Запленяваща сърцето / Gönülçelen / в неделя от 22 часа по ATV - Тема 102

• 43 844
  • 738
  •   1
Отговори
# 690

Топлата усмивка на Мурат и сияещите очи на Хасрет са незабравими!
Край тях имаше стотици хора, а сякаш бяха само те-двамата!

# 691
  • Разград

# 692
 spam2 Сега си проверявам пощата и открих поздравления на чист турски език - за съжаление не от нашите любимци.Sad От турските авиолинии, но все пак си е поздравление Simple Smile: Ако някой реши да го използва, ето го:  Doğum gününüz kutlu olsun! (ЧРД)

# 693
# 694
Баги, поне да ти предлагат като подарък билет до избрана от теб дестинация! Peace

# 695
Баги, поне да ти предлагат като подарък билет до избрана от теб дестинация! Peace

Ринка, миналата година почти го направиха - 5 месеца не бяха си дръпнали от картата ми една солидна сума за самолетен билет до Сингапур , но уви на 30.12. след обеда буквално в последната работна минута за 2010 размислиха ooooh! Но ако трябва да придружа Оджата до Париж, сама ще си подаря билета

# 696
Добро утро! Някой известен беше казал, че интернет е помийната яма на света. Спомних си го, когато прочетох за тази статия от вчера. Въпросното издание се оказа блог. За справка и аз има такъв, само че фотоблог и си слагам снимките за радост на деца и внуци. А тази дама, най -нагло е взела снимки от нета и ги е облякла в думи. Какво "прозрение" и "дълбока мисъл" е проявила, стигайки до извода за женен мъж. О, Боже... как не се бяхме сетили!
Та, на нея предлагам пистолета на внука ми. Почти като истински е, спокойно може да се гръмне с него. А на вас, лек ден!

# 697
  • София
Добро утро Hug

# 698
За добро утро, нова статия за Джансел. Доста интересни неща е споделил, дано има кой да преведе  Hug

İlk görüşte değil adım adım âşık olurum

Hakan Gence
9 Nisan 2011
İlk görüşte değil adım adım âşık olurum
Cansel Elçin (37), Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili’yle tanındı. Kendi çektiği ilk filmiyse ‘Kampüste Çıplak Ayaklar’dı. Şimdi ‘Gönülçelen’de Tuba Büyüküstün’le başrolü paylaşıyor. Türkiye’de yapılan her ankette en yakışıklı oyuncular arasına giriyor. Giyim tarzı ve farklı duruşuyla kadınları etkiliyor. Peki Cansel Elçin özelinde nasıl bir adam? İşte kendini anlatıyor
AYDA AKSEL 100 BÖLÜMDÜR ANNEM

Gönülçelen’in müzik dünyasını anlatması ve Roman mahallesiyle köşk hayatındaki yaşanan duyguların aynı olduğunu göstermesi beni etkiliyor. Ajitasyon yapmıyoruz. Gönülçelen’de annemi canlandıran Ayda Aksel, Hatırla Sevgili’de de annemi oynuyordu. Geçen gün anne-oğul olarak 100 bölümü kutladık. Bana hayata dair çok şey öğretti. Çok sevdiğim bir oyuncu arkadaşım.

ÇOCUKLUĞUM
Üç oyuncağım vardı

Tam bir gurbetçi ailesinde büyüdüm. Babam Tire’de terzi, annem ev kadınıydı. Benden yedi yaş büyük bir abim vardı. Çok güzel bir çocukluk geçirdim. Evimiz istasyondaydı. Kovboy filmlerindeki gibi buharlı tren günde bir defa gelirdi ve İzmir’den gelişi büyük olaydı. Üç oyuncağım vardı. Biri mobilet tekerleği, misketlerim ve yamalı futbol topum. Hava hep sıcak olduğu için sokakta ayakkabı bile giymeden oynamak çok zevkliydi. Ağaçlara tırmanarak vakit geçirmek mutluluk vericiydi. Bayram günleri beyaz çoraplarımız ve bayramlık ayakkabılarımızla, ütülenmiş kıyafetler giydiğimizi hatırlıyorum.

FRANSA
Babam Alain Delon’a takım dikti

1980’li yıllarda Türkiye’de ekonomik sıkıntılar yaşanıyordu. Babamın takım elbise dikmeye yeteneği vardı. Fransa’da büyük bir terziyle çalıştı. Alain Delon’a bile takım dikti. Sonra Türkiye’ye dönüp ben dokuz yaşındayken hepimizi Fransa’ya götürdü. İlk zamanlar tek isteğim Türkiye’ye geri dönmek ve arkadaşlarımı görmekti. Yeni kültür benim için çok şaşırtıcıydı. Okullarda bizdeki üniformalar giyilmiyordu. Herkes kot pantolonlarlaydı. Çizgi film kahramanlarının olduğu çok güzel çantalar alınıyordu. Ayrıca oradaki çocukların bir sürü oyuncakları vardı. Okuldaki ilk günümü hâlâ hatırlarım. Öğretmen sınıfa girdiği zaman ayağa tek ben kalkmıştım. Fransızca bilmediğim için arkadaş edinmekte zorlandım. Ortaokula kadar çok konuşmadım hatta asosyaldim. Akşamları evde hep dil çalışıyordum. İki senede dili çözdüm.

İLK AŞK
Okul koridorunda öpüp kaçtım

Tire’de sadece çocuksu bakışmalar olurdu. Ama ilk aşkımı dokuz yaşında Fransa’da yaşadım. Hoca sınıfta ‘Axelle’ (Aksel diye okunuyor) dedi. Bana sesleniyor sandım. Meğer o isimde bir kız varmış. Kız, isim benzerliğimizle dikkatimi çekti. Bir gün koridorda bir arkadaşım Aksel’in yanında “Sen bu kıza âşıksın!” dedi. Kıpkırmızı oldum. Kız güldü ve yürüdü. Bende dayanamadım, arkasından koşup öptüm ve kaçtım.

YÖNETMENLİK
Gişe beklentim olmadı

Kısa metrajlı filmler denemiştim. Sonra bir roman okudum ve oradaki Şiva karakterinin hikâyesini çok ilginç buldum. Uzun metrajlı filmim ‘Kampüste Çıplak Ayaklar’ı böylece çektim. Filmimi seviyorum. Gişe beklentim yoktu ama 20 bin kişi izledi. 45 bin kişi izlese daha çok sevinirdim. Fakat DVD satışları gayet iyi gidiyor. Bazı insanların farklı tutkuları var. Benim hayalim film yapmak. Bundan sonra da yönetmenlik yapmaya devam edeceğim.

OYUNCULUK
Kendimi geliştirmek için çok çalıştım

Altı ay bilim ve ekonomi üzerine okudum. Bu sırada aileme maddi destek sağlamak için de çalışıyordum. Türkiye’den tekstil üzerine mallar geliyor, ben de büyük marketlere, toptancılara onları pazarlıyordum. Zamanla işlerim ilerledi. İyi kazanıyordum ama sektörden canım sıkıldı. Kendimi geliştirmek için tiyatroyla ilgilenmeye başladım. Bir kursa yazıldım, iyi hocalarla çalışarak tiyatro macerasına girdim. Eğitimlerim üç sene sürdü. Sonra Fransa’da bir oyunda oynarken Ferzan Özpetek izlemeye geldi. Harem Suare filminin kamera arkasında çalışmamı istedi. Onun sayesinde, bir film nasıl yapılır inceliklerini öğrendim. Ardından reklam filmleri geldi. Tomris Giritlioğlu’yla tanışmamla diziler başladı.

KADINLAR
Karşımdaki doğal halimi beğenmeli

Kadınları zengin varlıklar olarak görüyorum. Akıllı ve zekiler. Onlarla bir filmi izledikten sonra sohbet edebiliyorum. Bir erkeğin yanında her zaman onu sevecek ve düşüncelerini paylaşacak bir kadın olması lazım. İlk görüşte aşka inanmıyorum. İlişkilerim hep yol alarak, adım adım, paylaşarak oldu. Ayrıca karşımdakinin benim doğal halimi beğenmesi gerektiğine de inanıyorum. Kadınlarla yolculuğa çıkmayı da çok seviyorum. Çünkü insanları yolculuk sırasında çok iyi tanıyorsun.

MODA
Karl Lagerfeld’in dünyasına girdim

Oyunculuk yıllarımda kiramı ödeyebilmek için çeşitli meslekler yapmıştım. Bunlardan biri de Chanel’de çalışmaktı. Defile zamanı lojistik görevindeydim. Bir anda Karl Lagerfeld ve John Galliano’nun dünyasına girdim. Bu yüzden modayı da hep önemsedim. Zaten bir oyuncu ve yönetmenin moda tarihini bilmesi gerektiğine inanıyorum. Kadife ceketleri severim. Şık ve duru görünüyor. Son günlerde siyahlardan vazgeçip biraz kahverengi tonlara yönelmeye çalışıyorum. Gömleği saygılı olmam gerektiği yerlerde giyiyorum. Polo yaka tişörtler hem gömleği andırması hem de spor olmasıyla ilgimi çekiyor. Eskimiş gibi duran spor ayakkabıları da seviyorum. Tabii bir oyuncu olarak her şeyi giyerim ama özel hayatımda slip mayo giymem.

OLAYLARA NAİF YAKLAŞIYORUM

Dünyada gittikçe çoğalıyoruz. İnsanlarla anlaşmak çok zorlaşıyor. Bu yüzden her şeye naif yaklaşıyoruz. Hayatımı kasmadan yaşıyorum. Ufak tefek şeylere takılmamaya çalışıyorum. Elde ettiğimiz maddi şeylerden vazgeçebiliyorum.

Kullandığı parfüm: Issey Miyake ve Guerlain Vetiver.
Vazgeçemediği aksesuvar: Erkeklerin kadınlar gibi çok aksesuvarı yok. Saatleri seviyorum.
Hangi takımı tutuyor: Galatasaray.
En sevdiği futbolcu: Arda Turan.
Teknoloji merakı: PC’den Mac’e geçtim hayatım kurtuldu.

http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/17500262.asp?gid=66

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 09:19 от doriana

# 699
  • София
doriana   bouquet
Е този път от гугъл разбарах това онова защото повечето неща съм ги чела Joy Joy JoyЧовека няма си измисли сега нова автобиография. hahaha hahaha hahaha

# 700
doriana   bouquet
Е този път от гугъл разбарах това онова защото повечето неща съм ги чела Joy Joy JoyЧовека няма си измисли сега нова автобиография. hahaha hahaha hahaha

Да, интересната част е , каква трябва да е жената, която би го заинтригувала и за модата. Май не вярва в любов от пръв поглед, а в това да опознае жената постепенно.

# 701
Добро утро!
С пожелание за хубав съботен ден!
Шатци,   smile3525 за кафенцeто!
Доряна,  smile3525 за статията!

# 702
  • София
Ми не вярвал в любовта от пръв поглед. hahaha hahaha hahahaВажна е комуникацията между двамата.То пък за кой ли не е важна Joy Joy Joy

За модата е ясен.Велурено сако, поло и спортни обувки.Това разбрах , ма и това виждам Joy Joy Joy

# 703
С Айда са заедно на екран 114 епизода / 68 + 46/ като майка и син !

Постоянен е в изказванията си! Peace

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 10:03 от rina-rina

# 704
Добро утро!  Hug

И утре ако пуснат двата репортажа,  спокойно може да наречем тази седмица на Джансел!

Благодаря на Дориана за статията, отново интересна снимка, дали има и други?
За  любимия му парфюм и друг път сме писали.

Това e статия инфо от 07 април 2011 за модерните мъжки летни аромати

"За онези от вас, които искат парфюм, действащ като афродизиак на жените, препоръчваме Guerlain Vetiver. Идеален за горещи летни нощи. Ароматът може да бъде определен като секси, спортен, дървесен и много мъжествен. Главни нотки са лимон, бергамонт, индийско орехче, пипер и ветивер."

Джансел би бил идеалното рекламно лице на този парфюм...

Приятен ден и по бързо да идва неделя! Hug

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 10:15 от riminiii

Общи условия

Активация на акаунт