Песен за огън и лед: Игра на тронове - от 17 април по HBO

  • 49 443
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 268
като гледам анкетата, май повечето сте чели книгите Simple Smile а колко книги ще е сагата, след като не е завършена?

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
Я, кога изписахте три страници?  Grinning
Ангелче, и аз не стигнах да прочета книгите преди старта на сериала.
Все време не остава  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 3 581
Angel, никой не ти е отговорил - да ти кажа. Планирана е 7 книги, от които 4 са излезли
A Game of Thrones
A Clash of Kings
A Storm of Swords
A Feast for Crows
A Dance with Dragons
The Winds of Winter
A Dream of Spring

Трябва да ти признаем, че между 4-та и 5-та книга ( която още не се знае, знае ли се) има години разлика ooooh!. Мартин я позаряза поредицата и всички чакаме 5-та книга, а за останалите 2 може и да не доживеем Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 44 268
а то ще е книга-сезон ли сериала...или ще си тече просто... пък както дойде и до където стигне Simple Smile

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 931
Ейджъл, книгите са супер. Само на мен ли не ми е брутално?

Може ли някой да ми отговори на въпросите? Съжалявам, че съм настоятелна Blush

# 35
  • София
  • Мнения: 44 268
Miriel - аз се върнах да ти прочета въпросите, естествено отговор нямам, но гледам един герой се казва Нед...абе цял ден това име ми е заседнало в мозъка, ей така висящо от никъде..и сега го срещам в тази тема...странно съвпадение Wink hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 3 581
Мириел, ти до коя книга си стигнала, за да не ти издам нещо?

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 931
Кейтлин отива при сестра си. Въпросите ми са още от първите страници. Нед е на 32 години, Роб от колко царува? Защо съм запомнила че е от 14? Или просто нещо не е както трябва във файла newsm78

# 38
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Идея си нямам.  Rolling Eyes Забравила съм.  Crazy Май съм ги чела твърде отдавна. Обмислям да кажа на баща ми да ми ги донесе да си ги препрочета.  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 3 581
Кейтлин отива при сестра си. Въпросите ми са още от първите страници. Нед е на 32 години, Роб от колко царува? Защо съм запомнила че е от 14? Или просто нещо не е както трябва във файла newsm78

Чакай сега. Защо ти е странно, че Роб се е родил, когато Нед е бил на 18. Ако умира на 32, значи сина се качва на престола на 14. Обаче тоя Мартин за нищо ги няма тия години - всичките деца на Старк за малолетни. По спомен - Рикон на 3, Бран на 8, Аря на 10, Санса на 12-13, Роб на 14. Даже Роб го ожениха по-едно време, Санса също. Това е в книгите

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 931
Не за сина, за Робърт, краля, ми е въпроса. От колко години властва? Ако правилно е във файла значи от 14 години. Защото ако Нед е на 32, значи с Роб са се били толкова млади в такива сражения и са спечелили трона? Кралеубиецът съм го смятала за по-малък от Нед newsm78 Писателят много залита по малките възрасти Laughing

# 41
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Писателят много залита по малките възрасти Laughing

Такива са били времената! Mr. Green

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 931
Така е, но то бива бива Naughty

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами и Роб (сина) печели в началото няколко сражения, а още е малолетен. Аря пък на 10 е някаква супер умна мацка и всички ги прецаква Wink

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 931
Ами може, ама става въпрос за голяма война. Не е шега работата. И като съдя по спомените на Нед за онези времена хич не ми се връзват да са толкова малки, та се чудех дали наистина е на 32 години. Аря във филма изглежда като малка пикла, а разликата със сестра й са само две години Laughing

Общи условия

Активация на акаунт