Великденската трапеза 2011

  • 82 057
  • 547
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 544
Еййй страхотни сте.
Една скромна снимчица и от мен:


# 541
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 409
Докато покажа моите снимки, ще дойде другия Великден  ooooh!
- козунаците
- яйцата и тревичката
Скромно, скромно, но живот и здраве - догодина повече  Naughty

# 542
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Леле, момичета, показали сте уникални неща! Поздравления!   bouquet

Докладче и от мен........ По-добре късно, отколкото никога...........
 Hug
Козуначени бриоши
Курабийки
Яйца

# 543
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета!  Hug

natalyna, и яйцата, и козуначетата са ти станали много красиви!
silva, *Elle*, сисак,   mimimibg, mama iasi, Майка Зайка, много пролетно настроение има в снимките ти, яйцата ти са много красиви!
Спаска, много оригинални и артистично украсени яйца, много ми харесват!
Дина, много ти благодаря за хубавите думи и се радвам, че съм те вдъхновила за аранжиране и великденска подготовка!  Hug Както винаги, ти си неотразима! Всичко ти е на ниво, много красиво, цветно, пищно! И яйцата, и сладките, и козунаците, всичко е много хубаво съчетано! За аранжировката ти писах вече, липсваше ми определено!
Tatitt, и сладките, и яйцата са ти много весели, но тия козуначета, дето изпълниха екрана... усещам как ухаят!

Приятни почивни дни на всички!

# 544
  • Мнения: 14
Докато покажа моите снимки, ще дойде другия Великден  ooooh!
- козунаците
- яйцата и тревичката
Скромно, скромно, но живот и здраве - догодина повече  Naughty
 
Многа хубво изглеждат.Браво!

# 545
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Заповядайтеее!

Новата тема

# 546
  • Мнения: 0
Аз просто хванах и си изтеглих кръглата форма миналата година.   Laughing Виж ми поста на първа страница как са станали "яйцата".

И аз направих същия номер, поизкривих едно кръгче от ламаринените ми формички и стана яйце. Grinning
Тези сладки са рязани с "новата" формичка.


Здравей  те! Може ли да помоля за рецептата на тези вкусни сладки(соленки). Изглеждат невероятно пухкави и вкусни. Wink

# 547
  • Мнения: 22 867
Здравей  те! Може ли да помоля за рецептата на тези вкусни сладки(соленки). Изглеждат невероятно пухкави и вкусни. Wink

По рецепта за курабийки бяха, без да съм сигурна на 100%, мисля, че е рецептата на торконатор. Не слагам сода, а бакпулвер, хубави стават. Да не те заблуди снимката, никога не са ми се получавали като на неговата/нейната снимка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт