Столче за хранене?

  • 2 164
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Момичета, интересува ме на столчетата за хранене за какво трябва да се следи, има различни видове и дървени има, гледам и ме интересува да имам инфо за столчето...че и такова ще трябва по някое време да си взема Simple Smile  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 1 426
Ами трябва да е стабилно,да е с лесно почистваща се дамаска,че хлапетата мажат яко.Друго да има регулиране на височината,както и значение има цената.Ние се спряхме на дървено,без табла.Стандартните пластмасови се ползват до определени килограми на детето,но най-често до 3 годинки ,те и без друго много,много не обичат да стоят в тези столчета,Поразгледай,има на пазара най-разнообразни като форма ,материал и цена .Желая ти успех Peace.

# 2
  • Мнения: 331
Здравейте и от мен! Simple Smile)) Ние имаме Pingo на Chipollino. Регулира се както височината, така и има няколко позиции на гърба. Стабилно столче е. Доколкото знам, ако бебето се слага в по-ранна възраст в столче за хранене (т.е. преди да може да седи само), гърбът му трябва да може да се регулира, така че да е "по-излегнато" докато хапва.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 833
най-важното е да е стабилно.
дали дървено, пластмасово, за монтиране върху друг стол, закачане на маса и т.н. както си решите...

Също гледай да може лесно да се почиства...т.е. ако е с тапицерии да е сваляща се и най-добре гумирана или нещо...да не е памучна...

Нашето беше пег перего, прима папа...

За вземането - взема се като почнеш захранването...т.е. към 6 месец някъде.
Ако детето не седи стабилно е удобно да има положения на седалката, леко да полягва.

# 4
  • Мнения: 3
Ние ползваме Peg Perego Tatamia - доста е скъпичко, но си заслужава според мен. Много е функционално и практично, мога лесно да си го придвижвам от стая в стая. Може детето да се храни на таблата или на масата, има позиции на облегалката, че дори и като люлка може да се ползва.

# 5
  • Мнения: 0
да, ако можеш да си го позволиш и аз съм за тата мия  Peace

# 6
  • Мнения: 224

http://www.stokke.com/en-bg/
Ето това е Столчето. Ползва се и след като детето порастне. Височината на седалката и подпората за крачетата се мести. Столчето, когато се използва за хранене, би трябвало да се поставя на масата и да е без масичка отпред, за да не се чуства детето изолирано от останалите.
Имаме такова столче вече от почти 3 години и е страшно удобно. Въпреки блъскането с играчки и какво ли не по него, не е мръднало, като ново е и странно, но няма и драскотина по него.
Дъщеря ми го ползва от бебе и не признава друг стол. Сега вече е на почти 3 години и с голямо удоволствие сяда на столчето сама да се храни с нас на масата.
Видях, че цената в Бг е доста висока.Но може да поръча от Амазон или Ибей.Около 200 Евро е като ново, но 2-ра употреба може да се намери и за доста по-малко.
Заслужава си, наистина.

# 7
  • Мнения: 9
Дъщеря ми е с Peg Perego Papa Diner и е страшно доволна. Чисти се много лесно, може да се сгъва, виж пренасянето е доста по-трудно, защото е масивно и сравнително тежко, особено ако става въпрос за автомобил. Има го в бебе-мола на околовръстното (ние от там го взехме)

# 8
  • Мнения: 1 650

http://www.stokke.com/en-bg/
Ето това е Столчето. Ползва се и след като детето порастне. Височината на седалката и подпората за крачетата се мести. Столчето, когато се използва за хранене, би трябвало да се поставя на масата и да е без масичка отпред, за да не се чуства детето изолирано от останалите.
Имаме такова столче вече от почти 3 години и е страшно удобно. Въпреки блъскането с играчки и какво ли не по него, не е мръднало, като ново е и странно, но няма и драскотина по него.
Дъщеря ми го ползва от бебе и не признава друг стол. Сега вече е на почти 3 години и с голямо удоволствие сяда на столчето сама да се храни с нас на масата.
Видях, че цената в Бг е доста висока.Но може да поръча от Амазон или Ибей.Около 200 Евро е като ново, но 2-ра употреба може да се намери и за доста по-малко.
Заслужава си, наистина.
има доста копия на това столче, алфа, и какво лине, под 150 лв.

# 9
  • Мнения: 502
Замислям се за столчето-чанта на Hoppop. Имате ли впечатления ? А ми трябва и чанта, лесна е за пренасяне, за това се чудя.

# 10
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Замислям се за столчето-чанта на Hoppop. Имате ли впечатления ? А ми трябва и чанта, лесна е за пренасяне, за това се чудя.

Столчето за което говориш мисля че има ограничение в килограмите на детето, защото е кухо отвътре и може да се деформира.
Ако търсиш лесно преносимо столче ти препоръчвам на КидсКит: http://www.misto-bg.com/kidskit/hi-seat.htm - здраво е, компактно е и се почиства и поддържа лесно.
Синът ми израстна с такова столче и го използвахме до около 4 - 4,5  г. възраст, след това вече нямаше нужда.

# 11
  • Мнения: 4 370
Някой ползвал ли е такова столче? http://www.bebe-best.com/fresco-frost-gray-p-7302.html

Много ми харесва, и на живо го видях, но искам отзиви от майки които са го ползвали. Не мога да преценя дали е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт