Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 37

  • 35 411
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
  Само и единствено нея ли или има и още други неща,които го е страх да загуби?  След това,когато Бих ще се опита да ги раздели,Бехлюл със задоволство ще разбере кой го е направил и кой вече уж  не мисли за него,понеже много го е страх да не загуби Нихал въобще няма да има друга реакция и пак поради същата причина ще има среща в горичката с нея и с нетърпение ще отиде в хотела и...
  Бехлюл ще се опита да даде на Нихал всичко,което тя заслужава,да бъде достоен за нея,въобще всичко красиво и възвишено в любовта,макар че дълбоко в сърцето си да усеща,че това е обречено на неуспех.Поне ще се постарае тя да бъде щастлива,а с нея и Аднан,мисля че това е неговото изкупление.Не може да промени миналото,но поне може да се реваншира на чичо си като го направи щастлив чрез Нихал.В един момент обаче Бихтер пак ще превземе изцяло мислите му и той ще започне да играе роля пред абсолютно всички и няма да има връщане назад,защото вече твърде надълбоко е забъркано всичко и е поел отговорност,която трябва да изпълни.

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 13:13 от charovnica

# 31
# 32
  • Мнения: 0
Пак зачоплихме кой обичал Бехлюл и обичал ли изобщо...
Само ще кажа, че след всеки път(в епизодите напред), когато Бехлюл покаже по някакъв начин на Бихтер, че не я желае и не иска да е част от живота му, винаги ми изглежда много тъжен, замислен и сякаш не е искал да го прави..Но е нямал избор, тъй като е взел решение и за доброто на всички трябва да го спазва.

# 33
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
 Само и единствено нея ли или има и още други неща,които го е страх да загуби?  След това,когато Бих ще се опита да ги раздели,Бехлюл със задоволство ще разбере кой го е направил и кой вече уж  не мисли за него,понеже много го е страх да не загуби Нихал въобще няма да има друга реакция и пак поради същата причина ще има среща в горичката с нея и с нетърпение ще отиде в хотела и...

и какво става в хотела  newsm78 май и каза че прилича изцяло на майка си

# 34
  • Мнения: 439
charovnica, ти изгледа филма до края ли? Питам, защото мисля, че беше споменала някъде, че го гледаш за първи път по бтв. Peace

# 35
  • Мнения: 0
    Да,но сериите ги има качени с англ.субтитри,така че не го гледам само по бтв,защото на моменти имам въпроси,чиито отговори не ми се чакат докато го дадат по телевизията,затова ги изнамирам и гледам и почти всички серии до края съм гледала.  Peace
  Това,че прилича на майка си ми се струва,че й го казва по-рано,така мисля-кавгата в ателието,но може и да  греша.
  GameOver-съгласна съм с теб  Peace
 

# 36
  • Мнения: 58
 Само и единствено нея ли или има и още други неща,които го е страх да загуби?  След това,когато Бих ще се опита да ги раздели,Бехлюл със задоволство ще разбере кой го е направил и кой вече уж  не мисли за него,понеже много го е страх да не загуби Нихал въобще няма да има друга реакция и пак поради същата причина ще има среща в горичката с нея и с нетърпение ще отиде в хотела и...
  Бехлюл ще се опита да даде на Нихал всичко,което тя заслужава,да бъде достоен за нея,въобще всичко красиво и възвишено в любовта,макар че дълбоко в сърцето си да усеща,че това е обречено на неуспех.Поне ще се постарае тя да бъде щастлива,а с нея и Аднан,мисля че това е неговото изкупление.Не може да промени миналото,но поне може да се реваншира на чичо си като го направи щастлив чрез Нихал.В един момент обаче Бихтер пак ще превземе изцяло мислите му и той ще започне да играе роля пред абсолютно всички и няма да има връщане назад,защото вече твърде надълбоко е забъркано всичко и е поел отговорност,която трябва да изпълни.

charovnica, точно това виждам и аз гледайки филма  Hug

# 37
  • Мнения: 58
     Това,че прилича на майка си ми се струва,че й го казва по-рано,така мисля.

Да, точно така беше. Ти нямаше ли предвид хотела за рожденния му ден? newsm78

# 38
  • Мнения: 0
     Това,че прилича на майка си ми се струва,че й го казва по-рано,така мисля.

Да, точно така беше. Ти нямаше ли предвид хотела за рожденния му ден? newsm78
    Да,точно това имах предвид,там не мисля,че имаха възможност да си кажат  нещо-той само гледаше кисело,а тя се веселеше искрено,защото  беше получила отговор на въпросите си.
   leonoel,  Hug,радвам се,че виждаме нещата по един и същ начин.Това за мен е отговорът на въпроса дали и как Бехлюл обича Нихал и какво е тя за него.

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 13:31 от charovnica

# 39
  • Мнения: 439
charovnica  Peace

# 40
  • Мнения: 0
  Lady Vi  Peace

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 13:41 от charovnica

# 41
  • Мнения: 0
Много напрежение, много нерви изпуснаха тия хора снощи.Кой от страх, кой от отчаяние..Да поправят малко секс и да им мине  Joy
Не, ама сериозно, не очаквах Аднан така да избухне на Бехлюл...Още повече, че Б. каза, че не е говорил с Нихал за това и не смята да го прави скоро, един вид - не съм й давал надежди, нито съм я заблудил с нещо.И въпреки това Аднан така да скочи със закани за изтриване, забравяне, изхвърляне от живота им и какво ли не.Ясно, познава Бехлюл и знае, че не е много сериозен и постоянен, но на този етап такова бдене над крехката 19 годишна Нихал...Вече е малко излишно.Надали някога ще  навлезе в живота хубаво, ако над нея все се изсипват куп грижи, кои нужни, кои не.Наивна и добродушна е, окей, но на всеки се случва да страда, на всеки му се случва някаква лична драма  в живота, не може да се избегне(знаем как свършва всичко).
Бехлюл човек да го съжали - много е притиснат и отчаян.Освен Фирдевс, вече съвсем пряко се сблъска с натиска и на чичото, които сипеше лоши закани с пръст.Нихал очаква вече нещо, Бихтер го преследва(и тя отчяна и със страх да не би ситуацията съвсем да излезе извън контрол, пък то така отдавна), няма място в тази къща за него.
Диалогът му с Фирдевс ме остави с впечатлението, че тя още повече му набра  Laughing
И сега, задето й се изрепчи така, чака го още по-лоша съдба, не знае с кого се забърква...Но беше длъжен да опита човека всички средства за измъкване.Уви...
Между другото, Бихтер докато говореше на Нихал за Бехлюл, в един момент все едно започна да говори за себе си.Не му вярвай, той е такъв, не може да се разчита на него.Сякаш освен Нихал, навиваше и себе си, ама не стана нито за едната, нито за другата.

# 42
  • Мнения: 0
дайте линк за този хотел дано да има превод на бъл. че не сам учила анг. а немски

# 43
  • Мнения: 31

GameOver, какво толкова го жалиш... Има лесно- да забира скъпата Бихтер и да изчезва с нея Simple Smile
Но явно това въобще не му е вариант Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 118
щехме да се записваме като изпишем старата тема, ма нейсе  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт