SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 109
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 44 283
дали няма още нещо там..приготвено за тях....или е само от приятелски чувства и симпатии....

Освен това дето Кас били влюбен в Дийн, според Балтазар ли? Joy


хахахха, ааа да..това си е ключов момент разбира се Simple Smile

сега си пуснах пак серията...вчера положително съм пропуснала някои реплики...добре си обясняват за ефекта на пеперудата и детайлите всъщност....

# 61
  • Мнения: 0
Да са живи и здрави всички именници  Hug



Salt and Burn  Shocked  Laughing И аз ще чета по късно   bouquet

# 62
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Сетих се за нещо, което вчера не разбрах. Когато автобуса премаза онзи мъж и Дийн попита Сам "Твърде рано ли е?, а Сам оговори " Да, сигурен съм, че 6 секунди е твърде рано.."...За какво говорят?! newsm78...
А забелязахте ли, че автобусът беше с номер (не регестрационен) 666? Grinning
И аз ще си пусна пак серията.

# 63
  • Мнения: 200
Сетих се за нещо, което вчера не разбрах. Когато автобуса премаза онзи мъж и Дийн попита Сам "Твърде рано ли е?, а Сам оговори " Да, сигурен съм, че 6 секунди е твърде рано.."...За какво говорят?! newsm78...
А забелязахте ли, че автобусът беше с номер (не регестрационен) 666? Grinning
И аз ще си пусна пак серията.
Aми че 6 секунди след смърта на човека е рано да се смее на съдбата му, защото нали отзад на автобуса имаше рекламен билборд с него и бюро за погребения Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 44 283
за рекламата на автобуса - с г-н Русо...и каквото там пишеше на него.... 6 секунди са рано за майтапи за сметката на умрелият Wink малко ирония...

Мда  надписът беше - реклама на въпросният Русо - "Правдата има значение . Безплатен консултант за щети и смърт"....а за номера не бях забелязала...


Аз пък не разбрах за какъв  кол говореше Балтазар на Съдбата....  явно някакъв майтап трябва да е...ама нещо не го схванах...

# 65
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Aa, Ейнджъл, добре че ме подсети!На това много се смях! Балтазар се очертава голяма терца  Laughing Предлагаше да и извади кола от д-то  Mr. Green
Серията ми хареса, беше от любимите ми, тези, които преплитат тъжното и смешното. Много ценни шеги, готина игра и интересен сюжет. Ама как си отиваха Елън и Боби  Heart Eyes Знам, че щеше да е сладникаво наистина да ги свържат, но би ми харесало. Дийн прави неуместни шеги на сексуална и не само тематика, Сам се възмущава - е това е СПН, който мога да гледам до откат  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 44 283
аха...мда...ясно Simple Smile мина ми през ума нещо такова...но от толкова сериали и книги, вече коловете само с  вампири ги свързвам Embarassed

Я Елън, много гримирана в този епизод... преди май не беше така...или греша?

# 67
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Да, малко по-засукана беше, а и с по-тъмна коса. Още един много готин момент, когато Дийн тръгна да "поговори" със съдбата и показа пистолета. Много нахакан и типично Дийновски. Като го гледах и семейно, Сашо вика-тоя (Сам) го е шубе  Crossing Arms Нали все гледа да го очерни пред мен. А аз се застъпвам - Не, той е по-разумния, а Дийн действа без да мисли много-много  Laughing Докато Сашо гледаше и се чудеше кое защо и как, си мислех колко е по-гот да не си се наспойлерирал, тръпката е много по-голяма. Ама пусто любопитство  Rolling Eyes

Мараканки, сигурно сте се затъжили за Патронката. Ето, да не страдате  Mr. Green Не мога да преценя, пресна ли е снимката или не.



AБе казвам ви, че Джаред не подбира, като нищо ще намажем и ние  Grinning

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 16:47 от Г. Краули

# 68
  • Мнения: 4
Здравейте  Hug

Страхотееееен епизод  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Най много се смях когато минаваха покрай огньовете  Joy
няма такива муцунки просто Crazy
охх отивам пак да го гледам, че вчера не бях 100% съсредоточена

# 69
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
за рекламата на автобуса - с г-н Русо...и каквото там пишеше на него.... 6 секунди са рано за майтапи за сметката на умрелият Wink малко ирония...

Ясно Simple Smile Сега, на второ гледане видях как Дийн се подхилква и реших, че  явно е рано, да се радва...да изразява радост толкова скоро след като е умрял човечеца Crazy Горе долу на прав път съм била Laughing

Предлагаше да и извади кола от д-то  Mr. Green

Е пък хич нямаше да се сетя Laughing..Вчера като го гледах, реших че и е забил кол в гърба Crazy..някак си, докато тя говори с Кас Crazy..и сега предлага да го махне, за да не ходи с кол отзад:crazy: Joy

Елън беше гримиранка, да...и някак опната в лицето ми се видя...или е напълняла малко от последния път, в който сме я гледали или е ходила на пластика Simple Smile

Докато Сашо гледаше и се чудеше кое защо и как, си мислех колко е по-гот да не си се наспойлерирал, тръпката е много по-голяма. Ама пусто любопитство  Rolling Eyes

Ами аз като неспойлираща, да си кажа, че е по-интересно като не знаеш. През 5-ти сезон съм се спойлирала за няколко епизода та мога да направя разликата Grinning

Мараканки, сигурно сте се затъжили за Патронката.

Бе това не ми прилича на бившата Харис Thinking Сигурно ли е, че е патронката?!

# 70
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Тя трябва да е  newsm78 Ето го коментара под снимката:

Danneel Ackles tweeted another wonderful photo of her and Jensen from their Italian vacation. She captioned it: "At Enoteco Pinchiorri with Annie Féolde, highlight of our trip!!!"
Кога са били на ваканция в Италия, тя май не беше на конвенцията

# 71
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Значи е тя. От грима ли е, от светлината ли, ама изобщо не мяза на себе си Rolling Eyes
Исках да видя как се казват другите две сестри на Атропос Simple Smile Намерх. Името Атропос означава -  "She who cannot be turned', cut the thread of life.
Пък другите две са Клото, която заплита нишката и Лахезис, която измерва нишката.

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 17:06 от Izida

# 72
  • Мнения: 292
Че е патронката, тя е, ама на мен хич не ми липсва  Twisted Evil

Друг момент който много ме накефи от епизода и ми стана едно такова .... е този в който Сам казва , че е видял Съдба.
Дийн -  На какво прилича?
Сам- на Библиотекарка.
Дийн- твой тип или мой тип библиотекарка?
  Joy Joy Joy

И аз си представих това

Солти (така ми е по лесно и бързо да се обърна към теб, неЩо против?  Rolling Eyes), дочетох разказа и е супер. Интересно е как си ги съчетала Уинчестърови и Потърови ....  Peace

# 73
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
И тов беше яко, а Сам като каза - беше с дрехи, ако това имаш предвид Joy

Не знам за тях, но ето го моя тип библиотекар. Книга върху книга няма да остане в библиотеката  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 292
 Joy Joy Joy
Гале, викаш Ще разчистите на бързо библиотеката  Joy

Тогава да покажа и моя ... макар и "Фалшив"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт