След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

• 36 305
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
"30-45 yaş arası gençler beni beğeniyor ama o defteri çoktan kapattım"http://magazin.milliyet.com.tr/-30-45-yas-arasi-gencler-beni-beg … 75833/default.htm
 Sizi herkes çok güzel buluyor. Siz kendinizi beğeniyor musunuz?

Ben kendimi hiçbir zaman güzel bulmadım ki... Müsabakada kazanınca da hayret etmiştim. Gelişmemiş, patates gibi bir kız... Fakat belim 49 santimdi. Vücudum orantılıydı. Ben kendimi insan olarak seviyorum. Dostlarımın bana verdiği, benim onlara verdiğim değerle kendimi güzel buluyorum.

- Çok mütevazısınız ama sizden 30 yaş küçük gençler, sizle evlenebileceğini söylüyor. Hiç böyle teklifler alıyor musunuz?

İlginçtir beni 30-45 yaş arası gençler çok beğeniyor. Ama ben o defterleri çoktan kapattım. 15 yıldır kimseyle çıkmıyorum. Macera yaşamak istemiyorum, evlilik istemiyorum.

- Ama herkes yanında biriyle yaşlanmak istemez mi?

İster tabii... Sonuçta iyi bir arkadaş olabilirdi bana... Bir yemeğe çıkardık, tiyatroya giderdik... İnsan zaman zaman buna ihtiyaç duyabiliyor. Ama sırf bunları yapabilmek için biriyle birlikte olamam. Mutlaka karşımdaki kişiye duygusal bir şey hissetmeliyim. Yapı meselesi... Bana dünyaları verseler, istemediğim hiçbir şeyi yaptıramazlar. Dünyanın en zengin adamı gelse, eğer beni heyecanlandırmıyorsa suratına bakmam.

# 46

Harem baştan sona hüzün demek

Yayına girdiği ilk günden beri birinciliği hiçbir dizeye kaptırmıyor 'Muhteşem Yüzyıl'. Dizide Daye Hatun'u Selma Keçik, Nigar Kalfa'yı Filiz Ahmet ve Sümbül Ağa'yı Selim Bayraktar oynuyor. 'Harem'in muhteşem üçlüsü'yle haremi, ayak oyunlarını ve kadınların neden birbirlerinin celladı olduğunu konuştuk.

http://www.aksam.com.tr/harem-bastan-sona-huzun-demek--32333h.html

# 47
Светле, 81 епизод, някъде към края...((: Госпожа Асу Нахалната #2gunfire

Тръгнах и аз да го търся, ама като се заблях в онези двамата и то мина 1 час   Grinning

Miha  Hug  bouquet

Лека от мен  newsm46

# 48
Ох, Дари, Дари! Накара ме да си потърся нещо за Шех и Онур...

С тях наистина всичко е различно. Heart Eyes Хубави сънища!

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 23:40 от Mydream

# 49
Светле, 81 епизод, някъде към края...((: Госпожа Асу Нахалната #2gunfire

Светле,за първи път се появи Айча в края на 78 епизод,а почти в края на 81,както казва Дари,беше обядът с Онур-как само я постави на място той!Дари  Laughing Hug,много точно -госпожа Асу Нахалната  Laughing!
И не само..
Явно добре си е изиграла ролята,защото ме усъмни още в началото,а после направо я намразих! Laughing

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 00:21 от fresh13

# 50
Момичета,благодаря за новините!  bouquet  bouquet
За кой ли път ще го напиша-Небахат изглежда страхотно! Hug
Дари,колажите са прелестни! Hug Hug

# 51
Момичета .....БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Намерих го ...и до сега зяпах ..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes....Никога няма да ми омръзне този филм....НИКОГА.... Naughty Naughty Naughty

Хайде ...време е за сън.... bowuu bowuu bowuu

Успешна нова седмица на всички !!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 52
Никога няма да ми омръзне този филм....НИКОГА.... Naughty Naughty Naughty[/i][/color]

Светле  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
# 54

Simo, thanks!  smile3525 smile3525

Фантастична снимка за лека нощ!  Two Hearts Two Hearts
А фотографката май е Берги...  smile3509 photo

# 55
SIMO,THANK YOU SO MUCH !  Hug Hug Hug
The picture is amazing! Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 01:21 от fresh13

# 56
   /   11 Nisan 2011

Bagaj patladı !

Bergüzar Korel, önceki gün annesi Hülya Darcan ile alışverişteydi.

Aldıklarını cipinin bagajına yerleştiren Korel, Ulus’taki evlerine dönerken akşam yemeği için Cook Shop adlı restorana uğradı.  Anne-kız, dönüş sırasında küçük bir sorun yaşadı. Bagaj kapısının açılmasıyla, üst üste konan kutu ve eşyalar bir anda yere saçıldı. Korel, dökülenleri toplamak için restoran çalışanlarından yardım istedi.

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 02:20 от simo66

# 57
# 58
# 59
  • Plovdiv

Muhteşem Yüzyıl 14.bölüm 2.Fragmanı

Общи условия

Активация на акаунт