На колко години родихте първото си дете?

  • 25 412
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 134
На 25!

# 31
  • Мнения: 743
На 29. А може би трябваше по-рано  newsm78 ...............

# 32
  • Мнения: 17 546
На 20. На 23 имах три деца! Сега имам синове на 21 и на 18 години! Страхотно е! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 135
На 23 години baby

# 34
  • Мнения: 62
уау. много рано сте се дали повечето тук. моята приятелка е на 27 и не дава и дума да се издума преди 35

# 35
  • Мнения: 4 806
32, без малко 33.

# 36
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 298
36 и 40    newsm09

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Първото и единствено засега на 24.

# 38
  • София
  • Мнения: 94
Първото на 30,а второто на 37! smile3521

# 39
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
На 20 год, и макар да е много готино да си като сестра на сина си, не съветвам момичетата да раждат на 20.

Има повече рискове отколкото ползи - в смисъл, да останеш самотна майка.
Защото на 20 год. не се забременява планирано, и вероятността това да стане от свестен и отговорен мъж, който става за женене после, клони към критичния минимум.  Crazy
Имам доста познати/приятелки/съученички, които станаха майки на 20-22 г, и които не случиха като мен и им е много трудно.
Или отдавна не са с бащите, или бащите изобщо не са признали децата дори.

Затова не е лошо първо малко да се проучи мъжа, което няма как да стане на 20 г, поне аз тогава изобщо не чувах петела.
Ще те опровергая с думите за правилото и изключението! Аз съм с 17 годишен брак и съм родила на 20 г. Явно съм късметлийка заради мъжа до мен, но пък има една нотка на съжаление заради някои пропуснати неща, породени от ранното майчинство. Crazy

# 40
# 41
  • Варна
  • Мнения: 957
В тази тема се чувствам малко като бяла врана. Първото дете родих на 30 г., а второто - на 35 г.

Не си сама, и аз съм така.

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 17 546
На 20 год, и макар да е много готино да си като сестра на сина си, не съветвам момичетата да раждат на 20.
Има повече рискове отколкото ползи - в смисъл, да останеш самотна майка.
Защото на 20 год. не се забременява планирано, и вероятността това да стане от свестен и отговорен мъж, който става за женене после, клони към критичния минимум.  Crazy
Имам доста познати/приятелки/съученички, които станаха майки на 20-22 г, и които не случиха като мен и им е много трудно.
Или отдавна не са с бащите, или бащите изобщо не са признали децата дори.

Затова не е лошо първо малко да се проучи мъжа, което няма как да стане на 20 г, поне аз тогава изобщо не чувах петела.
Ще те опровергая с думите за правилото и изключението! Аз съм с 17 годишен брак и съм родила на 20 г. Явно съм късметлийка заради мъжа до мен, но пък има една нотка на съжаление заради някои пропуснати неща, породени от ранното майчинство. Crazy
Съгласна съм с mama_mima. Затова си взех пораснал мъж, беше на 29 и знаеше какво точно иска! И до днес знае! Вече 22 години сме заедно.
Нищо от живота не съм пропуснала, въпреки ранното раждане и многото деца. Пак заради мъжа до мен! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт