Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 107 202
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 1 657
Как се прави тази маска със зехтин?

# 616
  • София
  • Мнения: 6 314
Затоплям зехтина на водна баня и втривам в корените и по цялата коса. Увивам в найлон и след 2ч. мия.

# 617
  • Мнения: 408
И на мен от маски със зехтин ми добива доста неприятен оттенък косата. Потърдено е вече поне при мен.
ползвам стимуланта за коса на Икаров и нямам такъв проблем.

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 1 657
Затоплям зехтина на водна баня и втривам в корените и по цялата коса. Увивам в найлон и след 2ч. мия.
Трябва да опитам, но ми се струва невъзможно измиването... после не остава ли мазно по косата?

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 49
Здравейте момичета блондинки,и аз съм блондинка със много суха от боядисването коса. До сега четох темата за маската с Тривитаминол ,но останах с впечетление ,че е само за мазна коса. При положение ,че моята коса е суха дали ще ми повлияе добре тази маска?
  Дъщеря ми иска да си я прави защото напоследък косата и капе и  са и препоръчали тази маска . Неината коса е мазна.Та си мислех дали пък да не взема и аз да си я направя?  Ще се радвам да видя вашето мнение и съвет!

# 620
  • Мнения: 372
До колкото знам не е само за мазна коса. Аз също съм я правила преди, със суха коса съм. Единствено си спомням, че при сухата/боядисана коса не се слагаше газ, защото изсушава още повече и смъква боята.  Peace

Най-добре питай и в темата за маската и грижи за косата.  Simple Smile

# 621
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,аз отдавна не сам писала,но чета  когато имам време.Надявам се отново да ме приемете  Hug Косата ми е много  светла почти като бяло русо.Мисля да я направя съвсем малко по тъмна или по- точно просто да сменя нюанса в нещо малко по-естествено.Мисля си да пробвам с ГАРНИЕР 110(много светло естествено русо)или113(много светло бежово русо).Според вас 6те стане ли нещо,тъй като мойта коса е много светла,а тези бои маи се водят като изсветляващи,а на мен целта ми е леко потъмняване и кой от двата нюанса е по-подходящ.Ще се радвам ако ми съдействате с отговор  Hug

# 622
  • Мнения: 3 675
deskata_90, гарниерът според мен е огромна грешка.
Когато се потъмнява косата, трябва да се ползва слаб оксидант, а светлите цветове от непрофесионалните бои са с по-силен. Отделно боята която си си избрала е известна с това, че се отмива и аз лично съм се убедила в това. След една седмица косата не изглежда като боядисана, а като обезцветявана.  Цветът е хубав в началото, но след няколко измивания става ужасно грозен. ooooh!
Единственото хубаво на тази боя е, че е евтина, но дори и без пари да ми я дават, не бих си я сложила на главата.

# 623
  • Мнения: 1
B & C,благодаря  bouquet Аз се спрях на тази боя именно,защото се отмива бързо и ако не се харесм да се отмие  и без това на обезцветена коса се отмива по-бързо всякаква боя.А пък и аз не изкам много да потъмнявам,а съвсем леко за да изглежда по-естествено.Това,че е с по-силен окислител,означава ли че няма да може да се получи цвета,който съм избрала.Мойта коса е много изсветлена и нали няма опасност да се изсветли още повече SickЕдна фризиорка ми каза че ще се стане всеки цвят,защото в каталозите косичките където са дадени с цветовете са направени върху по-светло

# 624
  • Мнения: 2 937
Привет и от мен  Simple Smile
Дойде време за боядисване на корени и съм в голяма чуденка с каква боя да бъде.. Някой ползвал ли е вече новия мус на Лореал .. Някакви отзиви за боята?
Все още не мога да реша каква боя да си взема.. Дали да го пробвам този мус, дали да е нещо което преди съм ползвала или пък да обиколя фризьорите в града и да видя кой с каква боя работи и да си взема професионална  newsm78

# 625
  • Мнения: 405
Професионална. Няма място за сравнение.

# 626
  • Мнения: 1 569
Привет! Моля за съвет. След като бях изключително доволна от шампоана и маската на ЛАКМЕ за изтощена коса, реших да пробвам шампоана и маската за боядисана коса ТОВА и ТОВА  на същата марка. Не съм особено доволна. Слез измиване косата ми далеч не е така жизнена и лесно-разресваща се както с продуктите за изтощена коса. Също така си купих някакъв балсам за без отмиване ТОВА . Е няма такова чудо. Доатко е мокра я разресвам без проблем, ноизсъхне ли няма разресване, недай си боже пък да е мита вечерта и да легна да спъя. На сутринта няма такова гнезно.  Shocked И понеже работата ми изисква третиране на косата с преса, като ме правят, косата е странно лепкава и се усеща, че по нея има "нещо". ТА моля да ми препоръчате някакви продукти за без отмиване, хем да предпазват косата, хем за лесно разресване.  Praynig Предварително ви благодаря!   bouquet

# 627
  • Мнения: 372
♥МамаНаПанда♥, копирай си въпроса и в темата за Професионални продукти, мисля, че въпросът ти е по-скоро за там.
Опиши и косата си, за да може някое оот момичетата с твоя тип коса да се отзове.
  Simple Smile

Аз бих ти препоръчала единствено, да не решиш косата си, докато е мокра, никак не е полезно за нея.

Ползваш ли термозащита?

# 628
  • Мнения: 1 569
Feeling, ок, ще го копирам. Може би наистина е по-скоро за там, но пък нали тук сме блондита, мислех, че ще имат отзовали се. Simple Smile А защо не е полезно да се реше мокра?  newsm78 Честно казано изсушене абсурд да я разреша, особено ползвайки споменатия "балсам" на Лакме, но и по принцип от опита си знам.  Crazy В интерес на истината повече коса ми пада като я реша мокра, отколкото суха, но пък логиката ми подсказва, че ако не не я разреша мокра, разресването суха ще е още по-голямо приключение и ще се пада още повече. Sad Само да уточня, че не става дума само за падащите косми, които нормално падат всеки ден, или пък за засилен косопад, а за скубане, в следствие на ресане.  Confused

ПС, не, не ползвам термозащита, защото буквално от 3 седмици работата ми наложи почти ежедневно стилизиране на косата с преса, яко топиране и яки лакове.  Confused До преди това никога не съм ползвала преса. Та май е време да си взема и такова нещо, можеш ли да ми препоръчаш и ти и останалите момичета?  Hug

# 629
  • Мнения: 372
Не е полезно, защото косата е уязвима, когато е мокра. Много повече се разтяга и къса.  Confused
Гледам, че в ЗР са изчезнали продуктите в секция "термо защита", но можеш да разгледаш като цяло продуктите им - всяка марка има термозащитен продукт.  Peace
Аз нямам кой знае какъв опит с тях - ползвала съм само този спрей: http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=217&products_id=1567  Беше ми твърде лек и го подарих наскоро. За сега съм най-доволна от: http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=212&products_id=1762  Но както казах, опитът ми е скромен.
До колкото помня, момичетата са много доволни от:
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=217&products_id=1461  и  http://www.profesionalist.com/Loreal_%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0 … 0%BB-details.aspx

Те ще си кажат, де. Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 12:21 от Feeling

Общи условия

Активация на акаунт