Мама срещнала се с татко и ето ЯНУАРЧЕ сладко! (7)

  • 40 732
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Главоболието често пъти се появява от обезводняване.

# 661
  • Мнения: 1 687
абе, мацки, как изглежда слуз в акото?
дара преди малко изака нещо много странно, като голямо топче, от онези, дето навремето си играехме с тях и е като желе...много се ошашках. лекарят твърди, че засега не било проблем, но да следя въпроса... на някой да му се е случвало подобно нещо

# 662
  • Мнения: 493
абе, мацки, как изглежда слуз в акото?
дара преди малко изака нещо много странно, като голямо топче, от онези, дето навремето си играехме с тях и е като желе...много се ошашках. лекарят твърди, че засега не било проблем, но да следя въпроса... на някой да му се е случвало подобно нещо

# 663
  • Мнения: 471
Бебеш,като гледам снимката и настръхвам-че на Калина акото май е такова от самото начало  Shocked
Или не го виждам добре,или сме зле newsm78

# 664
  • Мнения: 493


Tу по-добре се вижда, Явор от първия месец беше с такова ако, а е нямал колики .

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Пратих брат ми да купи Деавит и в аптеката му предложили D3 Drops. Вие чули ли сте за него/купували ли сте? Английско производство, пише, че е подходящ за кърмачета, общо взето витамин D3, доста по-добре звучи от деавит-а.
Аз давам вит.Д, който ми донесоха от Англия - DLux 1000 - спрей  е, а не капки - доки го видя и каза по едно впръскване на ден.

bonbolina и нашето ако често е такова  Thinking , не съм се притеснила особено.

# 666
  • Мнения: 488
За захранването- Ивчето прояде на 9 месеца точно оризова каша, но домашна. Купих оризово брашно и я направих. Никога не съм купувала готови каши, сега също не смятам да купувам.
Както съм казвала и преди- смятам пюретата за консерви- и понеже аз не ям такива, не давам и на децата си  Peace Щом мога да готвя прясна храна на мен и мъжа ми, значи още по-мога да готвя и за децата си.  Peace  
А сега ( не сега де, към август  Mr. Green ) смятам да започна с картофче на пара, ако бъде отхвърлено- тиква или пак оризова кашичка    Peace

# 667
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Главоболието често пъти се появява от обезводняване.

ДА!!! И от това ми се е случвало да правя кризи, само че вчерашната няма как да е такава, защото сега се наливам с течности заради кърмата. Абе объркана съм  Tired

Аз също ходих до аптеката и си купих Вигантол

# 668
  • София
  • Мнения: 1 946
Главоболието често пъти се появява от обезводняване.
Подкрепям с две ръце. Винаги като ме боли глава пия на екс литър вода и в 99% от случаите ми минава  Peace

# 669
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
адис аз такава молба-декларация вече пуснах.И се чудих кога ще почна да получавам парички.
Бубе тази диагноза си я поставих аз ,след доста часове пред компютъра.И моето главоболие започна от нищото,след една операция на носа./имах изкривена носна преграда и запушена ноздра,голям дисконфорт ми създаваше и преди 7г се реших на операция.След което почнаха мъките,доцента ,който ме оперира решил ,че доста неща не ми трябват и ги махнал-прекъснал е носната преграда ,закачил е и синусите.Наложи се втора операция с изграждане и присаждане на нова кост на носът ми.Абе да не изпадам в много подробности,мисълта ми е,че може да направиш консултация и УНГ.
Обърни си внимание,не се оставай на болкоуспокояващите,защото в един момент спират да действат.

# 670
  • Мнения: 493
адис аз такава молба-декларация вече пуснах.И се чудих кога ще почна да получавам парички.
Бубе тази диагноза си я поставих аз ,след доста часове пред компютъра.И моето главоболие започна от нищото,след една операция на носа./имах изкривена носна преграда и запушена ноздра,голям дисконфорт ми създаваше и преди 7г се реших на операция.След което почнаха мъките,доцента ,който ме оперира решил ,че доста неща не ми трябват и ги махнал-прекъснал е носната преграда ,закачил е и синусите.Наложи се втора операция с изграждане и присаждане на нова кост на носът ми.Абе да не изпадам в много подробности,мисълта ми е,че може да направиш консултация и УНГ.
Обърни си внимание,не се оставай на болкоуспокояващите,защото в един момент спират да действат.
Кажи ми че го осъди тоя малоумник  ooooh!

# 671
  • Мнения: 93
Zaharieff не се скътавай така, прати и на мен на ЛС, че сме заформили стрховит ремонт  Laughing
И да каже твоята лейди какво е казала консултантката за кърменето.

Момичета, стига сте се сърдили бре, като отворя все виждам някой се обижда от нещо, недейте така!!!

# 672
  • Мнения: 1 687
бебеш, много много мерси за снимките. явно не това е имала дара. много странно.
сега ще се побъркам от мислене какво е било, мамка му.

# 673
  • Мнения: 32
Здравейте мацки,

Аз  вчера също пуснах молба за майчинството, че последния болничен ми изтича на 16 април, да видим сега кога ще почнат да превеждат парички. Днес пък даже ми звъня една колежка да ме пита кога ще се връщам на работа, засега мисля първата година да си я изкарам, пък за втората ще го мисля.
Ние утре ставаме на 4 месеца, днес бяхме на лекар, за пръв път при педиатърката, а не в Токуда и останах много очарована. Преди едно ходене в Токуда ми излизаше 150-200 лв, сега нищо  Grinning и жената си е много свястна. Изи вече е 5,500 кг и 57 см.

Бебешондел, много е неприятно това с Явор, дано се оправи по-бързо душичката!

Бубе, оправяй се и ти бързо, дано да нямаш повече такива кризи!

Тони, честит рожден ден! Много здраве, късмет, любов и всичко най-най!

# 674
  • Мнения: 205
и на марти акото му е такова, носила съм памперс на гастроентеролог да го види и жената ми каза, че не е притеснително. само да поогранича млечните

Общи условия

Активация на акаунт