Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 093
  • 746
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 171
Напоследък съвсем ви изпуснах дирите. Чета ви редовно, но не смогвам на темпото и като реша да пиша, става сто часа и заспивам Simple Smile. По тази причина изпуснах сума ти и поводи за честитки, та започвам по ред Simple Smile

Инка, много се радвам за лентичката ти Hug. Желая ти лека и безпроблемна бременност, здраво и спокойно бебче Heart Eyes

Роси, честита нова работа Hug Желая ти много професионални успехи и удовлетворение. Дано скоро се нормализират хормоните и да си добавиш и ти една лентичка в подписа Heart Eyes

Амес, не съжалявай за работата, явно не е била "твоята" работа. Сигурна съм, че нещата съвсем скоро ще се наредят по най-добрия за теб начин Hug


Джулс, и аз много често пренебрегвам децата заради някакви незначителни неща. Правя го тотално несъзнателно, но и аз се чувствам много зле от факта.


Илия още си няма приятелка, но Алекс на тази възраст беше вече влюбен Crazy

За мъжката помощ, за мое щастие, не мога да се оплача от липсата на такава. Събота и неделя чистим заедно, готвим, пазаруваме, къпем вечер децата и тн. Единствено за гладенето не ми помага.

На Алекс му падна още един зъб и сега е мноооого щърб - без горни два и долен един. Трябва да кача снимки във ФБ, да ви покажа колко е страшен Joy

# 211
  • София
  • Мнения: 2 909
Черпя ви за РД на моето момченце  Heart Eyes Днес става на 5г  Grinning

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да ти е жив и здрав рожденника! Желая му безгрижно детство!  Hug

# 213
  • Мнения: 790
Честит ден ден на Денис, Кети! да ти е много послушен и да те радва!   bouquet

Аелиа, дано ти хареса новата работа и с кеф да ходиш там!  Hug

Симона не е влюбена и не си е открила още удоволствието. Като ходим на детски кът с една дружинка деца обаче, винаги най-много споменава Коцето, който е единственото момче в дружината. Другите са все гърли.  hahaha

Много исках да науча Симона да брои до 10 и все броеше ама несъзнателно, като да пее песничка или да каже стихче, заучено един вид. От скоро обаче брои и сочи с пръст и брои точно до там до колкото неща има да посочи и съм много щастлива. От скоро в бройката са добавени също и "дале, дама, поп и ашо"  Joy Баба й всяка сутрин си реди пасианси с картите и на нея много й харесва и играят двете с картите. Мисле, че до година две, ще е усвоила текасаса и ще можем да се пенсионираме и да чакаме на нея да ни издържа от покер турнири.  Party

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
ОО Нели, честит ти рожденник!


Да е жив и здрав адаша Денис, да расте умен и послушен и много радост да ви носи!
Да поздравиш и таткото за рожденника!
Понякога имам чувството, че е по-голям празник за родителите това, малките деца много не разбират какво става, ама аз ще се пръсна от кеф на рожденните дни  Crazy

Има ли в нашата тема някой дето ражда в Окръжна болница- София?

# 215
  • Мнения: 219
Кети, честит ви рожденик! Да е здрав и щастлив, да расте умен и чаровен мъж!  bouquet

А Сами вчера казал на баща си, че показва "чулката" на Ема, Рая и Нели Mr. Green
като четем вечер за Франклин, първо броим като му показвам пръстите. Но знае да брои на английски, на Бг бърка.

# 216
  • София
  • Мнения: 553
Да е жив и здрав Дени !  newsm67 Много късмет, весело и безгрижно детство !    bouquet

# 217
  • Мнения: 2 759
 Честит Рожден Ден на Дени! Да е жив и здрав  newsm59

 Ние сме онтово с кашлица и в къщи. Почнах да давам Умкалор тази сутрин, кога горе долу мога да очаквам резултати  Rolling Eyes С друг сироп за кашлица мога ли да комбинирам. освен капките с клеева тинктура и с лайка, нещо друго за хрема да препоръчате  Rolling Eyes

 След две седмици сме на хомеопат  bowuu

# 218
  • Мнения: 222
Честит празник Кети!Да ти е жив и здрав Денис, много да те радва!  bouquet
Мати брои така: ноооо, дееее, тииии, пет, все забравя 4-ката, ама е заучено, и цветовете не ги знае, всичко все му е червено  Grinning ама ще се научи...
много са сладки сега в този период когато се учат на това онова, големи бисери ръсят  Crazy
миналата неделя Мати е на гости у майка ми, тя му направила баница и той като я опитал й казал: ммммм чудна баница - майка щяла да припадне от смях  hahaha
забравих да питам вие как давате зелената енергия (който дава де) досега бяхме с коластрата и като му сложа в чайчето ставаше все едно сметанка съм сложила, ама с тая зеления като я видях в чая  Sick ама пи де...

# 219
  • София
  • Мнения: 1 946
Яна различава всички цветове, даже и тъмно лилаво примерно, но не може да брои. Брои "заучено" и често пропуска 6.
Иначе определено брои предмети до 4-5бр, но по някакъв нейн си начин. Изпробвала съм го това много пъти. Държа да речем 4 еднакви предмета, махам без да види единия и тя пита къде е.. или има на масата 3 желирани бонбона, махам единия и пак го търси. Но това е по-скоро някакво визуално броене.
Добре осъзнава кога нещата са две - два чорапа, две ябълки и т.н. В тоя ред на мисли мога да кажа, че за момента брои по системата - 1, 2 и много.

# 220
  • Мнения: 367
Кети,честито пораснало детенце  Hug Да стане добричък  и отговорен  newsm67

Аелка,успех  Hug

Майче,слагам в една чашка с една две лъжички вода,колкото да глътне и за да не ѝ стане гадно,измислихме зеленото чудовище  hahaha цялата уста и зъбите ѝ стават зелени,давам огледало да се види,застава в поза чудовище и ходи да плаши кака и тати "има ли децааа" това с много страшен глас  Joy

Яна е уникална  Heart Eyes

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
И Дени е пак с кашлица, почнах и аз Умкалора. Все в дробовете му избиват вирусите.
Записах го на безплатна УНГ консултация в Токуда, имат кампания за малки деца, само трябва да се звънне в Токуда и да се запише час, като часовете са съобразени да са след детска градина/работа, след 18ч са.

# 222
  • Мнения: 790
Ние от две седмици се редуваме с тази кашлица. До сега кашляха Радо и Симона, от онзи ден баща им се присъедини към отбора, а от днес и аз в оркестъра. Голямо кашляне пада. Много тъп вирус, само една суха кашлица. даже едни сополи за разкош няма.  ooooh!

# 223
  • Варна
  • Мнения: 441
Кети, да е жив и здрав Дени и много да помага на мама  smile3525!
Боби брои до 3 и то след мен. Осъзнава броя на предмети до три. Цветове познава доста, но най- добър е в автомобилните марки  hahaha, познава бмв, мини купър, мерцедес, опел, ауди, мазда и москвич  Laughing.
Хайде бързо се оправяйте с кашлиците  Praynig.

# 224
  • Мнения: 782
Привет!

Едно пиленце ми каза, че Нели е пуснала мнооого хубава торта и реших да ви навестя, Не съм влизала от 100 години  Simple Smile Изчетох всичко на един дъх, много приятна е темата, с доста полезни за мен неща.

При нас новото е, че Бобо тръгна на градина. Прие спокойно промяната, без драми и ревове, но мнооого боледува. Няма пълно щастие. Вече четвърта седмица си  е у дома, може би ще откара и пета, но важното е да се оправи напълно. Говори /не всичко се разбира естествено/, пее, може да се храни и облича сам /не винаги иска , маминия глезльо/, брои /но пропуска цифри/,  абе както всички деца на неговата възраст  Laughing

Аз съм в неплатен отпуск до юни. После ще се пусна на пазара на труда, пък дано тръгнат нещата. Подстригах си косата, не помагна за разклатената ми нервна система  Crazy но поне промених нещо в себе си  Laughing

Инка, честито и от мен   bouquet

Нели, да ти е жив и здрав малкия разбойник! Весел празник ви желая  Simple Smile

НБМ, благодаря за инфото за Токуда   bouquet

Аелиа  Hug

100% съм пропуснала нещо, но за толкова ми стигна акъла  Peace

У дома почти всичко върша сама, но така се налага за момента. Правя се на идеална майка, съпруга и домакиня ... не става естествено, но поне се опитвам  Laughing

За малко да забравя ... Олеееее, стига с тия яйца бе, ще почне да кудкудяка детето  Mr. Green Сори, но не можах да се стърпя и да те разочаровам  hahaha Hug

Общи условия

Активация на акаунт