Отговори
# 720
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Благодаря delaida Hug
Наистина най важното е всичко да е нормално и наред с бебенцата.
Момичета какво става с мен имам чуството че мога да изям слон. EmbarassedНепрекъснато ми се яде нещо и по точно сладко или сладолед.Опитвам се да се владея, но много ми е трудно.

# 721
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
  love001  love001  love001

# 722
  • Мнения: 3 743
сладката мими, забравих да ти честитя  Flutter

На нас лекичко ни намекнаха предния път, че май ще се шарим и таткото вика "ех, сега ще ми е още по-тежко, ако трябва да го махнем" и после веднага добави "е не че ако беше момиченце, щеше да ми е лесно" Мъже Crossing Arms Но на 27-ми вече ще ни потвърдят, ако бебчето позволи.

За използването на дрешки и вещи и първото дете, нямам абсолютно никакви скруполи, но при нас ще трябва всичко наново да се взема, защото на Диди дрешките си седят в кашони в България. Сигурно сестра ми ще ги ползва, живот и здраве Praynig

# 723
  • varna
  • Мнения: 404
Аз начина по който обяснявате за месеците дори не ви го разбирам! Rolling Eyes
Аз си броя седмиците и това е единственото,което ми е водещо.
Нормалната бременност продължава 40 седмици или това са 10 лунарни месеца
по 28 дни всеки.И от тук идва лесното-според седмицата,в която си е ясно и в кои месец си.
Аз в момента сам в 18 седмица,което означава точно 4 месеца и половина.
Другите варианти за изчисления просто не са ми ясни.

# 724
  • Мнения: 0
Този вълчи глад и мен ме мъчи понякога, хапвай по една лъжичка мед и наблягай на плодовете, например бананите са сладки, можеби ще те заситят!
На мен лично ми се хапва най-много кисело мляко, банани и сладолед.

# 725
  • Мнения: 24
зДРАВЕЙТЕ МИЛИЧКИ АЗ МНОООООГО ОТДАВНА НЕ СЪМ ПИСАЛА ЗАЩОТО ЗАПОЧНАХ РАБОТА И НАЛИ РАЗБИРАТЕ СТРАШНО СЪМ ЗАЕТА Hug newsm78ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ИМА ЛИ ОЩЕ ОТ ВАС КОИТО ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ПОВРЪЩАТ АЗ НЕ СЪМ СПРЯЛА НАПРАВО НЕ ИЗДЪРЖАМ ВЕЧЕ smile3515

# 726
  • Мнения: 1 056
Божеее,до къде ви прочета забравих на кой какво да честитя Mr. Green
На всички мами купили си нещо за бебчо, честито и на мамите разбрали момченце или момиченце ще си гушкат честито  bouquet
Ив,не си ме притеснила с нищо  Hug  да ти е честита новата прическа.
 Някоя мама пита за ФМ в МД ами  щом Двамата лекари ,които ме наблюдават,а те работят в МД, казват да отида в център за ФМ, съм склонна да се съглася с тях.Всеки може да те гледа  на 3 и 4Д ама не всеки вижда Peace
Скоро Мадленка ще ни шамари Mr. Green Laughing

# 727
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
сладката мими, забравих да ти честитя  Flutter

На нас лекичко ни намекнаха предния път, че май ще се шарим и таткото вика "ех, сега ще ми е още по-тежко, ако трябва да го махнем" и после веднага добави "е не че ако беше момиченце, щеше да ми е лесно" Мъже Crossing Arms Но на 27-ми вече ще ни потвърдят, ако бебчето позволи.

За използването на дрешки и вещи и първото дете, нямам абсолютно никакви скруполи, но при нас ще трябва всичко наново да се взема, защото на Диди дрешките си седят в кашони в България. Сигурно сестра ми ще ги ползва, живот и здраве Praynig

Благодаря Галче HugРадвам се че при вас всичко е наред.Пола няма значение Peace
Татковците искат момченца, но като видят и гушнат дъщерички се разтопяват.

# 728
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Миналата седмица направих първата покупка-3 бодита.ДИДЕ   love001МИМЕ забравих да ти честитя.  bouquet

# 729
  • Мнения: 2
Сладката мими,честито  stork-girl
iv.elina,честито разкрасяване.И на мен ми казваха че не хващала боята при бременност,т.е. някаква клиентка казала на фризящьора ми,но естествено се оказа невярно.Аз 2 цвята смених и 3-пъти се подстригах от началото на бременността и без проблем си беше всичко.

ХАЙДЕ ВАРНА УТРЕ ЩЕ СЕ ВИДИМ.

# 730
  • Мнения: 3 743
За сладоледа, щях да пиша, защо да не си хапваш, ако ти се яде Hug.

Но ако се притесняваш за качеството на купения например, можеш да си правиш домашен. Ако като бях малка много обичах сладолед от цедено кисело мляко. Майка ми го боядисваше в различни цветове, слагахме му орехи или шок. пръчици отгоре и ставаше като мелба.

Друг вариант е замразени и пасирани плодове. Чувала съм, че с боровинки става много хубаво и бързо, но не съм пробвала, а с банан май най-наподобява сметановите сладоледи.

А аз като маниачка на тема сладко, не мога без него, гледам също да се ограничавам. Да ти кажа аз какво правя. Например хапвам няколко блокчета шоколад, и след това пия поне една голяма чаша вода. И после ми минава желанието за сладко Peace Иначе мога и цял голям шоколад да изям и да не ми стигне даже  Blush

# 731
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
ГАЛЧЕ и аз обожавам сладко особенно шоколад,но гледам да се въздържам.

# 732
  • Мнения: 2 169
А аз до преди да забременея изобщо не поглеждах сладко - можех с месеци да не хапна, но сега ми се дояждат разни сладки работи и си угаждам   Blush

# 733
  • Мнения: 92
Приветче!Мерси за пожеланията за мъжа , купона мина добре малко пенсионерски ама с малко дете със зъбоникнене така е.Винаги големите купони са моя рожден ден лятото че сме на двора но този път не знам дали ще празнувам че може дотогава да се търкалям Joy
Иве ти за утре за срещата ли така се нагласи , може и аз да не те позная . Mr. Green
Честито на всички видяли пола ние май последни ще останем но пък засега и без това няма как да разбера на 21 съм на Жк но тя не казва пола .
Джадет съчувствам ти и на нас се случи няколко пъти понеже сме в къща и почти не е населено, затова не държа злато пари в къщи.Последно влязоха посред обяд като бях бременна с Емо изкараха ми акъла , но избягаха.
Хайде Варна утре ще се видим предлагам който стигне пръв да се обади на бара и така да се намираме иначе аз съм с Емо и съм ниска с кафява  чуплива коса  и очила .  Simple Smile

# 734
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Сега се сетих за нещо,но няма да ви го кажа защото ще стане страшно.Не съм го яла от преди 1-2год. още утре ще си го купя от едно сигурно място.Миленка забрави да добавиш,че си и супер слабичка.  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт