Мама срещнала се с татко и ето ЯНУАРЧЕ сладко! (7)

  • 40 733
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 687
е да де, ама ние сме на АМ и в последните дни не съм променила нищичко в режима й Sad

# 676
  • Мнения: 1 449
Аз също ходих до аптеката и си купих Вигантол

Да, Бубе от този месец вече са го пуснали по аптеките, на мен педи ми каза да давам, че досега не давах вит. Д ...

И на Ели акото й е такова (предполагам от зелените салати) , аз от 2 седмици не давам Био Гайа и детето почна да ака през ден или всеки ден, за сега не се оплаква  Mr. Green

# 677
  • Пазарджик
  • Мнения: 169


Бебешондел ,не не съм,за съжаление нямам никакъв документ,епикриза ,че съм се оперирала в тази болница и при този доцент.За жалост не съм единствената,защото като бях на скенер заради новата операция,доцента който ми го прави позна кой е "сътворил"операцията.

# 678
  • Мнения: 2 590
е да де, ама ние сме на АМ и в последните дни не съм променила нищичко в режима й Sad
А сополки има ли? Може ако са се стичали по носоглътката, тя да ги гълта и после да ги е изакала? Thinking
Само разсъждавам.

# 679
  • Мнения: 205
елч, може да и е настинало коремчето. не се шашкай толкова
мартин постоянно има или по-лепкаво ако, или по-зеленикаво- ако се притеснявам за всяко, да съм се самоубила досега. наддава, жизнен е. водих го по гастроентеролози ,уж всичко е наред
в този ред на мисли сега му облякох едно боди от племенниците, което мислех, че е за 6 месеца, но после видях, че на етикета пише 9-12м. Shocked

и да се похваля обърна се от корем по гръб

# 680
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Момичета наближаваме края на темата ,а нямаме заглавие на новата.За анкетите аз съм съгласна с Бубето ,караме ги по ред,и всеки ще намери по нещичко за себе си.

акито може да се промени и от претопляне или настинка

# 681
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Аз съм предложила едно заглавие , нека ако някой се сети за друго да казва  Peace

"Година мина от както бе заченато ЯНУАРЧЕ сладко!"

# 682
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Бубе извинявай ама сега го видях  Embarassed

Харесва ми

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 22:42 от tuty1

# 683
  • Мнения: 32
Аз съм предложила едно заглавие , нека ако някой се сети за друго да казва  Peace

"Година мина от както бе заченато ЯНУАРЧЕ сладко!"

Харесва ми заглавието.

# 684
  • Мнения: 471
Едно предложение за заглавие на темата и от мен-''Със яйце и козунак Великден посреща януарския хлапак''

# 685
  • София
  • Мнения: 116
Бубе откакто е една дума  Wink

Всички, които са във Фейсбук да знаете, че ще ви полазя да станете фенове на три сайта - мои са си, да знаете  Laughing Предварително благодаря на всички, които станат фенове  Peace

бонболина супер заглавие и аз се пънах нещо за Великден, но не измътих нищо  Crazy

# 686
  • Мнения: 205
На мен ми харесва заглавието на Бубето, наистина мина година, лелееее ooooh! спомням си всеки ден от нея. нашето януарче е заченато в деня, в който се гаджосахме с таткото в далечната 2001- 5 май

# 687
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Едно предложение за заглавие на темата и от мен-''Със яйце и козунак Великден посреща януарския хлапак''
Peace

look_at_me докато се усетим ще мислим почерпка за гости и място за празнуване на 1-я РД Laughing

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 22:54 от ViFresh

# 688
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Бубе извинявай ама сега го видях  Embarassed

Харесва ми

Е , няма нищо де  Hug Нека има повече предложения  Wink

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Великденски яйца червени, за ЯНУАРСКИТЕ деца засмени! примерно  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт