Великденски яйца червени, за ЯНУАРСКИТЕ деца засмени! /9/

  • 27 137
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 273
Мами, мерят ли обиколката на гърдите и на главичката на вашите бебчовци? На днешната консултация: глава - 38 см, гърди - 42,5 и Док всеки път казва, че главата трябва да бъде по-голяма от гърдите  Thinking

На Мони от раждането досега са и все еднакви,в момента 40 на 40,доки всеки път казва че е добре,аз мисля че е важно как нарастват а не точно колко са.

# 706
  • Мнения: 411
Правилно, Гггъбка, важно е с колко нарастват на месец!

# 707
  • София
  • Мнения: 415
Какче и моя днес ака мноооого. До обяд през 15 мин. сменях памперси  Whistling
Много странно, още повече че ни се случва и за първи път. А може ли да е от смяна на АМ. Макар че откакто съм го сменила инцидентно съм давала 3-4 пъти от него и не повлия по никакъв начин на Виктор. Звънях и на педито, но не вдига Confused

# 708
  • Мнения: 0
Мами,аз имам едно питане-нормално ли е акото на бебе,хранено изцяло с адапте да мерише на прегоряло мляко?За първи път ми се случи и ми стана странно  newsm78

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 097
Софиянки, готини мацки сте Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 1 946
да бе, и всичките са фталени  Crazy  известно време се чудих дали си качвеам мойта снимка  Laughing

# 711
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Сакси, луда ли си? Я виж какви две слънчица си родила и отглеждаш, да не съм те чула

# 712
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Биричке, ние имаме забрана от педи да чистим ушите! Само ушната мидичка с  клечка, но не и в канала! Каза ми  за сега да забравя,че детето има уши, а по - нататък (май след 1 год.) със спрей!

# 713
  • Мнения: 186
Мами,аз имам едно питане-нормално ли е акото на бебе,хранено изцяло с адапте да мерише на прегоряло мляко?За първи път ми се случи и ми стана странно  newsm78

Моят съвет е да се обърнеш към педиатъра. Знам, за че всяко по-различно на вид или мирис ако има причина.

Сакси, не знам за софиянки, ама ние в провинцията съвсем не сме фталени /с някой изключения  Laughing/, споко  Hug

Ноеми, днес се загледах в една реклама на ОМW, на последния клип мадамата ми заприлича много на теб, кажи ти ли си или не?  smile3521

Отивам, че днес на Кали беше много натоварен ден и сега е много кисела и неспокойна.

Лека от мен!

# 714
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пепи ти пък какво и къде качи, че ще се фталяваш Crazy

# 715
  • Мнения: 180

Сакси, не знам за софиянки, ама ние в провинцията съвсем не сме фталени /с някой изключения  Laughing/, споко  Hug


Намери се кой да се оплаче от колограми hahahaдето в 9-я месец като беше хората не знаеха че си бременна hahaha
.......
При мен свалянето е мнооого трудно и бавно.Движение-йок,диета-тц Crossing Arms..само намаляне на калориите за седмица само 1 кило минус Sad...а още коко имаааа Sick
...На Вико главата му е по-голяма от гърдите.
гърди 42
глава 43-4
Пепи ти пък какво и къде качи, че ще се фталяваш Crazy
и аз това викам де hahaha

# 716
  • Мнения: 205
Бубе, защо тази забрана? Аз на Марти му вадя ушна кал като на голям човек и то в дни, в които дори не съм го извеждала Crazy

Да ви питам вие успявате ли да правите масажчета на бебоците? Марти се върти като крастава жаба, постоянно рита, маха с ръце, крещи и на 5та минута губи търпение, писва му да е легнал и започна да реве.

Кво друго исках да питам newsm78 А да, има ли други, които като мен оплешивяват прогресивно , препоръчайте някакви рецепти, положението направо е трагично

И да се похваля как преборих крустите на Марти - с кремчето на Авент, буквално с няколко мазания
А пък сухата и белеща се кожа по тялото- с мляко за къпане на Мустела и балсама на доктор Тайс. Сега кожичката му е хидратирана и мека като коприна. В нас вече имам козметика като за цял щанд Laughing

Утре съм се наточила да прекарам деня в гледане на репортажи за кралската сватба, мале колко съм дърта вече, хванала съм сватбата и на бащата и на сина

# 717
  • Мнения: 58

Сакси, не знам за софиянки, ама ние в провинцията съвсем не сме фталени /с някой изключения  Laughing/, споко  Hug
Намери се кой да се оплаче от колограми hahahaдето в 9-я месец като беше хората не знаеха че си бременна hahaha
.......
Пепи ти пък какво и къде качи, че ще се фталяваш Crazy
и аз това викам де hahaha

и аз се зачудих

ушите "чистя" само ако има ушна кал на края,т.е почти е паднала сама.

В тази тема защо няма анкета?

# 718
  • Мнения: 844

Да ви питам вие успявате ли да правите масажчета на бебоците? Марти се върти като крастава жаба, постоянно рита, маха с ръце, крещи и на 5та минута губи търпение, писва му да е легнал и започна да реве.

Кво друго исках да питам newsm78 А да, има ли други, които като мен оплешивяват прогресивно , препоръчайте някакви рецепти, положението направо е трагично

И аз не мога да направя масаж на бебо. По същия начин сме , както вие  Grinning
Моята коса също адски много пада. Според мен маски няма да помогнат - това са хормони. Да се надяваме ,че бързо ще отмине периода ...

# 719
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А да, има ли други, които като мен оплешивяват прогресивно , препоръчайте някакви рецепти, положението направо е трагично

Препоръчвам да бъдеш търпелива да си отмине сам този период. Вчесвай се по-често и носи косата си вързана (ако има възможност). Моята направо на кичури пада, ама какво да се прави, дълга е и изглежда плашещо, ама ще мине скоро.

Общи условия

Активация на акаунт