Песен за огън и лед: Игра на тронове - от 17 април по HBO

  • 49 431
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз винаги съм се учудвала когато действията им са на големи хора, пък на години са толкова малки. Даже това Рикон си има собствено мнение Mr. Green

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 851
Ахам. За Дани да не говорим. Обаче спирам, че почти всяко мнение е мое, но сега чета книгата и съм въодушевена, а нямам с кого да споделям Blush

# 47
  • София
  • Мнения: 3 581
ЕЕ как ще спираш, нали затова е темата. Пък и не спамим, а говорим по същество. Peace

# 48
  • Мнения: X
Така е, всички са много по-млади от образите си във филма. Малко трудно се свиква в началото, но ако се замислиш и в реалността, в миналото хората са съзрявали малко по раншко от сега Simple Smile

Един съвет имам аз за четящите в момента, не се привързвайте много към никого. Мартин с голяма лекота си избива героите.
Мириел, ако знаеш как ти завиждам, че всичко тепърва ти предстои Simple Smile

# 49
  • Мнения: 47 996
Ми да де, те и Санса я женят, щото й е дошъл първия цикъл, а останалите са дори по-малки- определено залита по малките възрасти, и докато чета, понякога забравям колко са малки всъщност хлапетата на Нед Старк
От друга страна възрастните се състаряват по-бързо, ето защо Кейтлин за мен си е ок във филма, нищо че по нашите критерии не е много стара, а са избрали старичка актриса
Тя и Дани май не беше много голяма, нищо че после беше бременна и води битки
Но точни години не помня и аз

# 50
  • Мнения: 4 569
Как се радвам че сме много и темата се пише бързо.  Party

Аря във филма изглежда като малка пикла, а разликата със сестра й са само две години Laughing
Naughty само изглежда. Пиклата е Санса. Close

# 51
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Мисля си, че в книгите на Мартин хората се раждат " възрастни" - в смисъл, че животът е така суров, че в гените им се предава " приспособимост" към суровите условия - затова й на сравнително крехка за нас възраст се женят и участват в битки.Тези, които по една или друга причина не унаследяват тези гени и не съумеят да пораснат  бързо , умират твърде млади, защото се оказват неподготвени за подобен живот.То синът на Нед на 14 такива неща преживя, че не се учудвам , че Нед и Робърт на 18 вече са били калени в битките герои.Това си е мое мнение, възможно е и да греша Wink.
Денерис също е доказателство за това - съвсем млада се оказва една изключително силна жена.

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 13:39 от Аелис

# 52
  • София
  • Мнения: 44 143
Ами то едно време  всъщност така си е било...хората са се женели рано...а на 50 са били старци...изобщо средната продължителност на живота е била доста по-ниска... та вероятно ако  пише за минали времена...е напълно нормално да се придържа към подобен ритъм на живот...

# 53
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Времето и мястото на събитията са неопределени (спрямо нашия свят), поне аз с такова впечатление съм останало. Но като цяло идеята му е точно такава - както е било едно време, рано се женят и прочие неща.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 581
16 човека са чели и 4-те книги. Някой не се е рзписал Naughty

# 55
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
А дали някъде е качено това, което даваха вчера по HBO?
На сайта пише ,че излъчването започва на 18.04. от 22.00 ч.
Ето вижте : http://www.hbo.bg/video/game-of-thrones_8167

# 56
  • София
  • Мнения: 44 143
какво са давали вчера???

# 57
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Аз видях на сайта на HBO ,че ще дават филм за това как е направен сериала. Но се замотах и го изпуснах. Специално си пуснах HBO за да гледам този сериал. Това е една от любимите ми поредици и нямам търпение за 5 тата книга. Май всички тук сме така Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581
Някакво превю май бяха обявили, че ще дават. Ние сме гледали едно : Зад сцената.
Ето това, но не знам дали точно това са давали, да каже който го е гледал
http://www.hbo.com/game-of-thrones/index.html#/game-of-thrones/a … alhSVpgIAXbkXOA==

# 59
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Може и да е същото. Сега ще го изгледам;) Мерси за линка   bouquet
А иначе това е ,което са давали на 4ти . http://www.hbo.bg/movie/game-of-thrones-%D0%95%D0%BA%D1%81%D0%BA … 1%80%D0%B5_-70939
вижте и това: http://www.makinggameofthrones.com/

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 15:21 от Undisclosed Desires

Общи условия

Активация на акаунт