"Аз обичам България ! " - новата ТВ -игра

  • 8 737
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
май 3  Wink  и като гледам - почти всички симпатизираме на Слабаков  Peace

И аз съм в кюпа Mr. Green
Супер е !!

# 61
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ехххх,защо не му върви така на Андрей с това колелоооо  ooooh!

# 62
  • София
  • Мнения: 25
Тази вечер участниците бяха страхотни! Heart Eyes И много ме е яд за Андрей, Чочо, Теди и Ники - бяха по-добри и трябваше да спечелят, ама пуст късмет! Въпреки това много се забавлявах. Heart Eyes

# 63
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Тази вечер участниците бяха страхотни! Heart Eyes И много ме е яд за Андрей, Чочо, Теди и Ники - бяха по-добри и трябваше да спечелят, ама пуст късмет! Въпреки това много се забавлявах. Heart Eyes

и аз,както всяко едно предаване всъщност  Grinning

# 64
  • Мнения: 780
Това колело е влюбено в Юлиан и толкова. А пък Андрей докато не счупи колелото от въртене няма шансове да уцели 50 или 100 точки.

# 65
  • Мнения: 1 517
 smile3521 бедния ми Андрейчо. Ама все пак ова наистина е най- положителното предаване, което съм гледала по родния ефир. АЗндрей така ме разсмя като танцуваше на едната от песните, които Ники позна Party Party Голям образ е Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 111
егати късмета има Юлиан....за сметка на Андрей, а той защо не отстъпи на някого другиго да врътне това пусто колело, или регламента не му позволява

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Мисля, че май няма проблем и някой друг да завърти колелото. Ако не се лъжа, в първия сезон Юлиан го направи това нещо - някой от отбора му въртя.

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Оххх... тая вечер генериращият движения Иван Черкезов ми докара световъртеж от смях!
Дори и само заради това изпълнение си струваше да се гледа.
А то със сигурност не беше само това.
Много се радвам, че има подобно предаване в българския ефир. Едно от любимите ми е!

# 69
  • Мнения: 1 111
да,това с генерирането и спагети екшъна беше жестоко.... Laughing
Както водещата каза, това предаване е цвете сред другит етръни в ефира Peace

# 70
  • Мнения: 1 517
наистина предаването е прекрасно и много положително. ужасно голям фен съм му.
Андрей ми е любимец. Снощи се смях от сърце на Иван Черкезов.  Смешките, които Юлиан прави понякога ме убиват hahaha

# 71
  • Мнения: 632
Най-после Нова да направи хубаво предаване, което всеки път е на ниво!
Аз все не мога да реша кой  ми е любимец, кефя се на всички!

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В началото и аз имах предпочитания повече към Андрей, респективно - и към отборите му.
Но вече не е така. Просто всички участници, или поне болшинството от тях, предизвикват симпатиите ми и като че ли на този етап ми е по-трудно да си избирам любимци.
Но това дори е по-добре. Най-малкото, защото не се ядосвам ако предпочитаният от мен отбор изгуби.
По този начин изцяло сякаш се загърбват евентуални някакви негативни настроения и се изпитва цялостна наслада.
А все пак точно това е и целта на предаването. Да ни дава изцяло и само положителен заряд.
И е чудесно, че го прави!
Май единственото, което ме дразни, е (според мен) нелепото и напълно излишно присъствие на ония двете мацки, но пък радостното е, че съвсем не е продължително и това го прави лесно преглъщащо се  Grinning
Така де... верно си е цвете сред тръни.
Само дето... като знам "прекрасните" ни телевизионери как имат навик да развалят всичко хубаво...
Моля се поне за него да се грижат да продължава да цъфти.  Praynig

Btw, Юлиян е ненадминат в музикалните загадки. Шапка му свалям направо!

# 73
  • Мнения: 4 864
  bouquet  bouquet Трябва да наваксам с последния епизод и ще пиша пак Simple Smile

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Много добро предаване-забавно и образователно!Гледала съм всички епизоди и научих доста неща за Бължария които не знаех досега!

Общи условия

Активация на акаунт