Ноемврийски бебчета 2010 - тема 10

  • 26 652
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
За сухи бузки много подходяща е марката A-derma(exomega), специално за бебета с чувствителна кожа и при атопичен дерматит.Ние го ползваме и кожата му става мека и здрава и не омазнява.

Със хапването напредваме малко по малко.На обяд е на пюре зеленчукови и местни(засега само бяло месо и безмлечни),а след обед му давам каша безмлечна+плодов сок или кисел+АМ.Кашата 2-3 пъти в седмицата.А ние изобщо не започнахме с картофено пюре.Бях пробвала и купешко и домашно+ кърма или АМ,но не го харесваше.Затова продължих с моркови и тиква и това му  беше любимото,нали са по-сладички.

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 15:00 от raq_1

# 691
  • Мнения: 4 294

А сега да си попитам аз КОНСУЛТАНТКИТЕ - моето дете втора нощ не се събужда да яде, имайки предвид обаче, че последното му ядене е 22.00часа. Как да постъпя? Да го будя ли нощем да яде? Притесняваме с тази осемчасова пауза да не стане някоя беля с кърмата.

Здравей! Ще отговоря вместо Бръмбазела, която днес е възпрепятствана.
Тази нощна пауза на този етап не е проблем, защото бебето вече е навлязло във възрастта, в която само може да определя кога да се храни, спрямо нуждите си.
Засега нямаш основание да се тревожиш за лактацията, а ако усетиш, че кърмата намаля от липсата на стимулация нощем, винаги съществува варианта да възстановиш едно нощно кърмене. Но засега спокойно можеш да  се довериш на бебето и да се наслаждаваш на спокойния сън.

# 692
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Леле много ми се спи Simple Smile
 И аз след двудневно точене на лиги правих през ноща еклери  hahaha

# 693
  • Мнения: 220
А и един виц да ви кажа, пак моя ми го каза снощи (той нали е рибар) Та вица:
Отишли едни рибари за риба, разпънали въдиците, ловят си риба и си говорят. Единия вика "Кво ли правят наште жени сега?", а друг му отговорил " Е кво правят, или плетат или се еб*т" В тоя момент един събрал въдиците и хукнал. "Другите го попитали "Къде тръгна, бе?", а той отговорил "Мойта жена не може да плете"  Joy
Та така, мъжо снощи ме гледа как плета и вика "Охх, спокоен съм"  Joy[/color]

Много як виц! Joy Joy Joy

Kölsches Mädel, Честито за уреда! А за килцата как ти завидях  Mr. Green.

zuzi_pretty, душата, акъл нямаш да будиш спящо бебе с 8-часова нощна пауза  Mr. Green! Нищо няма да й стане на кърмата, нали е работи на принципа на търсенето и предлагането. Пък й нали като ги захраним нали ще махнем някои от дневните хранения. Но ако много ти се става нощем ще ти дам мойто, аз ще взема твоето. Мойто човече се буди през 3 часа, като го научиш да спи 8 часа идвам и си го прибирам Mr. Green.


Коралче , ако котка не ни мине път другата седмица в края сме във Варна за ваучер.В тази връзка , как да намеря магазин "Сладури"?

kapri_z, магазина е на много лесно място, в една от уличките до х-л Чермо море, който е баш в центъра. Пращам ти карта, ако не се ориентираш ще ти пиша на лични.
Честити 5 месечинки на Алекс!  Hug

niko11, малката е супер бонбон!


За сухи бузки много подходяща е марката A-derma(exomega), специално за бебета с чувствителна кожа и при атопичен дерматит.Ние го ползваме и кожата му става мека и здрава и не омазнява.
raq_1, и аз я ползвам тази марка, ама в бебешката серия няма кремче за лице. Сега мажа бузките с крем от залената серия, ама много резултат не виждам. Ти с какво точно мажеш?

И докато сме на темата с плетени шапки, да ви покажа аз по какви ШАПКИ се захласнах. Чак ми дойде мерак да се науча да плета!

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 16:30 от korali

# 694
  • Мнения: 291
еййй, писах, писах и натиснах escape вместо tab бутона  smile3511

защо, аджеба, няма такива красиви шапели и за момчета, А?!

Кьолнче, за колко го спазари уредчето? А за кг - с най-голям кеф ще си похапна от почерпката ти, защото аз съм само с кило овър, за което изобщо не ми пука  Mr. Green дерт са ми само едни  неща, които висят по корема, ама има време и тях ще унищожА

bilyana333, миксерите нали не са от подножието на Акропола  Wink

kapri_z, анджък за играчките - всичко в пералнята, каквото не оцелеем такъв му бил късмета. Какъв армаган искаш - светеща Айфелова куличка  Mr. Green

Деси М., какво столче взехте, похвали се Simple Smile

niko11, мнооого сладка малкта бонбонка

Изи, да паля ли гумИнетките или вече изЕдохте еклерите  Mr. Green



# 695
  • Мнения: 280
 Joy Да , с вода си я правя . Ох , че се смях с Дъгичка , не си бе  Joy на мен ми е отврат обаче вариант на сирене със захар и чай  Mr. Green
Иначе Фил до ден днешен много си обича попарката , аз като бебе му я правих със сухар , а сега си я правя с препечен хляб.

# 696
  • Мнения: 2
Korali  мажа  го с крема на exomega,иначе има и лосион за тяло,но той е по-рядък и не става за лице,докато крема е за лице и за тяло и е 200мл.

# 697
  • в гората
  • Мнения: 25
 Здравейте, и от мен!Голям ветрилник е тези дни, направо ми издуха и малкото останал мозък. ooooh!

 За попарата да се изкажа - мразя я  Sick, затова на баткото не съм предлагала, а и малкия не мисля да го тормозя.

 Абе момичета, как ги сваляте тез кила  Shocked?Аз си вися на едно положение, а то не е никак розово - имам 10кг. за сваляне  Crossing Arms.Да не говорим колко кожа ми виси отвсякъде  Sick .

# 698
  • Мнения: 146
Хайде и аз да се запиша.От вчера реших да давам морков,обаче тоя път на сок.Миналата седмица бях ходила до ДМ и взех един сок от био моркови-еми кво да ви кажа У-Н-И-К-А-Л-Е-Н . Вече сигурно метна 200 мл за ден. Първо ме гледаше с подозрение какво му давам,ама после сам си бута шишето.Даже вече имам и първото оранжево ако...добре изглеждаше  Laughing

# 699
  • Мнения: 11 571
Не трябва ли да е 2 пъти дневно, по 30 мл. на даване? Малко много ми се вижда.
Браво на бебчо!

# 700
  • Мнения: 146
Ами аз поради тази причина досега не му давах вода,че той няма спирачка.Колкото дадеш толкова поема.А ако дам само 30 мл и ще реве 3 часа. Малко ударно,ама засега поне нищо му няма.

Щях да ви казвам: Първите 85,които се регистрират тук www.nivea.bg/baby ,получават подарък по избор от техните продукти.Аз лично не съм им фен,но вече имам подарък от тях  Peace

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 17:52 от Мама МиМи

# 701
  • Мнения: 34
Привет мамии Hug ние ходихме с таткото малко на кино,понеже ветриво и бебо неможахме да го искараме,и решихме да се пораходим насаме Rolling Eyes.Определено имах нужда Crazy

Мама МиМи dari 77  Аз сокчето го давам час след обедното хранене по 60мл обачеее Shocked Shocked Shockedкато ги изпие и се почва един реввв мале немога го спра #Crazy
Момичета шапките са страхотни,но и аз да питам няма ли за момченца много ми харесаха Embarassed
m@m@ Не си сама  Whistlingаз имам да смъквам 15кг и поради тази причина ходя на фитнес и съм заръчала на инструктора да се погрижи за мен д края на Май да съм си същите кг Crazy
Да попитам как се захранва с Глутен,какво и по колко се дава newsm78 newsm78 newsm78

# 702
  • Мнения: 1 884
Нико, уникална сладуранка!  Peace Ето го уредчето:
http://www.beaba.com/telechargements/catalogue/2-REPAS_2010_FR_NL_GB.pdf

Ходих да ги гледам днес продуктите на тази фирма в Бейбитория: много красиви, със страхотен дизайн. За да не съм капо, взех много сладка бибка на малкия, с надпис I love daddy! Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 146
Май не казах,че го захранвам от тази седмица.Минах пюрето картоф,а моркова реших да е на сок,че от това сухото пюре беше му станало като тапа на дупето-2 дена не беше акал.А тези 200 мл са от вчера до днес. Peace
Която- не е ли прекалено рано за глутен?!  Naughty

# 704
  • Мнения: 1 224
Ей, Миме.
Горе си писала за ден бе, моме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт