Технологично училище „Електронни системи” към Технически университет – София

  • 71 013
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 140
И аз съм на мнение, че срещата е най-разумно да стане в периода 10-14 септември, когато почивките са свършили и децата са се прибрали от гостуването си при баба и дядо. Добре е да ги запознаем, за да са по-спокойни от първия ден.
За целта Ви предлагам да ми изпратите на лични или на e-mail  следното:
като задължителен атрибут-е-майл за контакт;
незадължителни атрибути- телефон за връзка с Вас, името Ви, името на детето и специалността. ПОДЧЕРТАВАМ, че тези данни няма да публикувам никъде в интернет. Единствено всеки който предостави своите данни, ще получи на личния си е-маил данните на другите майки, когато се съберат.
Незадължителните данни Вие решавате дали да ги предоставите частични или пълни.
Така ще се и преброим.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ето и мой e-mail: bdp@abv.bg

# 706
  • София
  • Мнения: 4 349
Привет на всички. Ние започваме с почивка в провинцията и после продължаваме с морето.
За срещата през септември - ние ще сме на почивка на Велинград, но после за Семково ще се запознаем, така че ще изпратя на лични данните.
А вие ще ходите ли на първия учебен ден в ТУЕС? Децата вече са големи, но пък са зайчета в новото училище!  newsm78 newsm78

# 707
  • Мнения: 45
И аз се чудех за първият учебен ден, но нали са уж големи вече...А ние ще си имаме и първолаче. Няма как да заведа и двете деца първият ден за откриване на учебната година в различни училища...
Някой има ли представа какви спортни занимания са включени в лагера на Семково? Мисля че има маса за тенис там, но за друго не знам.

# 708
  • София
  • Мнения: 4 349
И аз се чудех какви ще са тези спортове - на сайта са дадени все зимни снимки. Може би излети в планината, тенис на маса ......

# 709
  • Мнения: 140
Не се чудете за Семково. Измислили са го така, за да прекарат децата повече време заедно и се опознаят.  По бързо да се климатизират.
А и училището печели време до 24 септември да оправят седмичната програма, учители и няма свободни часове в началото, както често се получава в БГ училищата.

# 710
  • София
  • Мнения: 4 349
Ние изобщо не се чуди. Още от самото начало сме ЗА и се записахме. Но просто ми е интересно как ще им уплътнят времето. А някой знае ли колко деца са се записали за това зелено училище? Май от тук /форума/ са всички

# 711
  • София
  • Мнения: 157
Ще им уплътнят времето на лагера, не се безпокойте, знам го от сигурен източник  Grinning Grinning
А на сина ми една позната учителка каза, да прави за домашно дотогава лицеви опори, че ще му трябват. Освен това ще ги водят на леки походчета, защото и те не ги познават колко могат, децата са различни и т.н. След това като почнат училище, ще ги научат първо да плуват в басейна на ТУ, който не може де, което си е супер. Моя син твърди, че можел, но не си личи. Абе въобще... проблемите да им имаш. Ако можеше и на нас някой да ни организира едно такова зеленичко училище,ееххх
За първия учебен ден и аз не знам какво да правя, присъединявам се към чудещите се.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 060
Супер! Нека се изкефят децата.
Относно първия ден - категорично ми беше заявено, че работа там нямам!!!  Rolling Eyes  Тъй или иначе отдавна не ходя с него на първия ден. Той се счита за голям.
Това за плуването не го знаех - и много ме зарадва. То е толкова полезно.  Peace

Jord, аз съм ЗА зелено училище. Ще вземем да си спретнем едно и ние - ама трябва да си намерим някой да ни забавлява  Joy

# 713
  • София
  • Мнения: 157
 Grinning Grinning Grinning А дали ще е лесно??

# 714
  • Мнения: 140
Супер! Нека се изкефят децата.
Относно първия ден - категорично ми беше заявено, че работа там нямам!!!  Rolling Eyes  Тъй или иначе отдавна не ходя с него на първия ден. Той се счита за голям.
Това за плуването не го знаех - и много ме зарадва. То е толкова полезно.  Peace

Jord, аз съм ЗА зелено училище. Ще вземем да си спретнем едно и ние - ама трябва да си намерим някой да ни забавлява  Joy

 Joy Joy Joy Joy ама да е "Зелено" и то  Wink Wink.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 060
Е, все ще успее да ни позабавлява, що? Не сме кой знае колко претенциозни  Embarassed Малко плуване, малко тиймбилдинг, малко музика.  bowuu

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 580
Я ,какъв купон сте заформили тук  Laughing  Laughing....
Благодаря на Jord за "сигурния източник" -страхотна новина е това за плуването! Ще разчитаме на него и нататък Simple Smile
Изобщо,май хубави промени все се случват-и зеленото училище и мисълта за спорта....дано да продължава все така с подобренията новото ръководство!
За първия учебен ден най-вероятно няма да успея да дойда(,а толкова ми се иска......) ,защото сме и на работа,а имаме и малка сестричка,която няма как да иде сама....Ако някоя от вас бъде допусната   Wink-ще разказва.
За срещата съм ЗА!

# 717
  • София
  • Мнения: 157
Имах предвид дали ще е лесно да го намерим, този дето ще е съгласен да ни забавлява....  Grinning
Иначе на първия учебен ден аз съм допусната, даже ми се заяви, че няма мърдане, едва ли не. Това понеже много парадирах за самостоятелност сигурно. Така, че имате агент вътре, няма страшно.

# 718
  • Мнения: 140
Jord благородно ти завиждам. В случая не става въпрос за самостоятелност а го приеми, че сина ти иска да сподели с теб радостта. В живота на децата ни има такива преломни моменти, които е нормално да споделят с нас.

# 719
  • Мнения: 140
Здравейте мами-ТУЕСАРСКИ  Simple Smile Laughing Simple Smile .
Близо 2 седмици никоя не е писала във форума, което ме навява на мисълта, че сега активно почивате и ме четете под сянката на някоя палма  Laughing Laughing я в Бора-Бора или Палма де Майорка.  Joy
Да Ви се отчета: дотук са се записали 6 майки за среща в септември. От селекцията ,която съм направила има още толкова.
Каня майките със следните НИК-ове да се включат в срещата:
Маня, Veni73, Prima, Vnlro, Bakerita, terryberry.
Разбира се поканени са и всички други майки, които ни четат, нямат регистрация в bg.mama и имат прието дете в 8 клас, именно заради тях си оставих и е-мейла.

Общи условия

Активация на акаунт