"Столичани в повече" - тема 2

  • 52 455
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
А, може ли две анкети? Мисля, че може.  Peace

Хрумна ми, дали ще има гостуващи актьори, както в някои други сериали - аз бат' Бойко не искам, ама на Камен Донев ще  се израдвам Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз тук    bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 405
Днес видях Йовка (Ева) в парка до нас Mr. Green Беше с детето си и изглеждаше доста зле Rolling Eyes Видях и Ненчо Илчев в мола Grinning И той с детето си Wink

# 18
  • Мнения: 1 536
Някой ще ми каже ли ,защо е ''столичани в повече?
Два епизода минаха,не виждам действието да се развива в София или пък героите да са софиянци?
А иначе,искам да кажа,че на Стоянка Мутафова подхождаше по-централна роля.
Тя винаги ми е била любимка и такава голяма актриса не е за толкова второстепенна роля.

# 19
  • Мнения: 13
 Сигурно защото повечето "столичани" са от провинцията  Wink

# 20
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Да се запиша и аз. Малко бързичко я пуснахте темата. Аз си играх 1 седмица да направя следващата. Но явно ще е по следващата.  Както и да е.  Whistling Whistling

# 21
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 5 334
Да се запиша и аз. Малко бързичко я пуснахте темата. Аз си играх 1 седмица да направя следващата. Но явно ще е по следващата.  Както и да е.  Whistling Whistling
Аз затова питах дали ще има нова скоро, а не пуснах директно тема, защото знам, че ти я правиш. Rolling Eyes Ама нищо, де. Hug

# 23
  • Мнения: 1 536
Сигурно защото повечето "столичани" са от провинцията  Wink
Не се връзва нещо.......     newsm78

# 24
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Сигурно защото повечето "столичани" са от провинцията  Wink
Не се връзва нещо.......     newsm78

напротив,връзва се перфектно  Mr. Green
не мога да повчрвам,че все още има хора,които питат защо сериала се казва така  ooooh!

# 25
  • Мнения: 534
Сигурно защото повечето "столичани" са от провинцията  Wink
Не се връзва нещо.......     newsm78
http://www.btv.bg/seriali/stolichani/za-seriala
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=568290.0
 
Чети! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 536
 

напротив,връзва се перфектно  Mr. Green
не мога да повчрвам,че все още има хора,които питат защо сериала се казва така  ooooh!
Ако  това е нещо,което толкова те впечатлява.....представям си за други неща......
Недей така,се получават бръчки   Mr. Green
Всъщност,вместо да се изумяваш толкова ( Shocked ) и да пишеш празни приказки,би могла да кажеш,какво си разбрала и да отговориш на въпроса ми.
Ако не,просто го подмини  и готово...



Peregrin ,благодаря ти  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 901
От 2 места вече чувам, че заглавието било "селяни в софия", така го разбрали и запомнили хората. И като им кажа "Не! "Столичани в повече" е!", те ми казват - "Е, да, де! Същото"

На мен не ми се налага да мисля защо така се казва филмът! Разбирам си го, наред си ми е.

# 28
  • София
  • Мнения: 30 206
ада не ви изпусна  Hug

# 29
  • Мнения: 945
И аз съм фен на сериала Peace Първата тема мина много бързо и нещо не успях да се включа, но тази ще я следя  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт