ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 56

  • 31 399
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 690
и тъй като не съм хич в час имам два въпроса

и каква връзка има Киво с оранжадата?
Да не би до там да падна,че да рекламира оранжада или там каквото и да е менте с боя и подсладител?

Благодаря предварително за отговорите Hug



Mr. Green Mr. Green Mr. Green

mimola та.....,
                                                 
  Къваню е актъор и режисъор,
не ни оставя лесно без надзор -
събира ни на всеки кръгъл час
и всички купонясваме тогаз!


Лимонада, сайдер, оранжада...
пием и топим се от наслада!!!

Mr. Green Mr. Green Mr. Green


ПП Хич не смей да питаш за момата, да не те боли след туй главата...  ooooh! ooooh! ooooh!

# 16
  • Мнения: 20
shoppич , vikktory,  благодаря за новата тема!




На  mimola - та - ДОБРЕ ДОШЛА!  Hug
Настроението струи от теб... значи си си прекарала супер, нали!

# 17
  • Мнения: 20
mimol- ке  Hug, като завърнала се от странство, сега ще те  поглезим, че да си починеш и адаптираш, ....само че  ти не се отпускай много, много, защото сутрешния преглед на печата тебе чака!  Wink

Ето - глезим те.... 

 

За Киво не питай -  shoppич те осветли  много точно !
За Бехлюл - също ... какъвто го остави, такъв  ще го намериш  Grinning

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 20:44 от pkaneva

# 18
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолита, здравей от сърце, мила!! И да питаш, то не е за разправяне, че вече от керемовци и лимонади душа не ни остана ooooh! А-а, и зеленият цвят, доколкото виждам! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 20

Момичета, тъй като въздишките, чувствата и мераците в "Забранения плод" станаха твърде разнопосочни, за по-добра ориентация предлагам на вашето внимание указание по въпроса "кой кого обича и по кого въздиша"...
Заслугата е на верните фенки от Близкия изток, гледали и анализирали филма далеч преди нас  Grinning



# 20
  • "Перла"
  • Мнения: 1
shoppич Hug Пиич разбиме тотално дарлинг Joy Joy Joy тен кююююю newsm68 newsm44


pkaneva Hug да миличка,ех на три часа път от тук,съвсем друг свят,ама вкъщи си ми е най-хубаво Simple Smile


dora_st ха-ха първо прочетох "керемовци" като кремиковци Mr. Green и си казах нерде Киво нерде кремиковци,ама знае ли човек може рекламно лице да им е станал newsm78
здрастти мила Hug

Огромни благодарности на shoppич и  vikktory за новата тема txtloves


1957rumi,Coma,iitina,naidenova,vikktory newsm51


ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ!

# 21
# 22
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva   newsm10 Joy Joy Joy
това е великоооо......тъкмо щях да пиша,че Плода е точният пример за сериал. Mr. Greenкой -кого ,няма значение,важното е да са в играта Mr. Green
 и хубаво че не раздават пищови,защото ако още някой беше питал Бехлюл какво му се е случило и иска да си поговори с него,щях да гръмна тивито.

Един въпрос имам само-защо чинка ми не спи в една стая с чичо ми,или бъркам newsm78



ааа да и по-важният въпрос -ииии какво става с момата ни Mr. Green

# 23
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Едно от нещата, което най-много ме възмущава в преиначаването на текста на романа , освен , разбира се, нелепият финал със сбогуването на гроба, което изцяло преобръща авторовата идея,  е тоталната промяна на историята между Б/Л и Н/Л. В романа Б/Л е този, който се влюбва в Н/Л и настоява да се оженят, след като окончателно се е отказал от Б/Р. Н/Л нито го преследва, нито дори мечтае да се ожени за него . Едва след като той настоява да се оженят, заклевайки се, че ще я обича винаги, тя признава пред себе си чувствата си и осъзнава, че винаги го е обичала. А във филма не само представят тази история като някакво натрапено обвързване, ами и втълпена, измислена от мадам Фифи, че чак и припадъците на Н/Л са , защото не може да го има. Както казват комшиите "Чок сачма"

# 24
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимола, уби ме с тез Кремиковци Joy
Пканева, човек наистина има нужда от указател #Crazy Но не разбрах това фенки на ЗП или нашти newsm78 Но за успокоение можем да погледнем нагоре, нагоре, да потърсим помощ...от балкона Laughing

# 25
  • "Перла"
  • Мнения: 1
dora_st това което пишеш за разликата със съдържанието на романа е доста интересно.Може би за да намрази публиката още някой-в случая Нихал newsm78,на видете ли,става пречка за любовта им ....не знам...

# 26
  • Мнения: 20

dora_st, указанията са топли, топли от Близкия изток, нали ти казах.

lol4e , къде ги намери тези снимки - вървят като филмова лента. А Сонгюл... си е Сонгюл  Peace
Аз продължавам да търся филма, но , явно е добре "пазен", защото и в турски сайтове още не е качен!

mimola  Laughing.... ами чинка спи сама, защото чичо замина за "нанякъде си"... А Бехлюл стои като "на тръни", по причина, че много се изложи пред чинка и сега никак, ама никак не може да се възползва от факта, че чинка  спи сама. Да те въведа и в "излагането" Бехлюлово - скри се той в една вила край морето, чинка реши да напусне Аднан и да заживеят с Бехлюл, но ... нашето момче, както предполагаш, никак не се очарова от тази перспектива, после чинка, разочарована се върна при чичо... дойде си и Бехлюл... сега той гледа гузно, тя - презрително... и това е за сега с любовта.... Без да броим днешните интриги....

# 27
  • Мнения: 0
http://www.beyazgazete.com/haber/2011/03/15/72-kogus-a-buyuk-ilgi.html

 ooooh! Жужко са поизлага в тоз момент,ама кво да са прай-превежда и не са помайва

72 филмови фестивали. отделение ", за да направя ...
 С участието на: Hulya Avsar, Песен на плащане, Бингьол Явуз и 72 Alışık'ın Картър. Отделение ", кинофестивали изготвят много внимание.
 Мурат Saracoglu режисира, с участието на Hulya Avsar, Песен на плащане, Явуз Бингьол и Картър 72 Alışık'ın. Отделение ", кинофестивали изготвят много внимание. Филми, Hulya Koçyiğit'in председателството си пред журито, което ще се проведе между 17 до 27 март "16. Нюрнберг Филм Фест "ще се състезават в обхват. Веднага след това на филмов фестивал в Истанбул ще бъде показан на 10 април. '72. Отделение ", каза, че Турция е глад година се провеждат в затвора.


 Heart Eyes   Blush

# 28
  • Perla
  • Мнения: 6 427
А иначе голямо нищоставане в таз серия, голямо спомняне, голямо спане и лежане в тез легла, а за диалозите- пълнеж- просто не ми се споменава. Чинка беше твърдо решена да каже всичко на чичо, обаче като опря работата до казване- натопи не само Н/Л , а и Б/Л. Че след това и му се сърди. За актрисата каквото и да кажа, все ще бъде старото- една и съща във всяка ситуация.
Б/Л -толкова много я обича и е загрижен за нея, че я остави отново сама да се оправя с чичо. Къванч ми изглеждаше много жалко като изпълнение в началото на серията. Но моментите на арогантен наглец му се получават много добре.
Аднан ми се струва , че беше най-на висота.
А Нихалчето- прекрасна сцена накрая.[ /size]

# 29
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva Hug Благодаря много!

lol4e   Hugс чичко ми гугъл ще се разведа,нИ мога повИче,нищо не се рабира newsm78









Общи условия

Активация на акаунт