може ли да съм бременна

  • 4 768
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Абе момичета наистина се продават такива тестова "до седем дни след половия акт". Добре и да приемем, че наистина се е придвижила оплодена яйциклетка до седмия ден и е успяла да се имплантира. Идеята е, че има много случаи, когато оплодена яйциклетка се изхвърля с менструацията. Разбирате ли? Бременна си, но ти идва и ти един вид пометваш. И това е често срещано явление. За това най-вече се обезмисля правенето на тестове преди датата!!!

# 31
Най-после нещо грамотно обяснено  на разбираем език за форумките.
Радвам се, че го видях.
Права си, а има и още нещо- изхвърлената оплодена яйцеклетка може да даде положителен тест  при тест за бременност за няколко дни (докато паднат хормоните). Повече обяснения на лични ooooh!
Идеята ми да пиша за този тест беше- ако е толкоз зор да разбере жената дали е бременна- може да го направи и след 7-ия ден. Дали жената ще остане бременна след цикъла си е отделен въпрос . Прочетете цитата в моя постинг, щото явно е много високо нивото ми на писане и не обяснявам нещата на разбираем за дамите език Thinking
Х hahaha айде, бременейте и се тествайте.


И отново, за кой ли път ooooh!- тук, в този форум никой не може да констатира  100% дали сте бременна, ами си ходете при любимия гинеколог с   bouquet  и направление.

Абе момичета наистина се продават такива тестова "до седем дни след половия акт". Добре и да приемем, че наистина се е придвижила оплодена яйциклетка до седмия ден и е успяла да се имплантира. Идеята е, че има много случаи, когато оплодена яйциклетка се изхвърля с менструацията. Разбирате ли? Бременна си, но ти идва и ти един вид пометваш. И това е често срещано явление. За това най-вече се обезмисля правенето на тестове преди датата!!!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Тамчо нека не се обиждаме на знания, а? Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 1 320
Тамчо, вземи най-накрая направи разлика между оплождане, имплантиране и бременност, щото за последното можем да говорим единствено и само след като са се случили първите две. Това, че си "бременна" за кратко, щото видите ли яйцеклетката се оплодила, но не се е вгнездила са обяснения за нетърпеливи бебеправещи, които се пробват от скоро.

# 34
  • Мнения: 7 716
Добре, че се появи ,Тамчо, да ни позабавляваш Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 4 399
Повече обяснения на лични ooooh!
Идеята ми да пиша за този тест беше- ако е толкоз зор да разбере жената дали е бременна- може да го направи и след 7-ия ден. Дали жената ще остане бременна след цикъла си е отделен въпрос . Прочетете цитата в моя постинг, щото явно е много високо нивото ми на писане и не обяснявам нещата на разбираем за дамите език Thinking
Х hahaha айде, бременейте и се тествайте.


И отново, за кой ли път ooooh!- тук, в този форум никой не може да констатира  100% дали сте бременна, ами си ходете при любимия гинеколог с   bouquet  и направление.

Абе момичета наистина се продават такива тестова "до седем дни след половия акт". Добре и да приемем, че наистина се е придвижила оплодена яйциклетка до седмия ден и е успяла да се имплантира. Идеята е, че има много случаи, когато оплодена яйциклетка се изхвърля с менструацията. Разбирате ли? Бременна си, но ти идва и ти един вид пометваш. И това е често срещано явление. За това най-вече се обезмисля правенето на тестове преди датата!!!

Тамчо, и аз не знам защо си правя труда изобщо да ти отговорям, сигурно ей така за спорта... Та значи там където аз живея на тестовете за ранна диагностика на бременост пише че може да се правят около 1 седмица след ЗАЧЕВАНЕТО. Не след половия акт, не дори след овулацията, а ЗАЧЕВАНЕТО, като с това се има пред вид първата стъпка от забременяването, и по-точно оплождането. Всеки друг превод на опковката на тестовете е неточен и не ме интересува кой го е контролирал. На тоя свят има много хора които не си вършат качествено работата къде от чисто незнание, къде от незаинтересованост. Но дори и на тестовете за ранна диагностика изрично пише че не се препоръчва да се правят преди датата на очаквания цикъл защото около 20-30% от бременостите завършват неуспешно в рамките на първите 2 седмици.

Моля те спести ми обясненията си за овулация, акт и т.н. на ЛС, не мисля че се нуждая от тях. А за доброто на всички, спести и обясненията си във форума. Тук има момичета които са престояли за съжаление по-дългo и те само ще се смеят на обясненията ти, но има и нови, а тях тотално ще ги объркаш.

# 36
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

хайде натискайте на картинката дето ви я пуснах   и ще видите за какво става дума

Последна редакция: чт, 01 дек 2005, 17:21 от marsy

# 37
  • Мнения: 90
Аз трябва всеки месец да съм бременна все ми се появяват слаби чертички.Гот а????

# 38
Може да се появи втора слаба чертичка, ако пиеш таблетки на хормонална основа през месеца-провери какви медикаменти вземаш.
Аз трябва всеки месец да съм бременна все ми се появяват слаби чертички.Гот а????

# 39
  • Мнения: 2 381

marsy,

аз живея в САЩ и тук има един единствен тест, на който пише, че може да отчете бременност 5 дни преди очакваната менструация (First Response ) и при това дава сигурност 96 % .
Всички останали тестове Clear Blue, Sure check - един ден след закъснение на цикъла.
Само в Бг всички тестове очитат 7 дена преди очакваната менструация.

Има толкова много литература за зачеването, че подобни твърдения са нелепи  Peace

# 40
  • Мнения: 1 320
[хайде натискайте на картинката дето ви я пуснах   и ще видите за какво става дума

Марси, тази марка тест отчита бременност и без да си правил секс Simple Smile

# 41
TЕСТЪТ Е АМЕРИКАНСКИ Joy
Производител AmeriTek, Inc., Seattle Washington, USA.

http://www.ameritek.org/sp-order.htm
 http://www.ameritek.org/product.htm
http://www.ameritek.org/allproduct.htm
 
Хайде многознайки-майки и кандидат- hahaha майки  превеждайте си и си тълкувайте написаното!

# 42
  • Мнения: 7 716
smile3508

А, може би, Тамчо не знае добре езика и затова така се обърква Wink

# 43
  • Мнения: 9 093
Отдавна гледам тая тема и се чудих кога ще спрете...не виждам за какво е спора newsm78
Всеки сам за себе си да реши какъв тест да ползва. И кога да го направи. Избор на тестове има- и то голям. И нека всеки прецени на кой тест да се довери.
Доста грубости и обиди прочетох, подигравки и все такива неща, които не са за нашия форум !!!
Тук винаги сме игнорирали просташките постинги или тези, написани с нотки на наглост и ирония.
Затова, момичета- предлагам да спрете, става смешно как за един смотан тест се изписаха три страници, а не виждам защо...все едно да се карате кой какъв хляб си купува от магазина и да се убеждавате една друга кой е по-полезен.....

# 44
  • Мнения: 7 716
Стефани, аз лично няма да спра.
И ще ти обясня защо.
Ти си интелигентно момиче, за една година из форумите научи много неща, даваш компетентни съвети.
Ти знаеш и можеш да прецениш кое е правилно и кое не.
Иронизирам Тамчо единствено с цел да я огранича в писането на невярни неща, защото някои от новите момичета може да се подведат.
Някога и аз не знаех почти нищо за стерилитета.
Тук имаше други знаещи момичета, от които аз научих много неща.
И същите тези знаещи момичета тогава ме пазеха мен, както аз сега се опитвам да предпазя някои други.
Това е приемствеността във форумите.
Винаги ще има нови момичета, знаещи момичета  и тамчовци Wink
Както впрочем във всяко общество.

Общи условия

Активация на акаунт