Мама срещнала се с татко и ето ЯНУАРЧЕ сладко! (7)

  • 40 676
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 32
До Великден ще изпишем темата. Naughty

# 691
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте!  Hug
Малко късно, но да се включа в темата, за която благодаря Бубе! Отдавна не съм ви чела и писала, все не ми остава време... Започнах да чета темата и докато не е заключена да се включа по някои от въпросите  Embarassed
За анкетата - от 2-5  Wink
За половинката - запознахме се в работата, малко по-късно започнахме да излизаме заедно доста време, след което аз реших да "гоня" кариера и трябваше да замина, разделихме се, а като се завърнах след 3 месеца се събрахме отново  Heart Eyes За дете имахме идея малко след като започнахме да излизаме заедно, трудности имахме много по постигането на тази наша мечта, която сега вече е факт и сме много щастливи!!!
Образованието - средното ми е по приложни изкуства, след това кандидатствах в УАСГ, но математиката хич не ми вървеше и не ме приеха архитектура... За това пък завърших Ландшафтна архитектура и сега съм магистър по тази специалност. После реших че трябва да завърша нещо по-практично и започнах магистратура по Счетоводство и контрол в УНСС, но в момента съм прекъснала. Мисля да я довърша!  Crazy
Професиите - работила съм малко като ландшафтен архитект, след това като проектант на дограма няколко години и успоредно с това и проектант на мебели.  Последно работя като компютърен оператор... Винаги съм мечтала да бъда лекар...  Blush

А сега ще дочитам поне тази тема  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Попаднах на интересни неща и реших да ги споделя с вас-относно алергиите и обривите
http://www.mamaibebe.com/?id=268
http://www.mamaibebe.com/?id=223
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=10129.0;wap2

Заглавията за Великден много ми харесват ,но до тогава има още две седмици и както Антоанета каза ще изпишем темата

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 23:41 от tuty1

# 693
  • Мнения: 0
Zaharieff не се скътавай така, прати и на мен на ЛС, че сме заформили стрховит ремонт  Laughing
И да каже твоята лейди какво е казала консултантката за кърменето.
...
Имаш ЛС, Инка. Simple Smile
Нашата консултантка в последния момент каза, че няма да може да дойде и си изпуснах спорта заради нея.  Joy В началото на другата седмица живот и здраве ще имаме отзиви и ще пишем. Simple Smile

# 694
  • Мнения: 180
Малии !!!11страници докато ги изчета,нестига че станало утре ,ами и забравих какво щях да пиша. newsm78
За анкетите ми е все едно...
За заглвие също...
Неразбирам защо всичко трябва да се взима толкова присърце...relax бе хора Sunglasses
Ноеми,то и аз мога да стана психоложка във нета.На всичките проблеми ще казвам" Споко,ще мине,ще го израсте." hahaha.....Майтапа на страна,аз се сетих за няколко прости трика,та дипломирания психолог да не успее... Rolling Eyes Например:музикална играчка,бейби ТВ,шарена картинка да гледа,плюшена играчка,постаявяне по корем,правене на гимнастика(тук обаче се иска присъствието ти) и т.н...важното е да се почне от някъде и по малко да свиква да остава сам,а постепенно във времето ще му се увеличава дозата. Mr. Greenна самостоятелност.
 Ай ся, дай 5 лв на психоложката. Money Joy
.........
Момичета таза още ме боли като преди,не се е прибрал въпреки коланите,а вечер едва ствам.Има ли и друг така???

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 00:51 от elenia

# 695
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Хайде лека нощ от мен, че нещо много ми се спи , явно заради вчерашната случка не съм се наспала и сега едва едва гледам! А цъкнах и една биричка и...стана още по - сънливо положението  newsm46 Лека нощ!

# 696
  • Мнения: 119
А така. Един ден лошо време и пак сте се подхванали. То е ясно, че две еднакви мнения не може да има където  са се събрали 100 човека. Четете каквото ви харесва - останалото пропускайте. Явно наистина няма какво да правите - щом си губите времето в безмислени спорове.
Моето детенце пак има ужасни колики и цял ден и нощ се гушкаме и си спим (доколкото може) заедно. Иначе като е спокойна много ме забавлява и си се хилим двете. Вече се смее с глас. Ама аз нали и бръщолевя по цял ден - то рано или късно избива  Mr. Green Сега в момента е подхванала едни играчки и такъв бой им хвърля.  Hug Отивам да си я гушкам докато е весела.

# 697
  • Мнения: 488



Добро утро!

Днес станах толкова положително заредена...Какво ли ме чака? Освен свеки на гости  Mr. Green
А иначе съм от наивните ентусиасти, които ще си чистят междублоковото пространство  Sunglasses
Ще садя бял и лилав люляк зад блока-да видим какво ще оцелее.

# 698
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета Hug
Много сте изписали и нямам време да се връщам назад Crazy
Ние сме добре, Еми си е кротичка. Гледам, че на по-предната тема е имало анкета за захранването. Еми аз съм от ранно захранващите. От два дни давам по една-две лъжички пюре. Много и се услажда Heart Eyes Първия път дадох пюре от тиква, а вчера беше ябълка. Повече и хареса тиквата. Аз сок така и не и дадох, защото то по пазара са само гръцки и турски Stop
Тази нощ за първи път не яде, чак сутринта в 6 се събуди да яде Heart Eyes
Ходим по разходки като е хубаво времето, то все е лошо при нас.
Вече ще гледам да съм малко по-редовна, много учене сега и затова така.
 Hug

# 699
  • Мнения: 9

Момичета таза още ме боли като преди,не се е прибрал въпреки коланите,а вечер едва ствам.Има ли и друг така???

Еления аз като родих бях със симфизиолиза на таза,положението не беше никак розово,бях вързана с колан около 40 дни,не можех да ставам,да лягам,да сядам,абе почти нищо,сега съм по-добре ,но когато се натоваря започва отново да ме боли.

Евредика искам да попитам дали физическите упражнения влияят на кърменето.Искам да започна да ходя на Тае Бо но ми казаха че кърмата ми може да намалее,та моля за съвет дали наистина е така? newsm78

# 700
  • Мнения: 1 425
Мила, не си единствения "наивен ентусиаст", аз ще чистя в градинката до блока на мам че ние си нямаме (при нас е само бетонна площадка)
Дано ти оцелее люляка той ми е от любимите  Heart Eyes

Пепинка  Hug не минаха ли тези колики ужасни ...горкото детенце  Hug

За заглавието и аз си мислех нещо за "едната година" че до Великден ще я изпишем...може и за Цветница нещо, щото ми се струва че много цветенца има в темата  Flutter

# 701
  • Мнения: 15
Гледам, че си говорите за образование, работа и как сте се запознали с половинките си.
Та аз съм завършила спортно училище - тренирах дълги години спортно ориентиране в училището тренирах лека атлетика и стрелба. След това завърших Счетоводство и контрол - бакалавър, а сега уча магистратура Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия.
Работила съм в ранните си години като сервитьорка през лятото, когато не бях на училище. След това във Винпром бях управител на склад за вино, а преди да родя бях в дистрибуторския склад към Винпрома.
С моето мило се запознахме, когато работех сервитьорка. Той си имаше приятелка и аз си имах приятел. В един момент се оказахме и двамата сами, а бяхме добри приятели и всичко стана на шега. Всички ни бъзикаха що не вземем да се съберем и така се случиха нещата на шега.

Гледам, че има още бебоци с колики нямат спирка, дано бързо да минават.
Моето слънчице много се заглежда в ТВ, вашите как са?
Много си ядем ръцете, няма отърване. Не иска биберон и това е ooooh!
Как се развивате на кг.? Ние сме вече 7 700 кг.  Crazy

# 702
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Добруто!
Вчера ми прекъсна нета, а вие писали, писали  ooooh! Laughing Отивам да чета  Wink

Но преди това бърз въпрос - някой да има помпа за кърма Медела суинг и да я е стерилизирал в МВ?

# 703
  • Мнения: 1 425
Ноеми, на мен в Малечко ми обясниха само да я мия с топла вода и веро за бебета, ама аз я пускам в студен разтвор на Чико, само силиконовия накрайник не го стерилизирам, че се разяжда от разтвора  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 1 893
Добрютро Simple SmileSimple Smile

Гледам, има доста ремонтиращи... може да спамим темата с идеи и неволи Simple Smile (Знам, че си има тема, ама тук е по-забвно). Ние тази седмица бяхме на първа среща за проекта на мебелите. Голям кеф...

Аз съм от нечистещите, които смятат, че не цапат и дават достатъчно пари на общината за тази работа.

Бубе, защо си сигурна, че не е мигрена. Мигрена по принцип водят болка в главата с неустановен произход Joy Joy Защото от това, което си описала, споделяме вече втора болест Simple Smile  Само дето мен няма кой да ме носи до банята, та си пълзя сама. Да чукна на дърво, скоро не съм имала главоболие. Лошата новина е че няма лек.

Много хубави заглавия за темите, но и аз мисля, че ще я изпишем до Великден. Може нещо за Цветница, че асмо в ккъщи сме две цветета. Аз мислех Ива да празнува на Ивановден, но Яна реши, че нищо не пречело да има два именни дни.

Муцка, продължавай да споделяш за захранването, моля те! Hug

Общи условия

Активация на акаунт