Shocked и минахме на адаптирано мляко, а сега си ревем цяла вечер заради тези ужасни колики Close , но не се притеснявай ще мине и само не се шашкай !!!
Дано по-бързо отмине този период  Hug

# 19
  • Мнения: 87
Благодаря на всички. Май са били колики, защото слава богу от събота сме доста по-спокойни Party. Зяпа си играчките, смее се и гука. Сега напълно усещам радостта от майчинството. Само снощи плачка, но може би защото ходихме следобяд за дрешки и тя като мама може да не обича да я мъкнат по магазините Simple Smile.
И ТОГАВА УСПЯХА ДА МЕ ЯДОСАТ
Представяте ли си - цъфна ми съседката на вратата и ми крещи : "Писна ми от това ваше бебе, само ме изнервя! Дайте ми го на мен - вие явно не можете да се грижите за мего". Направо с ритник ми идеше да я изгоня. #2gunfire

# 20
  • Мнения: 3 116
Аман от досаднички и всезнайковци smile3515

Гръмни я и от мен  #2gunfire

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако са колики пробвай със сешоар да затоплиш коремчето на бебчо успокоява се и заспива незнайно дали от шума или от топлото,но върши работа.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
И аз хиляди пъти докато имахме колики благославях този, който е измислил да се духа със сушоар на коремчето Laughing Даже и сега го ползвам за успокоение, ако нещо го е хванала кривотията и не иска да заспи- действа безотказно Laughing

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс плачеше непрекъснато до 5 месец,при нея беше от колики. Израства се,но дано скоро се оправите,защото е много неприятно.
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт