Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 159
  • 746
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 171
Илия е 104 см някъде и носи 28 номер обувки. Но той си върви едър от край време, нали няма на кой да се метне.
Кали, при нас градината уж започва на 1.9, обаче до 15-ти са сборни групи, така че реално започват от 15-ти.
Пак много болни дечица има Sad. Бързо оздравяване на всички Hug
Алекс тази седмица ходи на спортен лагер от градината и е страшно доволен. Вземат ги сутрин и ги връщат вечер, което мен ме устройва идеално, защото за раздяла с нощуване не съм готова. До обяд тренират футбол и тенис, а следобяд плуване. Прибира се скапан от умора и заспива в 8.30 Simple Smile
Много сладки са станали всички юлчета с тези изказвания Simple Smile. Искрено се забавлявам с бисерите им. Илия също проговори. Вече бърбори абсолютно всичко, но има проблем с изговарянето на думите и не всички му разбират.
Аз в края на годината имам проблеми със сестрите и лелките в яслата. Много съм разочарована от тях и се радвам, че му остават само две седмици до края. След като две поредни вечери го прибирам с неизтрито и съответно подсечено дупе, им направих забележка. След няколко дни се е напишкал докато е спал (това му е първото напикаване в леглото откакто е на ясла). И сега ме карат да им нося памперс. Той е без памперс от година и половина, но сега трябвало да му слагат за следобедния сън, защото нямало да сменят бельото заради него. Казах им, че това е против моите разбирания и им занесох протектор за матрак. Подбелват очите и пуфтят. Да не говорим, че всяка сутрин като го водя ги заварвам в една задимена стаичка да си пият кафето (в 8 без 20) и вместо да отидат с него в стаята, го прибират при тях да им диша дима. Едва ги издържам вече.

# 631
  • София
  • Мнения: 2 925
обувки 25-26н, дрехи 104см Laughing

# 632
  • Мнения: 790
И Дени е вече с урбазон и антибиотик, след като 5-та нощ не спим и вдига температура. Влошава се въпреки Вентолина и се налага болнично лечение.
Иначе е номер 25-26, дрехи носим за 4 годинки (от Ларедута), към 105см е.

НБМ, какъв АБ ви предписаха?

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 22:15 от БебОле

# 633
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Оле, утре ще ти кажа, че днес оревахме болницата и не запомних. Направо изпадна в истерия след като му взеха кръв и му сложиха абокат. Но като че ли има подобрение, тази вечер пожела да хапне, освен това откакто му вляха лекарствата най-после се успокои, спа цял следобяд, изпоти се обилно и сега изглежда доста по-добре.

# 634
  • София
  • Мнения: 537
ох милите болнички дечица... бързо оздравяване!
ние сме 98см. /13кг. с 22номер обувки
Ние сме се закрепили нещо и само покашляме леко ама не е болна де Wink , а е от сладоледа.
Аз съм много доволна от нашите лелки даже им дава да и връзват опашки, което на мен не се позволява никога. Simple Smile

# 635
  • Мнения: 195
Здравейте банда! Много ми е мило да ви чета.
Болните дечица бързо да оздравяват  Praynig
Меги е към 100 см обувки носи 26, дрехи от 2 г. до 3-4 г.
Аз съм доволна от яслата, вчера даже я взех с оплетена коса, прическа й правила госпожата  Laughing

# 636
  • Варна
  • Мнения: 441
Симпатюхче, на Гала холистичката каза, че пневмония без АБ не се лекува и е доста опасно  Peace. Дано намерите подходящ хомеопат за Йоанна  Hug. Бързо оздравяване  Praynig Hug.
НБМ, Оле, вие в болница ли сте? Боби беше в болница с бронхиолит миналата пролет, АБ беше преперацин, не съм сигурна, че го пиша правилно. Иначе и той пиеше вентолин, който явно не помогна и до вечерта имаше затруднено дишане и го приеха  Tired, аз за това съм вечно на тръни и просто полудявам като започне да кашля  Tired.
Бобчо е 94 см някъде и 15 кг, обувки 25- 26 номер. Дрехите за 2 години са му подходящ размер, особено панталоните  Crazy.

# 637
  • Мнения: 2 762
inka 26   Hug

 НБМ, Оле , скорошно оздравяване  Hug

# 638
  • София
  • Мнения: 2 925
Егати, блазе ви, аз ако я пратя с прическа, никога не се връща така. И и слагам по една или 2 фиби за бретона само и никога не се е върнала вкъщи с фибите на място. Или са свалени или си ги е боцнала отгоре на главата сама  Mr. Green И ходи и и се вее косата и гледа с едното око само....толкова пък да им е трудно една фиба да сложат  Sick И аз съм гледала по 30 деца и не съм се държала така никога  Peace Отвратена съм от яслата, леко казано  Crossing Arms

# 639
  • Мнения: 4 371
Е, ние с Анна прически не можем да коментираме, че е леко перушинеста в главата Crazy Веднъж само се върна със счупена диадема и аз умрях от яд, понеже имам същата и сега вече не може да сме еднакви Crossing Arms Mr. Green От вчера е подстригана, може да видите снимки във фейсбук, исках да е с голо вратле, понеже й е много сладичко Blush И сега ми иде да я изям, толкова е нежничка, пу пу. И гласовита, но това вече ви го споделих smile3514 Laughing

В неделя ще ги оставям с брат й за една седмица на бабин дом и сърцето ми се е свило, хем имам нужда от почивка. Но си е друго да има кой да ти метне една ръка през врата нощно време Heart Eyes

Астарта, на Анна също не й се разбират много неща, като прибавим и това, че фъфли става чудно hahaha

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 10:12 от Дуци

# 640
  • София
  • Мнения: 1 946
Не знам как ще е в ОДЗ'то, но съм много доволна от нашата ясла и даже си мислех какъв подарък да направя на лелите след месец като ни изписват и си мислех как преди година плаках като я оставих за пръв път, а сега знам, че ще плача като я заведа за последен. Не само заради яслата, ами и ми е тъжно, че е порастнала така бързо  Rolling Eyes
С прическите нямаме проблем. Един или два пъти се е случило да я пратя примерно с два ластички или ластичка и фиба, а да се върне само с едното, но никога косата не й е била чорлава или в очите, просто я хващат наведнъж, а не на две плитки. Случвало се е и да се връща с чужди ластици и веднъж с чужда фиба. Донякъде ги разбирам, че не могат да помнят кое на кого е  Laughing Даже в началото ми се извиняваха, че след следобедния сън я връзвали на две прости опашки, а не можели да й правят прически. (по едно време ме караше да й правя плитки и други такива яна)  Peace

Това, което не ми харесва в яслата е, че за да не са гладни, деца като моето, които не си падат по манджи, ги тъпчат с хляб. тя на практика там се научи да яде хляб.

# 641
  • Мнения: 195
И аз се присъединявам към еднополовата тенденция. Чакаме момиченце  4470 Доки остави 5% шанс на мъжо за момче, колкото да се надява.

Дуци много сладка Анна с голо вратле и колко е пораснала! И аз много обичам да целувам Меги по вратлето когато й е вързана косата на опашка  Heart Eyes

Сакси все едно описваш нашата ясла. Връщала се е с чужди фибички, щипки и ластици, които после връщам. След известно време й слагат нейните и така. И мен ме вълнуват същите чувства - толкова се промени за тази една година. От малко свито пате, което не се отделяше от мама стана малко момиченце, което си играе и общува с удоволствие с децата.

# 642
  • Мнения: 324
Толкова много болнички напоследък, надявам се всички да са по-добре вече  Hug

На Михаил му течеше носа сутринта, сега уж нищо му няма, ще видим като се наспи какво ще „каже” нослето  Wink
Като обяснявам аз, че водата е студена няма кой да ме чуе, ама и то какво да праи милото като е раче и все към морето го влече. Днес е много тъжен, защото му казах, че няма да ходим до морето.

Дуци, честита ви прическа! Много е сладка Анна!

Киса, честита ти мома!

Като ви чета с тези прически, ластици, фиби и т.н. и ми става много мило. Освен отсега да започвам да се моля следващото да е момиченце  Mr. Green

# 643
  • Мнения: 4 371
Благодаря ви Hug
Като е сладка Анна дайте и аз да гледам нови снимки на вашите деца, че сме се забравили, сега тамън предрожденско, бъдете любезни да се отчетете Crossing Arms Пък някой сръчен и колаж да направи Grinning
Фио, твърдо ли е момче?

# 644
  • Мнения: 324
Фио, твърдо ли е момче?


Ами според доки 100%, но в крайна сметка заради мъжа ми остави 1% шанс за момиче.

Снимки от нас не чакай, на апарата нещо му се скапа батерията, а сега имаме по-важни неща, за които да събираме парички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт