Запленяваща сърцето / Gönülçelen / в неделя от 22 часа по ATV - Тема 101

  • 36 805
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
Мен пък ме човърка един въпрос- изповедта на Хасрет пред Джерен. Момата знае ,че тя е сгодена за Мурат и и не и спести, че преди време са стигнали до някаква интимност помежду си. Тя не уточни, какво точно се е случило, но пък , ако Джерен и Мурат имаха истински планове за женитба, до какво би довело това признание? Thinking

# 736
  • Мнения: 2 195
Х. е пряма и без задни мисли. Предпочете да загуби приятелка, но да няма неизяснени и премълчани неща помежду им. Отговорът на въпроса ти е в последните й думи към Дж.:  "Ще ми бъдеш ли все още приятелка сега, когато знаеш чувствата ми към Мурат?“ Поне за мене. Какво спечелиха Л. и М. от премълчаването си, опазиха ли приятелството си?!

# 737
  • Мнения: 969
На мен ми хареса откровеността на Хасрет пред Джерен. Джерен й каза, че е единствената й приятелка в Истанбул, а Хасрет й се изповяда и я попита дали сега ще може да я възприеме като приятелка. Във всички случаи е по - добре да бъдеш честен. Не мисля, че Хасрет имаше друга цел. Тя вече беше приела, че е загубила Мурат завинаги. Тя явно не иска Джерен да я помоли за кума.

# 738
  • Мнения: 10 240
На мен ми хареса откровеността на Хасрет пред Джерен. Джерен й каза, че е единствената й приятелка в Истанбул, а Хасрет й се изповяда и я попита дали сега ще може да я възприеме като приятелка. Във всички случаи е по - добре да бъдеш честен. Не мисля, че Хасрет имаше друга цел. Тя вече беше приела, че е загубила Мурат завинаги. Тя явно не иска Джерен да я помоли за кума.
newsm10 newsm10 newsm10
Предполагам, че след няколко епизода и двамата ще искат Джерен да им бъде кума! Hug
Изборът на кум обаче ще ги затрудни! Joy


НОВАТА ТЕМА НИ ОЧАКВА

# 739
  • Мнения: 1 036
Здравейте, Запленени ! Преди превода на епизода може и неправилно да съм разбрала нещо, но въз основа на показаното в досегашните епизоди и изразителната игра на актьорите си създадох мнение, което искам да споделя с вас.
За Левент - от него очаквам проблеми всякакви, даже може и да ме изненада с изобретателността си в това отношение.
За Несрин - не мисля, че голямата любов на Мурат към Хасрет и мъката му по нея, ще я направят по-благосклонна към Хасрет. Напротив - ще я настроят още по-негативно. Несрин не само не приема Хасрет, заради произхода и характера и, тя сякаш има алергия към Хасрет.
За Хасрет - доверието и към Мурат претърпя поредния удар и ще и трябва време да премисли случилото се. Голями са болката и разочарованието и, но се надявам този път да не реагира първосигнално, въпреки че времето за размисъл беше малко.
За Мурат - в погледа му във финалната сцена, аз не виждам самоувереност, а вина и надежда. Според мен той осъзнава вината си, но не си дава сметка колко трудно ще му бъде да възстанови доверието на Хасрет към себе си. Ще му бъде трудно, но знаем че той е упорит, както в мълчанието, така и в постигането на поставените цели.

Общи условия

Активация на акаунт