КАРТИ ТАРО - 10

  • 53 460
  • 757
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 42
Eskar - кой знае защо но императора(+папата) са едни от картите които не харесвам. вероятно и ти занеш нещо заради 2Ж , но дяволът ще има последната дума ... като купидон е ако става дума за любов  Heart Eyes

# 481
  • Мнения: 0
Eskar - кой знае защо но императора(+папата) са едни от картите които не харесвам. вероятно и ти занеш нещо заради 2Ж , но дяволът ще има последната дума ... като купидон е ако става дума за любов  Heart Eyes
имам подозрения, но не мога да си обясня появата на императора... Хич не го разбирам като се появи за взаимоотношения...дали не означава поява на някакъв мъж в тези взаимоотношения

# 482
  • Мнения: 0
Как ще се развият отношенията между Е (жената) и Г (мъжа). Питащият е Е.
Справедливостта, Звездата, Луната  newsm78
Идейки?  Thinking

# 483
  • Мнения: 1
Ще се раздвижат ли нещата между вас?
Паднаха се интересни карти
светът + асо пентакли + 5 пентакли (обесения + 7 мечове+6 жезли)
На този етап няма да има раздвижване с тези 5 пентакли и обесения...  Светът + асо е интересна и силна комбинация, в случая за мен е приключване на даден етап.
Той ще те потърси ли?
рицар пентакли + паж пентакли+3жезли
Определено ДА, но ще има да си почакаш, този рицар е доста муден е картите като цяло  Laughing
.. Въпреки чакането това са много хубави карти!  Simple Smile Паж пентакли също много го харесвам за мен означава перспектива и ново начало, впускане в нещо ново и преустановяване.Изглежда като обновяване на отношенията. 3 жезли може би означава до 3 месеца?



Eskar, mnogo ti blagodaria! Kato mine vreme shte spodelia razviteto

# 484
  • Мнения: 42
C. Legoix  - забелязала съм за спарведливост че винаги е нещо с предистория,която или не се  харесва на някой,или нещо не е съвсем свършило. като карта -ехо от миналото е. звезда и луна- мисля че тук  страхът е дори да си помислят за нещо. звезда и луна - опитва се май да  наложи нещо свое .

# 485
  • София
  • Мнения: 162
Момичета, имам питане към повечето от вас - виждам, че една от най-честите подредби тук са три карти. Това минало - настояще - бъдеще ли е или и трите се отнасят за бъдеще време (са отговор)? Понякога искам да взема отношение към въпросите ви, но ми се вижда досадно всеки път да питам и доуточнявам това.

# 486
  • София
  • Мнения: 162
Какво чувства мъж към жена (пита жената).
Две карти - отговор +коментар
Империатрицата + 2 Ж




Моята първосигнална мисъл беше, че мъжът има много властна майка, която се бърка в тези отношения.

# 487
  • Мнения: 0
*МЕГИ*, мерси за включването  bouquet
flam_e, аз почти винаги гледам с 3 карти, но без точно определено значение на всяка, а по-скоро като изграждане на една цялостна картина на ситуацията.

# 488
  • Мнения: 0
Една интересна комбинация
9 пентакли + кулата + звездата + луната (доп. - императрицата + справедливост + рицар жезли)
Въпросът касае действията на Т. към И.
Звездата стои много странно между кулата и луната, вие как бихте я изтълкували?

И един въпрос за финансово състояние -
10 пентакли + колелото на съдбата + кулата + крал жезли + асо мечове
Кулата ме смущава малко...


Какво чувства мъж към жена (пита жената).
Две карти - отговор +коментар
Империатрицата + 2 Ж




Моята първосигнална мисъл беше, че мъжът има много властна майка, която се бърка в тези отношения.
Императрицата символизира жената, която владее съответния свят на мъжа, която създава чувство за изобилие и след като е зададен въпрос "Какво чувства мъж към жена" според мен императрицата представя конкретната жена.  Simple Smile Като съдя и по символиката на картите - мъжът вижда с тази жена нови пътища и перспектива, а може би и път към осъществяването на мечтите и целите му.
Как ще се развият отношенията между Е (жената) и Г (мъжа). Питащият е Е.
Справедливостта, Звездата, Луната  newsm78
Идейки?  Thinking

Моето мнение -в миналото са имали някакви неясноти и проблеми, а справедливостта + звездата показва заздравяването на отношения, които не са от скоро, и изясняване на съответните заблуди. И тази надежда и заздравяване са очаквани от много време.

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 21:11 от Eskar

# 489
  • Мнения: 1
честита баба марта!

# 490
  • Мнения: 42
благодаря вятър Flowers Rose Flowers Sunflower

честита баба марта и от мен - весели засмяни

# 491
  • Мнения: 0
Eskar, благодаря за помощта   bouquet


Честита Баба Марта на всички!

# 492
  • София
  • Мнения: 162
Честита баба Марта на всички и от мен!
Здраве и късмет!

# 493
  • София
  • Мнения: 162
Eskar, благодаря за мнението по тази моя подредба:
Цитат
Какво чувства мъж към жена (пита жената).
Две карти - отговор +коментар
Империатрицата + 2 Ж

Имам обратна връзка - наистина става дума за друга жена, която се бърка, но не е майка му, а съпругата!

# 494
  • Мнения: 0
Цитат
Една интересна комбинация
9 пентакли + кулата + звездата + луната (доп. - императрицата + справедливост + рицар жезли)
Въпросът касае действията на Т. към И.
Звездата стои много странно между кулата и луната, вие как бихте я изтълкували?

И един въпрос за финансово състояние -
10 пентакли + колелото на съдбата + кулата + крал жезли + асо мечове
Кулата ме смущава малко...

Някой има ли мнение??  Thinking Praynig

Общи условия

Активация на акаунт