Да я острижа ли нула номер?

  • 2 392
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 830
Аз моите и двете ги подстригах много ниско  ,не чак 0 номер , но почти . С машинката в къщи . На голямата- за да и се изравни косата , и вярно , имаше ефект - освен изравняването , израсна не по-гъста ( броя на космените фоликули е генетично заложен и само присадка на коса може да го промени!) , но самия косъм стана по-дебел. Но то това е щяло да си стане и без моето подстригване така или иначе.
Малката си имаше по-равномерна и хубава косица и реших да не я пипам. Да , ама то е диване - как се скубеше само ако има шнолка , ластик или каквото и да е !!! Или ако я гъделичка по ушите. А как залепваше със сополи и не ми дава да я почистя тая ми ти косица ...А наближи и морето ....И - айде с машинката . Много се радваше детето- честно !, че го подстригах ! И аз се радвах не по-малко.
Сега вече не искам да я подстригвам , да има шнолки и опашки , ама ето, пак се принудих да резна бретона защото ще и извади очите , а шнола НЕ търпи ! Може би просто е фен на късата коса     33uu     

# 31
  • Мнения: 8 769
Зъхи, голяма сладурана таз твойта  "плешивка" бе!  Heart Eyes
Макар и със закъснение, да ти кажа, че аз на около 3г. съм била остригана нула номер (за срамотиите) за да ми се сгъстяла косата. Нищо и половина. Сестра ми има далеч по-гъста коса и по-дебел косъм от моя. Въпрос на ген! СПокойно, ще стана ххуууубава госпожица с коса твоята принцеса! Grinning Добре,че си се отказала от машинката!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз го стрижа от годинката вече около 3-4 пъти и все малък номер (1 или 2)не защото е плешив,а щото има едни къдрици ,който като се изпоти и му влизат в ушите и се дразни много Crazy

# 33
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не стрижи куклата, още повече посред зима, ще и порастне косица  Wink. И аз съм била "плешива" до 2 годинки, даже е нямало и какво да стрижат - само пух  Laughing, ама после е порастнала и сега съм с хубава коса.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Моят син е с много гъста и остра коса от много малък.
Ако знаеш какъв кошмар е постоянно да го водя на фризьор и да го стискам за да го "мине" с машинката просто не ти го пожелавам. Тъй, че и аз се присъединявам - не я стиржи Naughty
А пък и после косата става една такава остра..........

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мисля,че не е нужно,косичката ще и порастне.

П.С. Мисля,че ми прилича на теб.

# 36
  • Мнения: 863
Категорично, не NaughtyМного е сладка таз беба Grinningмоят син до 1г.беше егати плешивеца,пък сега има страхотна коса,но никога не съм го стригала 0 номер.Ама то и мойта е една буйна гривааа,не е за разправяне Blush

Общи условия

Активация на акаунт