Запленяваща сърцето / Gönülçelen / в неделя от 22 часа по ATV - Тема 102

  • 43 840
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 095
Кали, факт е, че в темите Туба присъства все по-малко!
А двамата са тандема, който ни плени!

 


Аз мисля, че периодът е такъв... Да си спомним, когато беше в Египет, в Мароко - какъв фурор от инервюта и снимки. Имаше какво да се пише и коментира... (говоря за красиви, положителни коментари)
Тези напоследък "платени" статийки няма какво да ги коментираме (въпреки, че неминуемо и това правим)..., но слава богу - ден до пладне (така и трябва)
Относно Джансел, ами той дава поводи - интервюта, предавания, мачове, Туитър (прави друг вид комуникация с феновете) - пусне едно изречение и ние го обсъждаме цяла нощ... Joy Joy Joy

Туба си е Туба... Направи ми впечатление какво беше казал Джансел на онази среща в университета (де да можеше някой да го преведе от английски на български), колко изморена е Туба...., може и да си е дала малко почивка (само ПнС) от медийни изяви... (дори и в предаването за децата-аутисти не присъства)

# 721
  • Мнения: 10 240
Джансел пак се е изявявал.
Остана и на 37 да вярва в любовта от пръв поглед. hahaha Joy Joy Joy
То добре е важна комуникацията ,ама няма ли с кого да си комуникира ,че все сам се разхожда в последно време.

Иф, кога му остава време да е сам? От снимки, интервюта, срещи с фенове надали му остава време за разходки!
Дано в Сапанджа да е намерил време за кратка разходка из красивата местност!


# 722
  • Мнения: 4 535



Сцените са от втори сезон. Ами готини са. Grinning

# 723
  • Мнения: 2 195
Кали , аз мога и за автобиографията на Туба да се явя ако трябва Joy Joy Joy

Пиши и мен! Аз продължавам да съм и фенка!  newsm10 Макар че редиците на нейните фенки намаляват...  newsm10
И аз също. Но не искам да съм ничия друга фенка - много е обсебващо.

# 724
  • Мнения: 3
Джансел пак се е изявявал.
Остана и на 37 да вярва в любовта от пръв поглед. hahaha Joy Joy Joy
То добре е важна комуникацията ,ама няма ли с кого да си комуникира ,че все сам се разхожда в последно време.

Със сигурност има много  желаещи дами за разходка с него , но в момента не иска да присъства в пресата точно с това. Тъкмо го оставиха малко на спокойствие.  Wink Може да си е наел имидж мейкър, вижда се, че отношението към него е доста различно и се движи все в положителна посока.

kali_georgieva
Цитат
Туба си е Туба... Направи ми впечатление какво беше казал Джансел на онази среща в университета (де да можеше някой да го преведе от английски на български), колко изморена е Туба...., може и да си е дала малко почивка (само ПнС) от медийни изяви... (дори и в предаването за децата-аутисти не присъства)

Той го е казал, но пък се  появиха коментари, че тя ходи до късните часове по заведения, а уж е изморена. И разни такива от сорта. Според мен, в момента при в екипа на Туба има голямо объркване и се чудят, как да излязат от положението. Честно казано едва ли имат много , какво да измислят за момента.

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 11:44 от doriana

# 725
  • Мнения: 10 240
Няколко гифчета с другата ми любимка- Гюнай
от Пленителката
   

и от нейни предишни роли:

   

# 726
  • Мнения: 197
Кали, на онази среща Джансел каза, че Туба е много уморена и е била пред колапс. Работят дълги часове и имат малко време за почивка.

# 727
  • София
  • Мнения: 7 893

Цитат
Туба си е Туба... Направи ми впечатление какво беше казал Джансел на онази среща в университета (де да можеше някой да го преведе от английски на български), колко изморена е Туба...., може и да си е дала малко почивка (само ПнС) от медийни изяви... (дори и в предаването за децата-аутисти не присъства)

Той го е казал, но пък се  появиха коментари, че тя ходи до късните часове по заведения, а уж е изморена. И разни такива от сорта.

Къде се появиха тези коментари , че аз уж следя темата такова нещо не прочетох Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 1 095
Кали, на онази среща Джансел каза, че Туба е много уморена и е била пред колапс. Работят дълги часове и имат малко време за почивка.

Ами аз му вярвам, не би си измислял такива неща.
За мъжете е по-лесно, по-издръжливи са, за едно крехко създание като Туба (и не само тя, по принцип - жената), по-трудно е. Някои ще кажат, всеки си избира пътя, така е, но те не напразно бяха на оня митинг... Трябва да има някаква граница. Човекът не е робот...

# 729
  • Мнения: 3

Цитат
Туба си е Туба... Направи ми впечатление какво беше казал Джансел на онази среща в университета (де да можеше някой да го преведе от английски на български), колко изморена е Туба...., може и да си е дала малко почивка (само ПнС) от медийни изяви... (дори и в предаването за децата-аутисти не присъства)

Той го е казал, но пък се  появиха коментари, че тя ходи до късните часове по заведения, а уж е изморена. И разни такива от сорта.

Къде се появиха тези коментари , че аз уж следя темата такова нещо не прочетох Joy Joy Joy

Имаше, комшите хич не си поплюват и много следят, кой какво , къде е казал. В момента са я подхванали заради Кенан. Wink

# 730
  • Мнения: 15



    Като подгрявка за Сапанджъ,  Mihaela  ни припомня едно прекрасно клипче на Paky първи сезон!   bouquet  bouquet  bouquet

Това са коментари във фейса за интервюто от днес. Не рабрах точно какво казват, може би нещо са коментирали преди. newsm78

 Samira Garayeva:   I will translate it later, but he says he never wears slip sweemsuit in his private life. So that means he wears short sweemsuits. Dalia`cim, do you think he has read our conversation about his pinkies?

Dalia Ahmed:  ohhhhhhhhhhhhhhhhhh Samira'cim i think so, he will watch out from now on his last botton

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 11:55 от riminiii

# 731
  • София
  • Мнения: 7 893
Да им имам коментарите. Joy Joy JoyЗа долните му гащи hahaha hahaha hahaha

# 732
  • Мнения: 197



    Като подгрявка за Сапанджъ,  Mihaela  ни припомня едно прекрасно клипче на Paky първи сезон!   bouquet  bouquet  bouquet

Това са коментари във фейса за интервюто от днес. Не рабрах точно какво казват, може би нещо са коментирали преди. newsm78

 Samira Garayeva:   I will translate it later, but he says he never wears slip sweemsuit in his private life. So that means he wears short sweemsuits. Dalia`cim, do you think he has read our conversation about his pinkies?

Dalia Ahmed:  ohhhhhhhhhhhhhhhhhh Samira'cim i think so, he will watch out from now on his last botton
Ако накой може да се оправи с целия разговор, добре. Есенцията обаче, е вероятно някаква сцена с оджата по бански:
"Самира – Ще го преведа по-късно, но казва, че в личния си живот не носи бански- слип. Това значи, че ще е с бански-слип. "

# 733
  • София
  • Мнения: 7 893
Gawina имаше една снимка на която му се подаваше нещо розово под ризата, т.е. те имат това предвид.Коментираха , че вероятно обичал да носи розово бельо Hug

# 734
  • Мнения: 1 095
Да им имам коментарите. Joy Joy JoyЗа долните му гащи hahaha hahaha hahaha

Божеее, има и по-..... от нас.
Ето тази снимка я дъвчат цяла година... (за мен това си е чиста Джанселова плът...)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт