Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 107 155
  • 746
  •   2
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 6 284
Трябва да опитам, но ми се струва невъзможно измиването... после не остава ли мазно по косата?
Не, част от него си попива, другото се отмива. Когато съм била с маска мия 2 пъти с шампоан, иначе само веднъж.

mirai, за суха и третирана коса най-добре само с тривитаминола. Така си оправих косата след първоначалното блондиране. Или, ако те е страх от предозиране, само масла + тривитаминол.

deskata_90, и аз мисля, че само ще си изгориш косата с тази боя, щом нямаш нужда от обезцветяване. По-добре си харесай някоя професионална по-топъл цвят и си купи отделно слаб окислител 3 или 6%. Или масова боя, но смени окислителя.

# 631
  • Мнения: 79
Хора, имам нужда от съвет! Истинската ми коса е светло кестенява. Бях дълго време на руси кичури, с които много се харесвах (стояха ми естествено,някак си), но разбира се реших да сменя цвета на светлокестеняво. Правих се с бежовото на Casting-713 мисля, че беше номера. Стана доста естествен цвят, но разбира се ми е мъчно за русото и не се харесвам кестенява. Искам да се направя руса, но сигурно и аз като повечето искам да стои естествено и максимално да не изтощава косата (кичурите доста горяха с наслагването). Харесва ми цвета на Цветелина Янева от новия й клип:
http://-spam082-/n/tsvetelina-yaneva-otgovaryam-na-vuprosite-vi.38903.html
Знаете ли как бих могла да го постигна максимално щадящо в домашни условия?

# 632
  • Мнения: 372
Хора, имам нужда от съвет! Истинската ми коса е светло кестенява. Бях дълго време на руси кичури, с които много се харесвах (стояха ми естествено,някак си), но разбира се реших да сменя цвета на светлокестеняво. Правих се с бежовото на Casting-713 мисля, че беше номера. Стана доста естествен цвят, но разбира се ми е мъчно за русото и не се харесвам кестенява. Искам да се направя руса, но сигурно и аз като повечето искам да стои естествено и максимално да не изтощава косата (кичурите доста горяха с наслагването). Харесва ми цвета на Цветелина Янева от новия й клип:
http://---/n/tsvetelina-yaneva-otgovaryam-na-vuprosite-vi.38903.html
Знаете ли как бих могла да го постигна максимално щадящо в домашни условия?

Линкът не се отваря.  Peace

# 633
  • Мнения: 79
опа, нещо не ми излезе линка...та...ето го видеото

. Не знам дали клипа й е нов, ма много не ги разбирам...плюс това аз съм студен тип - дали това русо би ми отивало?!

# 634
  • Мнения: 372
Мисля, че постепенното изсветляване е най-щадящо. Има блондинки(те ще се познаят и ще се включат), които така се изсветлиха и не съсипаха косите си в началото.  Peace

# 635
  • Варна
  • Мнения: 1 025


Какъв нюанс се води,страшно много ми харесва :}

# 636
  • Мнения: 293
♥МамаНаПанда♥, Ако имаш проблем с разресването маските интенс и абсолют рипер ще ти допаднат, защото и моята коса много трудно се разресва  Peace

# 637
  • Мнения: 2 149
Както и маската на Орзен,страхотна е. Peace

# 638
  • Мнения: 2 920
Много е гадно да се живее в малък град  Cry Цял до обяд обикалям по фризьорските салони да питам за боя. Повечето салони не продават, а пък малкото, които се съгласиха да ми продадат боя се оказа, че нямат повече от 1 брой в наличност  #Cussing out
И понеже съм си наумила точно днес да се боядисам и се спрях на ето тази:


Не съм я ползвала до сега точно тази серия на Лореал и по късно като се боядисам ще покажа и резултата.. Много се чудих и на Кастинга 1021, който бях ползвала.. много си харесах цвета тогава, а и цвета доста издържа като за безамонячна боя.. Чудя се сама на себе си как не се спрях на една боя и да се спра с експериментите.. ама бая време ще мине докато ми дойде акъла  Mr. Green


ПП: За пръв път сядам да чета упътване на боя за коса и на тази боя за коса пише: "Намокрете косата, без да я миете. Подсушете с кърпа...." А пък аз винаги на суха коса съм се боядисвала и сега съм в чуденка да я намокря или не  newsm78
Загледах го и муса на Лореал, но пък нещо не ми вдъхна доверие най-светлото русо, което се предлага.. А никой май не го е и ползвал и не даде мнение за него Simple Smile


Последна редакция за днес.. да покажа и резултата:
http://www.prikachi.com/images/20/3412020q.jpg - корени
http://www.prikachi.com/images/23/3412023d.jpg - дължини на сянка
http://www.prikachi.com/images/25/3412025m.jpg - дължини на слънце
Получи се съвсем лека разлика между корени и дължини, но сама толкова успях  Blush

Последна редакция: пт, 03 юни 2011, 17:39 от Sivi

# 639
  • Варна
  • Мнения: 1 025
Много е гадно да се живее в малък град  Cry Цял до обяд обикалям по фризьорските салони да питам за боя. Повечето салони не продават, а пък малкото, които се съгласиха да ми продадат боя се оказа, че нямат повече от 1 брой в наличност  #Cussing out
И понеже съм си наумила точно днес да се боядисам и се спрях на ето тази:


Не съм я ползвала до сега точно тази серия на Лореал и по късно като се боядисам ще покажа и резултата.. Много се чудих и на Кастинга 1021, който бях ползвала.. много си харесах цвета тогава, а и цвета доста издържа като за безамонячна боя.. Чудя се сама на себе си как не се спрях на една боя и да се спра с експериментите.. ама бая време ще мине докато ми дойде акъла  Mr. Green


ПП: За пръв път сядам да чета упътване на боя за коса и на тази боя за коса пише: "Намокрете косата, без да я миете. Подсушете с кърпа...." А пък аз винаги на суха коса съм се боядисвала и сега съм в чуденка да я намокря или не  newsm78
Загледах го и муса на Лореал, но пък нещо не ми вдъхна доверие най-светлото русо, което се предлага.. А никой май не го е и ползвал и не даде мнение за него Simple Smile


Последна редакция за днес.. да покажа и резултата:
http://www.prikachi.com/images/20/3412020q.jpg - корени
http://www.prikachi.com/images/23/3412023d.jpg - дължини на сянка
http://www.prikachi.com/images/25/3412025m.jpg - дължини на слънце
Получи се съвсем лека разлика между корени и дължини, но сама толкова успях  Blush

Много красив ти се е получил цветът,със кафеви корени ли беше,когато се боядиса и има ли хубава покривност ?

+ колко мл. е боята и на каква цена

# 640
  • Мнения: 3 675

Много красив ти се е получил цветът,със кафеви корени ли беше,когато се боядиса и има ли хубава покривност ?

+ колко мл. е боята и на каква цена

Доколкото си спомням Sivi e с естествено руса коса  Mr. Green
Какво ще рече покривност? Ако става въпрос за побелели косми отговорът е не
Непрофесионалните бои на Loreal не изсветляват много косата, но в сравнение с другите непрофесионални  бои аз ги харесвам.

# 641
  • Варна
  • Мнения: 1 025
Предвид дали покрива хубаво кафеви корени
дали изсветлява силно или рижави ги кара

# 642
  • Мнения: 3 675
Предвид дали покрива хубаво кафеви корени
дали изсветлява силно или рижави ги кара
Отговорът отново е не  Laughing
Съжалявам, но това е моето впечатление.

# 643
  • Мнения: 2 920
viksdesire, тъй като виждам, че B & C ти е отговорила на въпросите, относно боята, аз само ще допълня, че боята е 60 мл и цената и варира от 17 до 20 лв. в различните магазини..
За покривност не мога да изкажа мнение, при моите руси основи.. но пък за пръв път имам разлика между корените и дължините.. Мисля, че бях по-доволна от резултата с Кастинга 1021, тогава не ми се получи разлика между корени и дължини и сега малко съжалявам, че купих тази а не Кастинга, а доста се чудих в магазина коя да бъде  ooooh!

# 644
  • Мнения: 738
Здравейте момичета.

Янче (Мама Панда) и ти вече в русата тема - браво   bouquet

За първи път се включвам реално, макар, че от 15 години съм блондинка. След като родих обаче, не мога да го постигна само с боя - корените ми драстично потъмняха.

Сега намерих изсветляващ крем на B-Decolor по препоръка и съм адски доволна. Няма нужда да се боядисва след него, а корените стават бели. Супер е, обаче си е силен (не чак като прахообразните, но си е обезцветител).
Обаче сега имам проблем - корените ми са много светли, а дължините са по-тъмни. Не много, но ме дразни. Не искам да ги мажа целите, за да не изгорят допълнително.
Помня, че моята фриз. правеше "пране" на коса, обаче нямам възможност да отида при нея.
Някой има ли идея как се прави? Моля за помощ.

П.с. Извинявам се, ако е обсъждано   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт