Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
 Айде, остана време и за първа страничка! Асе Hug мерсаж за новата тема! Чудна е  bouquet

 Аз до сега готвих..руло Стефани, пилешко с марина на скарата..па утре на плодове Mr. Green Свърши се най-сетне работната седмица и утре и другиден релакс и разходки.
 Детенце 3 дни след АБ пак с червено гърло, днес мама го гледа и го водиха с мъжо на хомеопатката. Доста по-добре е, надявам се утре съвсем да е добре. Дано помогне тая жена че се натрови милото от АБ.

 За режима..що да кажа. Tired Днес въгленски ден, закуската ок..ама обяда..макарони с кайма, нямаше друго у ресторанта, то и каймата не беше много. Вечерята меденка с черен шоколад, тая четворка замина с тоя тъп обяд, ама нищо. Утре с плодовете ще се реванширам и напред как си му е ред Laughing
 
 Дадох публикувай и се връщам да допиша, ама ей на..на втора страница до де се натуткам Joy

Пинки, ша станеш бе, де жъ одиш Hug

Асе, Кремълската е чудесна..навремето ква маникенка бех станала с нея..ама ей на от как видях че и със сладко и картоф се слабей не се връщам на нея.

Енче, шантаво не ами шантово..как си го нагодила, айде утре и минус да имаш за кадем Hug
 
 И  аз уморена, ще почета малко и заспивам. Лека ви нощ Hug

# 16
  • Мнения: 4 806
Сядам да поработя малко, па и да видя кой ще отслабва (от тия, дето
са се разписали на първа страница)  Hug
Тъй ще е тя, видело се е...

Вечерята ми бе изрядна. Повече от изрядна. Обаче къв плюс съм изба-
цала днес ... Сигурно МЦ е причината, ама на кантара не му е по-леко
от тази мисъл спасителна ...
Рожбето е по-добре, значи и аз съм. Дано утре още по-добре да е. По-
не заспа без сълзи от неможене да диша.
Айде ви - лека нощ  Hug

# 17
  • Мнения: 3 453
  Айде, ся..тия на втора страница ко, няма ли да слабеем кат не сме смогнали с първа. Амахаа Mr. Green
 
 Асе, браво на детенце. По-добре ще е утре, ха дано и мойто. Пфуууу да свършва тая зима и болести и чудо Praynig

# 18
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Ей ме на и мен! Вече трети ден цикъл, та от днес се пиша сериозна, след продължителни свински тържества и делириуми Crazy Който ял, ял! Дори вчера си изтеглих една Зумба- 50 минутна, та тази сутрин подскачах, но успях да издържа едва 20 минути. Като за първи ден физическо натоварване, бива! Peace Утре ще увелича на 30 минути. Решила съм на кантар да се качвам след 2 седмици, че нещо ме гони параноя. В тази връзка ми липсва темата за Маккена...

# 19
  • Мнения: 4 806
Уф, Каш, ми така е и в природата - по-пъргавият винаги печели Simple Smile
Споко, и ти ще отслабнеш, стига да поискаш достатъчно силно.

Авентурке, привет. Всяка тревога остави, а Зумбирай вместо това.
Определено ще има по-добър ефект от параноята. Той какво каз-
ваше  Маккена толкова важно, дето не го казваме при нас, пък, а?

Знам си се аз, че съм нощна птица, но все на можех да се органи-
зирам да си работя по нощите. Ей го, работа, дето от не-знам-
колко-дни ми се опъва, я свърших за два-три нощни часа. Напра-
во ми иде да се гръмна, честно ... А скоро рожбето пак ще е пър-
ва смяна, тъй че ми е почти невъзможно задълго да съм в този
режим. Тюх пъъъъък.

# 20
  • Мнения: 1 280
Няма да ходя повече нито на кафета ,нито на гостита, нито по магазини, с тия моите дружки... Crossing Arms То с кафето ,като взеха едни  сладки...ама мекички били,лекички били...После в магазина за храна..какво ли не беше, че нали там правят демо на всеки ъгъл...и се опита какво ли не..че накрая и някакви сокчета с глюкозамин за костите..викам си, ами да ...още два пъти с тях и костите  ми вече няма ми носят сланините, и ще ми трябва и глюкозамин... hahaha, накрая и един сладкиш- тип торта...и сега съм се скрила в къщи, няма да отварям на  никой .  Потапям се,
Отчитам 1 април,като тотално провален режимен ден. До тук съм завъртяла едно ..1500 калории. Спирам да ям за днес.  Направо дето вика Асето,се представих като " гранд Батман"... от утре , пак балерина... Blush  
   Ама от друга страна пък...излязла съм с приятели, то е ясно къде ще се ходи, и че ще се плющи..
Не излизам всеки ден по такива места...човек трябва и да поотпусне душичката малко..е, да душичката, а не устичката, ама то така става обикновенно... Joy  Сега , отивам да полегна , да положа тумбака,че не му е лесно...  Тази вечер- без вечеря !....

# 21
  • New Zealand
  • Мнения: 871
И при мен 1-ви април е тотално провален. То не бяха сандвичи, пайове, шоколади, картофи...абе свински делириум. Добрата новина е, че при мен вече е втори, така че слагам началото на промяната от днес. Ха, дано! Crazy

# 22
  • Мнения: 1 280
И моята съвест  ще се изчисти след 6 часа.... Joy,/ тогава ще стане тук 2 ри../....   
Поспах малко следобдно...да забравя за простотийте, които днес сътворих..  още ми се спи, но ако си легна сега,ще стана пак в 12.00 посред нощ, и после ?   Точно ще е станало 2 ри и аз вместо да си спинкам, до сутринта ще имам още 6 часа, в които да си напомням как не трябва всичко,което видя, да скача в устата ми...а ако си поспя,..ще са минали 6 часа, в които няма да си спомням ,че мога да ям.. извода е, че в спането има повече полза,отколкото вреда...ох,какъв съм гениален... bowuu     Отивам да поразгледам какво става по другите темички...

# 23
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Пък и казват, че сънят води до отслабване... Sunglasses И аз преди малко следобедно му ударих един сън Crazy Иначе дотук в сметката за деня, освен Зумбата/или поне опитите за нея/, отбелязвам мнооого вода и печено пиле. Довечера- чаша бяло вино Peace

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!



Пинки, скицо такава, ще ме умориш от смях Joy...почина ли си тумбакът Wink?

Моят - определено да, абе режимен, та дрънка bowuu.

Пфуууу, тук е такава гадна мъгла, а ми се щеше с Дребо да си направим една дъъъълга разходка сред природата, да си набрем синчец и горска циклама...ха дано да напече де.

# 25
  • Мнения: 1 280
Ами ти като си станала посред нощите.... Joy, как няма да има мъгла....легни,поотпусни телесата и към 11,00   ще видиш,че слънчицето е излязло...какви гори и природи по ниено време...а и днес е събота, слънцето излиза по-късно... Joy 
Тумбака се поуспокои, но си ми тежи. Докато не ида да се отчета в специалната стаичка, няма да стане работата,както я искам... ама като не ми ходи там...какво да клеча в безметежие...
Още тук е 23.00, чета на комп, ,каквото ми попадне, разпускам един вид...Планове за уикенда нямам, и сега трябва да ги измисля...

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пинки, ти питаш ли ме мене дали ми се ставаше толкова рано, но по закона на Мърфи в делничен ден Дребо с топ не мож го събудиш, обаче в почивните куква от 7 часа Twisted Evil.

# 27
  • Мнения: 720
Пинки, ти питаш ли ме мене дали ми се ставаше толкова рано, но по закона на Мърфи в делничен ден Дребо с топ не мож го събудиш, обаче в почивните куква от 7 часа Twisted Evil.
Наговорили са се с моят дребо.  Close
Добре, че поне дамата ми е псопалива, чак сега се излюпва.  Laughing

Казах ли добро утро?

Разни планове ми се промениха, не от много хубаво, дано поне е за хубаво.   newsm78

Закусих ябълка.
 Hug

# 28
  • Мнения: 4 806
Добра събота  Hug

Ена, за хубаво ще е, няма начин да не е  Praynig Hug

Аз снощна. Мнооого трудно се излюпих тази сутрин. След
свършването на каквото имаше, се засилих да чета едни
сериозни книги, че и филм да погледам и сега съм парца-
леса (почти така се чувствам). Обаче с кантара взаимно
се зарадвахме  Laughing  Хе-хе, сега като източа малко, ще съм
супер добре.
А рожбето днес ме изненада със силна кашлица. Ами тъй
е, дано да минава по-бързо  Praynig

Ще ви дърпам ушите, да знаете  Stop Спирайте ги залита-
нията овреме, че после е по-трудно, ок?  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 280
Ооооо, Мариетче, Ена.... Hug,   разбирам, моите нали пораснаха, и аз сега търтя дупе до колкото си искам...  и се занимавам с реставрации разни...ами то всяко нещо с времето си..така е... когато моите бяха дребни, не съм ислела, ни за бръчки , ни за реставрации...ама сега.... newsm78 , и да не ставам от леглото, бръчките няма да мога да си залича... Joy    Тук пак си вали..иска ми се за утре, да измисля нещо интересно, ама мисълта ми тече ,като петмез.... идва новолуние в неделя, май ще разтоварвам,че след  днешната насерия/ сори,за израза../, сега  1 седмица ще си възтановявам резултата...
 Ох, Аса, какво залитане, аз направо се захласнах,спънах,препънах, пропълзях,мани,мани....Права си...ГГЗ ! 

Общи условия

Активация на акаунт