Отговори
# 60
  • Мнения: 2 132
Елси, Жени Б, преди да критикувате първо погледнете добре. Момичето е сложило необходимите линкове и в старата и в тази теми. Просто някой не чете, че вече има нова тема и продължава да пише в старата и поста с линка към новата тема не е последен. Забелязвам че за доста от потребителите важи приказката "Чукча не читател, чукча - писател".
Да, видях сега, но толкова невзрачно, че реших, че е продължение на темата с измамните оферти Simple Smile
Не е лошо да е написано с големи букви примерно, ,че на фона на другите постове трудно се забелязва. Освен това критиката ми е градивна с цел по-голяма яснота  Peace

Ако някой води детето на тенис тук, може ли да каже, от колко годинки са най-малките - http://bg.kolektiva.net/plovdiv/extra/tenis-na-kort-za-deca-edna-trenirovka.html

# 61
  • София
  • Мнения: 164
има ли отзиви от ползвалите подстригване и сешоар в Арлет Енерджи?
Продадоха 1001 ваучера, как никой не мина да сподели впечатления.
http://bg.kolektiva.net/sofia/closed/izmivane-podstrigvane-i-izs … ne-na-kosata.html
за тази оферта питам.
Ходих, ходих...и писах. Не си правете експерименти.
Момичетата явно се учат, но им трябва още доста време и практика. Колкото повече се гледам, толкова повече се ядосвам. Намирам по дълги стърчащи косъмчета, а момичето извади страшен късмет, че не милея за косата си. От казаното " Искам 2-3 пръста да намалите косата, но да си остане със същата асиметрична форма..." нищо не беше спазено. Подстрига ме по-късо отколкото трябваше и така и не й се получи да ми остави по дълго отпред. Като Иванушка глупака съм на паничка. Чудих се дали да потърся конакт с някой от мениджърите на фриз. салон. Още не съм решила.
Мен ме подстригва Инна около 1,5часа Shocked. Накрая просто исках да приключва само

# 62
  • София
  • Мнения: 5 193
Пух, браво за йогата. И аз се чудих много, защото офертата не беше за изпускане, но не ми беше удобно за посещения, та си взех някаква друга оферта за 4 посещения .

Първия Туканъ е на Г. Делчев.

Оправи ли се неразборията с тортите на Лагуна?
Там де, там.  Laughing Аз даже забърсах два такива ваучера.  Whistling

# 63
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Някой ходил ли е тук http://vipoferta.bg/index.php?city_id=3698 ?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 555
didikobo1973, нищо лично, но целта на пускащият темата е в първия пост да се систематизира информацията от предишни теми и да се дадат най-важните и полезни неща от тях. Не би трябвало да е самоцелно и елементарно copу&paste. В предишната тема, най-малкото, имаше нови сайтове. Peace

Да, аз предложих и този сайт да се сложи http://www.moitesdelki.bgPeace Също така е хубаво в предишната тема да се сложи линк към тази, защото аз така и не бях разбрала до сега, че има нова тема.  Peace

# 65
  • Мнения: 377
В предишната тема има линк  Peace.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 555
В предишната тема има линк  Peace.
ю

Моя грешка е, извинявам се. Просто след поста има още 2-3 и този с линка към новата тема съм го изпуснала.  ooooh!

# 67
  • Мнения: 209
Миналото лято ходихме само на плаж там, не сме спали в хотела. Хареса ни, не беше пренаселено, храната беше вкусна, чисто е. Комплексът е заграден и много просторен, има много място за тичане на деца, както и детска площадка. Вътрешният басейн беше топъл. Имай предвид, че е в планината и до края на май си е доста хладно. А за външния басейн даже и юни, но то зависи и от времето. Simple Smile

# 68
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Миналото лято ходихме само на плаж там, не сме спали в хотела. Хареса ни, не беше пренаселено, храната беше вкусна, чисто е. Комплексът е заграден и много просторен, има много място за тичане на деца, както и детска площадка. Вътрешният басейн беше топъл. Имай предвид, че е в планината и до края на май си е доста хладно. А за външния басейн даже и юни, но то зависи и от времето. Simple Smile

За външния басейн ми е ясно, били сме многократно в района, даже сега началото на април пак сме там, просто не в този комплекс и ми се искаше мнение за конкретния хотел. Иначе зимата си е си е супер на външен басейн Wink. Благодаря ти много. Ще помисля още, има време до изтичане на сделката.

# 69
  • Мнения: 1 167
Вчера мъж ми ходи да почистят колата по офертата на 888.бг в автомивка Габи Шмид. Като пристигнал, веднага се завтекли двама усмихнати служителя. Като казал, че е с ваучер направили кисела физиономия и го пратили при шефа за проверка на ваучера.
Добре почистиха колата, доволни сме  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 813
И аз го мисля тоя Троян Острова, но ... в момента има промоция три нощувки на цената на две 160 лв, единствено няма я едната вечеря, която малко неизвестно как е калкулирана 50 лв. 50% намаление ок, ама от цените за уикенд, а офертата може и делнични дни примерно да се ползва. Тогава калкулацията /от коментарите във вип оферта/ е малко заблуждаваща, и намалението НЕ Е такова каквото е обявено. Отделно не намирам цени за нощувки лятото, а според един сайт където гледах, лятото се води слаб сезон, и цените са по ниски, висок сезон водят зимата. Ще помисля и аз още малко, но си мисля че ще пуснат още нещо за лятото с по изгодни условия. Понеже ние точно юни месец примерно ни се иска да избягаме малко от жегата в сф.
Продължавам обаче да следя тук какво ще коментира мафията  lalalala .

# 71
  • Мнения: 499
Миналото лято ходихме само на плаж там, не сме спали в хотела. Хареса ни, не беше пренаселено, храната беше вкусна, чисто е. Комплексът е заграден и много просторен, има много място за тичане на деца, както и детска площадка. Вътрешният басейн беше топъл. Имай предвид, че е в планината и до края на май си е доста хладно. А за външния басейн даже и юни, но то зависи и от времето. Simple Smile

За външния басейн ми е ясно, били сме многократно в района, даже сега началото на април пак сме там, просто не в този комплекс и ми се искаше мнение за конкретния хотел. Иначе зимата си е си е супер на външен басейн Wink. Благодаря ти много. Ще помисля още, има време до изтичане на сделката.

Здравейте, бях там на тиймбилдниг декември за една нощувка- мисля че ни хареса на всички.   Peace

# 72
  • Мнения: 322
Вчера ходих на микродермабразио в Дерма елит  Rolling Eyes
Май ще се откажа от козметичните ваучери, далеч не отговарят на описанието  Confused

# 73
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Betelgeize, по принцип наистина им се води слаб сезон, но честно казано голяяяма разлика в цените няма. Даже повече са им разликите в делнични дни и уикенд. Понеже сега ще ходим през седмицата, после няма да имаме възможност пак през седмицата, така че уикенд програма се вързва на намалението. Но зависи и докога ще е промоцията 2=3 нощувки. Така че и аз ще мисля. Точно вчера платихме капаро за почивката  в друг хотел без ваучер, а не ми се занимава с връщане и т.н.
radi86, мерси за отзивите.

# 74
  • Мнения: 6
Момичета, много се гордея, че вече съм част от вашия форум. Ще съм извънредно щастлива, ако ме приемете добронамерено и станем приятелки. Heart Eyes smile3525 newsm51
И аз съм луда по тия оферти и ваучери.
Моя опит:
Студио Жоли - преди Нова година беше офертата за масаж - е извънредно приятно място и Стефан е супер добър масажист, който 2 часа ме отпуска. Направи ми картон и съм решила през седмица да съм там. Ако пуснат пак оферта за там - не пропускайте.
Вечеря в ресторнт София 1912 г. - вкусно, обаче дадохме още 70 лв. плюс ваучера за 30 за четирима човека.
Изграждане на ноктите с гел- студиото във Вип кафе- Братя Бъкстон- Христина  е супер мила и се постара за моите червени нокти. Определено ме зариби.
Като казах риби- ходих на педикюр с рибките Гарра руфас- допадна ми, но не съм повторила.
Сега се чудя за ломи-ломи масажа от Флеми - от лапни.бг. Дали някой е ходил вече?

Общи условия

Активация на акаунт