160та Немска тема

  • 30 463
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Горките.  Sad

# 46
  • Мнения: X
Хм, въздържах се до сега да коментирам, но след тая паника и тук, ще си кажа.... (нали разпадането на атома ни храни семейството, така да се каже  )
Проблема с радиацията от японските АЕЦ е много голям, но е ЛОКАЛЕН (според мнението на атомни и ядрени физици от 4 държави, с които поддържаме връзка)- в определени райони в Япония, евентуално и по-близки части от Азия ще бъдат поразени в една или друга степен. Каква радиация в Германия, какви 5 лева? Тая паника, това презапасяване с храни и йод е жалко, на фона на човешките трагедии след заметресението и цунамито.

# 47
  • Мнения: 3 521
Много грандиозно завивам покрай актуалната тема, но не мога да не споделя това чудо на форумското творчество - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487753.0

# 48
  • Мнения: 166
Много грандиозно завивам покрай актуалната тема, но не мога да не споделя това чудо на форумското творчество - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487753.0

Сърфи какво е това чудо?  newsm78 Нещо май съвсем не съм в час. Това да не са писали някакви рими по популярен сериал?

# 49
  • Мнения: X
Не само гледат тая боза, ами и пишат стихове за нея? Невероятно!

# 50
  • Мнения: 3 521
Замръзнахте ли, а? Laughing Laughing Laughing

# 51
  • Germany
  • Мнения: 1 262
егати  ooooh! ooooh! Аз затвърждавам мнението, че всички в БГ са обладани от турси сериали  ooooh! ooooh! ooooh! точната дума е обладани  Sad

# 52
  • Мнения: 3 521
Някой някъде из нета беше писал, че сме под турско ТВ робство. Не мога да кажа, че човекът няма право ooooh! .

# 53
  • Germany
  • Мнения: 1 262
то от едната крайност на другата - от попфол, чалги и т.н. сега се прехвърлиха на турси сериали, направоооо  Thinking

# 54
  • Мнения: 7 605
Потресаващо. Обладани или облъчвани?

За мен най-потресаващото е че баща ми е почнал да ги гледа и само по време на рекламите мога да говоря нормално с него по телефона, а предния път дори ми каза да се чуем по-късно, след сериала  Shocked  Е, поне не говори още в рими.

# 55
  • Germany
  • Мнения: 1 262
аз винаги съм била 100% сигурна, че никой от нашите или пък сестра ми няма да гледат тур. сериал, но много съм се лъгала  Shocked Майка ми, баща ми и сестра ми !!!! са в такава възхита изпаднали от един от сериалите, че не спирам да ги майтапя. А и Сашко лятото им каза - "турските сериали са тъпи, мама не обича сериали"  Laughing, но не взеха детето на сериозно  Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 3 521
Майка пък си е намерила някакъв канал, по който давам само йога/гимнастика от Карибите и готвене. И само той се върти. Даже си взе втори телевизор като се пенсионира мин.г. да не се дрънкат с баща ми.
Ама това е по-малкото зло - поне започна да се раздвижва малко от малко и да готви като хората, че до сега само кюфтетата, салатите и кашкавал пане и се отдаваха Laughing

# 57
  • Мнения: 166
Майка пък си е намерила някакъв канал, по който давам само йога/гимнастика от Карибите и готвене. И само той се върти. Даже си взе втори телевизор като се пенсионира мин.г. да не се дрънкат с баща ми.
Ама това е по-малкото зло - поне започна да се раздвижва малко от малко и да готви като хората, че до сега само кюфтетата, салатите и кашкавал пане и се отдаваха Laughing

O ама той този канал е супер готин, нямам нищо против и аз да го имам  Laughing
Ама това с турските сериали е направо болест. Аз само щом чуя, че е турски и загасям телевизора. Но то май като цяло при толкова слаба Бг телевизия не знам дали друго може да се очаква.

# 58
  • Мнения: 11 322
Майка пък си е намерила някакъв канал, по който давам само йога/гимнастика от Карибите и готвене. И само той се върти. Даже си взе втори телевизор като се пенсионира мин.г. да не се дрънкат с баща ми.
Ама това е по-малкото зло - поне започна да се раздвижва малко от малко и да готви като хората, че до сега само кюфтетата, салатите и кашкавал пане и се отдаваха Laughing
Moята и тя е луднала по него! Умира да гледа предавания за ремонти, преобразяване, ръчен труд, разходки по света и готвене. Изобщо не гледа тия турски сапунки, пада си по кримита и следи по другите канали и завтаря SCI от всичките градове и разни там дето ги дават чрез Булсатком.

# 59
  • Мнения: 9 052
Сбъдваща - докато тя все пак се върти, вятъра вее и радиацията  отива във въздуха и водите - как ще ме убеди кой да е физик, 4е си стои там мирно и кротко? Но това са си мои ли4ни мисли. Както казахме - да не се занимаваме с тях.
И Петка да! Те са организирани, сплотени, дисциплинирани - ще се оправят разбира се. И то за  0  време. Аз си задавам оба4е въпроса - защо ние не можем да се оправим ве4е 20  години? Защо не сме сплотени? Защо не жалеем за нашите и нашето, както за 4уждите и 4уждото? Колко са жертвите в Япония за 1седмица да ре4ем. В България населението е намаляло с около 3 милиона за 20 години. Колко прави това на на седмица? И не са ли цели пустеещи села с празни къ9и и запустяли ниви тъжна гледка? Кой от Япония или коя да е друга държава съжали продадения, разграбения , опустошен и разпродаден изто4ен блок ? Кой ни каза горките , вместо крадливи цигани или комунисти4ески емигранти? Кой го е грижа, 4е инженери с по 30 годишен стаж, у4ени ,преподаватели  и какви ли не работят за колкото да не умрат от глад и ако се  наложи да си купят  обувки тряба да пестят? Кой го е грижа , 4е децата в Б-лгария се хранят с химия и ако някой реши да си храни детето здравословно - няма пари или трябва да емигрирач? Кой го е грижа, 4е тротоарите са  станали на трохи, подлезите се рутят, 4е циганетата стоят по къстовищата със  събути гащи ... Ами никой. Ние си седим тук и се смеем , как в България се редят на опашка пред Лидл за евтини стоки и съжаляваме японците задето стоят на опашка пред магазините ...
Може би голяма тъпня написах пак! Но  ме хвана яд, 4е ние ,   българите , не сме никаква нация. Ние сме сбор от разни катуни и племена и туй то!

Общи условия

Активация на акаунт