Виждали ли сте бг дрехи там...?

  • 2 457
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 629
Не съм виждала български дрехи тук. Или няма или аз недоглеждам  newsm78

# 31
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
В Ипсуич, в едно малко магазинче, водещо се "шоколадов бутик" съм виждала български шоколадови бонбони - "Пияни вишни"  Laughing Laughing
Явно надписа на кирилица е някаква екзотика   Mr. Green и хората си въобразяват, че си купуват луксозни бонбони hahaha 
Това си е направо далавера Money Laughing Laughing
По темата H&M ,Зара, и една италянска марка ризи Nara Camicie(made in BG)-страхотни са  Crazy

# 32
  • Мнения: 934
Една приятелка тук, в Емирствата, продава български сутиени, бикини, нощници и прочее. Тя измисля дизайна, пък ги шият в БГ. Преди е имала два магазина в Абу Даби, сега вече само наедро. Има търсене май. Браво на родната индустрия!

# 33
  • Мнения: 4 212
Виждала съм етикети "произведено в България" на Зара и на Найк, екипите на футболен клуб Барселина. Има много шива4ки в България, но имаме много грешна представа 4е имаме голям брой квалифицирани работници.

# 34
  • Мнения: 847
Ами аз да ви кажа-тай като работата ми е сварзана леко с този бран6...та пове4ето бг фирми работят на и6леме за6тото така им е по изгодно и са сигурни 4е 6те имат Работа,не 4е не са кадарни ...и нямат идей ,но е много трудно да се пробие назапад...ако знаете какви не6та се правят в БГ за запада Laughing
Та,обувки,дрехи, вси4ко е от бг ...а за бг фирми който са успели назапад не сам 4увала,освен за козметика и то в страните от изто4ният блок...
Това лято ходих в Гарбово в един завод за обувки -и те приготвиаха зимните боту6ки за запада... Laughing...та така....

# 35
  • Мнения: 1 533
Една моя приятелка, която работи в Бахрейн влязла да пробва два панталона в Манго. Единият бил с етикет made in Bulgaria и познайте кой от двата си е взела Wink

# 36
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не, не съм виждала. Но знам за един местен магазин, който е доста скъп за мъжка мода и голяма част от нешата са произведени в България, но етикетите са тукашни  Twisted Evil /понеже е познат и затова знам/... 

# 37
  • Мнения: 1 366
Аз тук за 13 години едва миналия месец си купих обувки на Алдо (в края на сезона бяха на по-човешка цена) произведени в Пловдив. Направо жестоки!!! Иначе на дрешка не съм попадала, макар тук да има много българи, които могат да правят внос,  а и от едно известно време Варна и казината й се превърнаха на доста предпочитан курорт.

# 38
  • Мнения: 964
Да вече два пъти ми се случи да видя дрехи произведени в БГ при това в голяма верига магазини.
Първият път мерих някаква пола в Джейси Пени и видях че е БГ производство.Вторият път беше в Сам Клуб мъжки палта пак правени в БГ-то.

# 39
  • Spain
  • Мнения: 3 750
  а аз само да ви кажа 4е свеки миналата година ми донесе 2 блузки от България ( в Попово са заводите ) едната с етикет Страдивариус , другата БЕржка - тук това са 2 доста вървежни магазина - хем нормални цени , хем хубаво - е има4е специлно някаква марка ..не съм виждала ..
 виждала съм да се продава българско вино в Карефур ..това е вси4ко българско което съм виждала Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 393
О, да, сега като прочетох Джейси Пени и се сетих, че и аз съм виждала там, също и бг мъжки костюми в Дилардс видях съвсем наскоро.

# 41
  • Мнения: 3 146
Видях палто Келвин клайн , произведено в БГ. Струваше 600 долара, господ да ги убие! Иначе вчера бях в книжарницата Паршемен ( на метро Бери юкам) и видях някакъв супер странен шпионски роман "Бълг. кръг" се казваше. Отварям - Димитровград пишеше и изобщо някой се беше постарал. Също там и в същия ден половин час дънеше бълг. народна музика и то по радиото. Явно съм случила бълг. ден. Grinning

# 42
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Тук в Оазис едно произведено в Бг палто беше 150 поунда. Една българка го беше харесала и искаше да го купува. Аз като по-практична и викам, дай да погледнем етикета дали можеш да го переш в машината или само на химическо Wink И тогава видяхме къде е направено  Shocked Приятелката ми заключи, че толкова пари не дава. В БГ за 100 лева ще си купела такова, след седмица щеше да се прибира почивка. Добре, но в БГ подобни палта не продавали. Явно кройките и платовете си ги доставят фирмите, а у нас ползват само работната ръка. Е купи си го от тук като се върна.

# 43
  • Мнения: 964
Видях палто Келвин клайн , произведено в БГ. Струваше 600 долара, господ да ги убие!

Като мойте дънки на Долче и Габана    #2gunfire #2gunfire

# 44
  • Мнения: 141
Благодаря ви  bouquet
За ишлемета ми е ясно, че доста поппулярни чужди фирми шият у нас. И моите деца имат дрехи изпратени от САЩ, а шити в Бг. Но явно само 2-3 фирми са събрали смелост да излязат извън Бг със собствена марка.

Общи условия

Активация на акаунт