Градинки, паркове, дръвчета оглеждат се за ЯНУАРСКА-та чета

  • 32 706
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Благодаря,момичета
Малкият взе да повръща от пробиотиците и тях не иска вече

# 691
  • Мнения: 620
Ние си живеем на морето и когато Анди се подриска не беще и стъпвал на плажа. Нямаше и болни около нас с разстройство. ! Само на мен ми беше запушен носа и гърлото червено. Предават се тези вируси явно и по въздуха или чрез контакт, но със сигурност не сме били около болни деца,  а в морето не е стъпвал. Той като ходи на плаж нищо му нямаше! Слава Богу нямаше повръщане, но същата температура поддържаше 5 дни, с дрисък, зачервено гърло и сополи. Беше по-отпуснат и много вода пиеше, но такъв сън не е спал. Може да има нещо в самото лекарство, което му вливат и затова да си поспива така. Бързо оздравяване пожелавам.
А сега Анди пък беше 1  седмица с кашлица и сополи. Ей така изведнъж почна- пак болни няма около нас. Но не беше слязла към дробчетата и гърлото е само леко червено. Пи сироп за кашлица, изопринозин, калции, Вит. Ц и капки за нос. Все още му розовее гърлото, а уж му мина кашлицата. И му избива кучешки зъб.

# 692
  • Мнения: 647
Мануелка, бързо оздравяване на Митко, ако още има разстройство, препоръчвам активен въглен, много е ефикасен! Този вирус със сигурност не е от морската вода, на наши приятели близнаците го караха много тежко тук, в Пловдив, с дълъг престой в болница.

# 693
  • Мнения: 445
Мануелка, бързо оздравяване на Митко, не се притеснявай за лекарствата в системите, то и от някои сиропи за кашлица може да ти се доспи. Ние като бяхме със Стефани в болница миналата година, тя пък се превъзбуждаше от системите и всячески се опитваше да си изскубне авоката. Беше ми абсолютен кошмар да я удържам, сестрите слагаха системата и излизаха, никой не ми помагаше да я държа.
Ние сложихме последния синфлорикс на 21.07., първия по-хладен ден и приключихме вече с ваксините. Направихме кръщането, гостите ни от Париж си отидоха и на Стефи й беше много мъчно за кака й и бебето, цяла седмица ги търсеше.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Ами мерси и аз вече едвам  го удържам след като го набодаха къде ли не,а от от вчера до днес смениха 3 абоката и последният е в крачето му.Утре ще ни изписват,а на мен от вчера ми се гади,а днес вече съм с разстройство въпреки шепите с лекарства,които изгълтах,даже си купих Деган от аптеката и карам да ми слагат инжекцииПредложиха ми да ме лекуват,ама  още 3 дни тук не ми се стои.Днес 1-та санитарка като и казах,че ми е ошо ми каза да не съм посмяла да ям от болничната храна-били я правили със изтекъл срок на годност продукти,не че съм и фен,но съм толкова пошенлива...За вируса-явно е много заразен.Доктора каза да пазя Митко да не го заразя отново,е добре не се ли придобива имунитет след боледуването?Ако не се придобива-"Ротъркис" ваксината как действа
Ако знаете колко съм гладна.... Tired

# 695
  • Мнения: 647
За вируса-явно е много заразен.Доктора каза да пазя Митко да не го заразя отново,е добре не се ли придобива имунитет след боледуването?Ако не се придобива-"Ротъркис" ваксината как действа

Мануелка, хубаво е, че Митко е по-добре вече, да оздравяваш и ти бързо! Пак да кажа, пий 3 пъти по 2 таблетки активен въглен, това е хранителна добавка, много ефикасна: http://www.medicine.bg/public/listovka/6191s.pdf
Имунитет се придобива само към съответния щам, а има най-различни и мутират, за мен Ротарикс е ненужна ваксина, тя не предпазва от всички щамове.

# 696
  • Мнения: 97
mannuella миличка, няма ли кой да ви донесе да хапнете нещо? Диетично? Много , много гадно!! Cry Cry Бързо да се оправяте и двамата! Peace Praynig И внимавай, не се давай, че да не заразиш пак малкият, а и той има нужда от теб!!  Praynig PraynigМного много прегръдки  Hug Hug Hug

# 697
  • Мнения: 373
manuella, valkiria, благодаря ви за отговорите. Аз започнах да давам някакъв имуностимулант, но много ме е страх. Дано ни се размине. Ако имах избор бих отишла в по-ненатоварено време, но ... Да не навлизав в подробности.
Днес ми е последния работен ден и след малко си тръгвам. Хубави дни желая на всички, ще пиша като се върнем.
Мануела, бързо възстановяване желая  Hug

# 698
  • Мнения: 432
Мануела Hug Дано да оздравявате по-бързо и да не ви се случва пак.
Ние сме добре, но нямам време да пиша- като си дойда от работа ми остава време общо взето само да хапна и да оправя малката за лягане. През почивните дни пък гледам да наваксам с децата. Във вторник си взех менюто за индивидуалната диета и вече втори ден диетствам. Да видим какво ще излезе накрая, че щях да счупя кантара в кабинета. 80 кг ooooh! Този вкъщи е по-милостив и ме изкарва 77, но до 65 колко има още.... И по този случай така ми замириса на ребърца на  скара.... Twisted Evil Ама свинското е извън списъка разбира се и любимите ми пържени картофки. Cry Много е кофти защото аз винаги съм се харесвала и това ми е първата диета. А пък обичам само вредни неща и естествено са ми забранени. Но тоя слон в огледалото не го понасям.
Минана, приятно изкарване! Да се похвалиш после!
Хубав уикенд!

# 699
  • Мнения: 19
И ние минахме вируса с разстройството,повръщането иобщата отпадналост.На Хриси и давах Хидрасек сашета ама от Ентерола на сашета съм по-доволна-по 2 на ден(10 дена бяхме с разстройство и АМ -лечебната пропи детето от зор,че не искаше и да яде.Пък и аз за 1 ден повърнах 4 пъти(щях да звъня на гинеколога да ми бият инжекция ама ми се размина),а Хриси път в същия ден 2 пъти повърна ама със свещичките против повръщане-Вомитусхил и секна повръщането.И за капак аз трябваше да я гледам цял ден-после таткото и той се тръшна за 2-3 дена отшумя най-страшната част на вируса ама беше доста гадно.Оправяйте се момичета!Ако някоя приятелка си търси сватбена рокля втора ръка -звънкайте-продавам моята  размер М.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Ох,мерси дами
Аз вече съм добре,пих лопедиум и се оправих и Митака е ОК,командировах го при баба му докато се оправя.Вече съм толкова гладна,че нзм.утре съм решила да си похапна доста.Отслабнах с 4кг за 10 дни,но пък имах нужда-това е веселата страна на нещата.Забелязах,че този вирус държи точно по 5 дни(критичния момент) и почти не се влияе от лекарства и после почва да отшумява
Целувки на всички и да се пазите  Hug
 Ариел* много вода и възможно повече време на слънцето-жегата убива апетита  Wink
viola78 добре,че сте се отървали,наистина ентерола е по-добър,но казват,че хидрасека предпазвал от обезводняване,има сол в него

# 701
  • Мнения: 3 675
Здравейте.Гледам, че пишете за стомашни вируси, ние юли месец го изкарахме този вирус и тримата, като аз бях най-зле, 3 дена не можах да мръдна никъде, бях абсолютен труп и отслабнах с цели 5 кг.Лекувахме се със Смекта и Ентерол.При нас няма нищо ново, освен това че не иска изобщо да яде от 2 месеца насам, с 300 зора изяждаме основното и десерта от ДК.През останалото време яде само кисело мляко и АМ.Стефа е отслабнала поне с 2-3 кг и дрехите й стоят един такива широки, все едно не са нейни, а на някое друго дете.Чудя се за колко дни да я записвам на ДК др.месец, направо съм се видяла в чудо с нейното ядене, ако щете ми се смейте, но се храним или като й пея песни или й пускам такива на телефона, ако не е залисана с нещо постоянно ми бута бурканчето с храна и изобщо храненето за нас се превърна в мъка, а преди не беше такава.Вашите децковци ядат ли храната от ДК?

Гледам, че сте обсъждали и гърнетата, ние още сме с памперс, на гърнето не иска да стои повече от минута, почти веднага става и предпочита да си го слага на главата, вместо да го използва по предназначение.Усмихнат ден

# 702
  • София
  • Мнения: 2 245
Гита, и Фил е така. Супа или водна манджа не е ял от поне 4 месеца... В началото много се ядосвах, но спрях... Не е отслабнал поне. Днес му взех ДК за проба, но пак отказа... Sad

# 703
  • Мнения: 3 675
Може и зъби да са, но цял месец, че и два да я мъчат, думи нямам просто, днес например на обяд ми яде само крема и то в комбинация с бисквити, от няколко дни все точи лиги и постоянно дъвче нещо, я играчка, я спринцовката на панадола.останаха само кучешките, като гледам два/горен и долен/ вече са пробили.Вие миете ли зъбите, при нас има интерес към четката, но на този етап само дъвче дръжката.

Супата яде баща й или просто си заминава в кошчето, какво ли не ми е минавало през главата, дори да пробвам с пюре един или два пъти, бойкотира дори храната, която й правим в къщи през уикенда.Поне се успокоявам, че не сме единствени, децата на моя приятелка също не искат да ядат.

# 704
  • Мнения: 620
Гита доста деца явно имат такъв период на неядене, не е само твоето  Peace Спокойно, предполагам, че ще мине на някакъв етап  Hug Поне като разговарям с майките по площадките, а и момичетата във Фейса споделят, че доста дечица са така като Стефа и отказват да ядат! Анди хапва като е здрав и се радвам, че е така  Heart Eyes А зъбите ги мием да- с четката, която е към пастата за зъби Ненедент. Тя е по-скоро като накрайник, в който се мушва пръста и така миеш зъбите- Анди много обича Simple Smile Освен това нашият зъболекар изрично ни предупреди, че трябва да се мият зъбките по 2 пъти на ден. Андрей и той точи лиги както никога досега и сополите му текат- поне най- после му изби и вторият кучешки зъб!!! Голям зор голямо чудо  ooooh! ooooh!  Сега остават още 2 кучешки (долните) и 4-те кътника  Whistling

Ох момичета много ми е тъжно- баба ми вече изобщо не е добре и я чакаме тези дни .... Много ми е мъчно- знам, че е на 85г. и е живяла страхотен живот, и умира от старост, но просто ми е страшно страшно мъчно  Cry Cry Cry Те с дядо са ни отгледали и като си спомням каква беше и каква е сега ми се къса сърцето  Cry Съжалявам, че ви занимавам и натоварвам , но имах нужда да споделя!

Общи условия

Активация на акаунт