Отговори
# 735
  • Мнения: 3 743
ГАЛЧЕ и аз обожавам сладко особенно шоколад,но гледам да се въздържам.

Иве, ако тръгна да се въздържам да не си до мен Blush, затова гледам по-мъничко, но редовно Laughing

# 736
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Почна ли шоколад докато не го изям не мирясвам,по-добре ми е като не хапвам.Даже мъжът ми беше ми донесъл 10бр. преди 2м. още стоят непобутнати.Не мога да се контролирам,много ми е трудно.Обожавам шоколад.

# 737
  • Мнения: 0
 Crossing ArmsЩе си тъна в невидение още месец Crossing Arms
Важното е,че бебо е добре.Толкова срамежливо и така умело се крие-няма начин да не е момиченце Laughing

# 738
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
ТЕДИ това е чудесно,че всичко е добре.

# 739
  • Мнения: 0
Да,Иве!Няма по хубаво от това!
Мързелуваше си милото Hug

# 740
  • varna
  • Мнения: 404
Момичета от Варна,уговорката за утрешната ви среща от кога е?

Аз не знаех,че има такова нещо!
Или срещата е за определена групичка?

# 741
  • Мнения: 3
Paff, проследи този линка за срещата:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564854.30

# 742
  • Мнения: 92
Паф разбира се че е  за всички .Мислех че всички са видяли темата.
Утре 12 ч В Тримата мускетари във Възраждане!!!

# 743
  • Мнения: 5
Добър ден и от мен и честито на всички със добри новини и нови придобивки
Иве честита прическа и на теб
Сега за сладкото и соленото аз пък от както съм бременна сладко не ми се яде хич Simple Smile само солено и особено днес апетита ми е огромен и според "бабините" методи за определяне на пола на бебето ми казаха че ще имам момче Simple Smile

# 744
  • varna
  • Мнения: 404
Благодаря,момичета!
Аз нещо съм пропуснала явно да следя нещата!

# 745
  • Мнения: 2
paff аз дори  на всички от Варна и  на лични пуснах,но и това май не си получила,но добре че днес писахме и тук.Дано се видим утре.

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 21
Здравейте,майчета  Hug
Аз днес бях на ЖК,всичко с бебчо е наред,но останах ужасно разочарована от АГ-то си.Първо като му дадох резултата от ФМ той направи физиономия.Най ме ядоса ехото ,което ми направи,за което си заплатих 25 лв.То траеше точно 2 минути.Измери му само главичката,като не я измери правилно и ми каза,че отговаря на 14с2д ,при което аз щях да припадна.Измери я втори път вече беше 15с4д,при положение,че на 3д вървях седмица напред,т.е. сега уж съм в 17с. Показа ми ръчичката и това ми беше целия преглед.Даже не го измери целия.Почувствах се ужасно,все пак цял месец чакам за този преглед,а и си плащам за него и накрая такова претупване.Каза ми ,че съм с предна плацента,за това по-добре било на този етап да раждам нормално,но това можело да се промени по-нататъка.Питах го за измерването на шийката на матката и късния БХС,а той измърмори нещо от сорта на "това не ти е необходимо".След прегледа си поплаках и реших повече да не му плащам да ме гледа ,той ще ми води ЖК,а при друг ще ходя за ехография.Малко дълго стана,извинете,но като се сетя и  #Cussing out

Галче много се радвам ,че всичко е наред и съм сигурна,че на 27 и лекарите окончателно ще го потвърдят.
Тара сигурна съм в добрите ти резултати.
Ивелина честито за новата прическа.
Джадед съжалявам  Hug-те и горе главата.

# 747
  • Мнения: 3 743
paff аз дори  на всички от Варна и  на лични пуснах,но и това май не си получила,но добре че днес писахме и тук.Дано се видим утре.

И после чакаме снимки Wink

титолина, по бабините методи аз трябва само моми да раждам Laughing. Не ми минава глада за сладко и това е Blush

mimisiu, не се разстройвай, заради такива доктори. Ако можеш и за ЖК го смени, щом не ти допада. И аз така с първата бременност, като ме разплака при две посещенията докторката и в петия месец я смених, без да й давам много обяснения. А тя с всичкото си нахалство ми каза, че ако съм искала, въпреки всичко съм можела да раждам при нея и си казва тарифата ooooh!

# 748
  • Мнения: 5
е значи не съм аз единствената с лоша лекарка  Sunglasses моита поне ми показа бебето до колкото може да се види на обикновен ехограф  Grinning  но иначе за изследвания тя гледа на боб и всичко е на ред не трябва да си права нищо  Shocked 
Галче на мен ми е втора бременост и до колкото помня с баткото си похапвах всичко

# 749
  • варна
  • Мнения: 14
Момичета и аз да се оплача-вместо да се наслаждавам на бъдещото бебче аз не мога да си намеря място от нерви.За пореден път разбирам каква ни е смотана системата относно бъдещите майки.Понеже когато забременях бях без работа и все о6е съм-че кой ще ме вземе в тази криза с големият корем(аз не съм и търсила),бях наясно че трябва да си намеря фирма в която формално да се осигурявам докато излезна в майчинство.И в един прекрасен миг разбирам че познатите ми на които разчитам да ме назначат на работа кой закрива фирма кой фалирал кой имал много бременни-с една дума нямя къде да ме назначат колкото и формално на мен да ми изглежда.И така най вероятно ще си остана без майчинство,колкото и абсурдно да  ми звучи. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт