Неприятен повод, но ми трябва помощ.

  • 5 965
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
  Здравейте, приятели.
 Налага се сами у дома да направим некролог за близък човек. Някой знае ли от къде да изтегля подходящи рамки и кръстчета и изобщо как да се справя? С Гугъл не открих нищо и нямам фотошоп, а само Word. Ще ви бъда благодарна, трябва да стане днес.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 310
Използвай рамките и възможностите на Word. Напълно достатъчни са. Peace
Съжалявам за загубата ти! Flowers Rose Flowers Rose

# 3
  • на майната си
  • Мнения: 425
Съболезнования за загубата.

На този адрес можеш да си направиш онлайн и да ти го изведе във файл за разпечатване - поне това намирам в нета  http://granitenpametnik.webege.com/choice.php

WORD не ми е силната страна, но в меню File/Page setup - има BORDERS може да избереш рамка и да и зададеш дебелина, кръст предполагам може да се намери в нета или да си нарисуваш в word

# 4
  • Мнения: 197
 Благодаря, приятели. Благодаря.

# 5
  • Мнения: 197

Хареса ми първият линк, но не успявам да сменя снимката. Опитах да копирам моята снимка и да я сложа на мястото на другата, но не се получава. Знаеш ли как става?

# 6
  • на майната си
  • Мнения: 425
А текста успя ли да смениш, защото ме съмнява да стане без по-читава програма?

Ако искаш прати ми линк на модела, който си харесала, текста и снимка и ще ти го генерирам.

# 7
  • Мнения: 1 849

Хареса ми първият линк, но не успявам да сменя снимката. Опитах да копирам моята снимка и да я сложа на мястото на другата, но не се получава. Знаеш ли как става?

С Върд ще ти е сто пъти по-лесно. Не се занимавай с глупости. Отиваш на шарената част най-в ляво в ъгъла, избираш new document, Кликаш на него и започваш да пишеш. В моента в който искаш да промениш шрифта или да увеличиш размера само маркираш с мишката и ти се показва меню отстрани. Ако не успееш така същите неща ги има на Insert.  Като дойде време да слагаш снимката отиваш на мястото на което искаш да я сложиш, отиваш на Insert и избираш Picture, отваря ти меню да си избереш снимката от твоя компютър, след което потвърждаваш и с влачене на мишката на ръбовете на снимката я нагласяш колко е голяма. А бордърите може да си избереш от Page Layout, page borders (намира се горе долу в средата, до мястото където се нагласят отстоянията и разстоянието между редовете).

Общи условия

Активация на акаунт