Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в ПЛОВДИВ

  • 40 538
  • 777
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Искам да отговоря тук на ralykiss, ако следи и новата тема:
Да, за същото студио става въпрос! Терапията за коса предсатвлява следното: слагат ти 1 ампула с топла течност в корените на косата, масажират и после с нещо като преса с инфрачервена светлина ти минават по косата. Момичето каза, че да се забележи нещо са нужни поне 3 процедури.
  bouquet Благодаря ти!

# 46
  • Мнения: 1 767
Взех си и аз ваучер за почистването на зъбния камък от Задружно,прочетох добър отзив и взех,въпреки че не знам как ще стане с гледането на малката,ама ще го измисля!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
А някой да има впечатления от фриз.салон в х-л Норис на 2 ет. Rolling Eyes Имаше оферта за подстригване,измиване,изсушаване+маска за 10лв.,но сега не мога да дам линк Blush

# 48
  • Мнения: 177
Салона в хотел Норис е добър, няма да съжаляваш ! Ходила съм два пъти - веднъж с ваучер и след това без. В общата тема момичетата бяха похвалили и козметичката им ( имаше и оферта за кола маска преди време)

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Салона в хотел Норис е добър, няма да съжаляваш ! Ходила съм два пъти - веднъж с ваучер и след това без. В общата тема момичетата бяха похвалили и козметичката им ( имаше и оферта за кола маска преди време)
Peace Мерси!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 884
Вече два пъти посещавам козметичката в хотел Норис с ваучери - доволна съм.

# 51
  • Мнения: 1 937
Някой с впечатление от този кабинет по нетрадиционна медицина, във връзка с това предложение за Компютърна диагностика на всички органи, изследване на кръвта и изготвяне на индивидуална програма за пречистване на организма?

# 52
  • Мнения: 2 132
Интересно звучи тази оферта, но как по-точно се извършва тази диагностика? Трябва да се прочете май в сайта им, ако има подробно инфо Thinking

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 13 218
Похапнахме спагетите на ресторант Финно. Бяха много вкусни. Поръчахме си и други неща и те бяха много хубави. И като обстановка и обслужване беше добре. С други думи - спечелиха ни за клиенти, а и ни е сравнително близо Grinning.

# 55
  • Мнения: X
Похапнахме спагетите на ресторант Финно. Бяха много вкусни. Поръчахме си и други неща и те бяха много хубави. И като обстановка и обслужване беше добре. С други думи - спечелиха ни за клиенти, а и ни е сравнително близо Grinning.
А имат ли детски кът?Simple Smile

# 56
  • Мнения: 54
А офертата за  Фино от кой сайт е и актуална ли е още?

# 57
  • София
  • Мнения: 13 218
А офертата за  Фино от кой сайт е и актуална ли е още?

Беше от Рromomax, но не е валидна вече. Преди месец имаха пица Маргарита за 1 лв., но не съм я опитвала. Тогава приятелка не беше очарована, но това е най-простата пица и аз лично не мога да имам много очаквания от хляб с кашкавал.

Да, ресторантът има маси с детски кът в задната си част. Много не му обърнах внимание, че не съм с малки деца. На мен ми се стори, че не е много голям, а според мъжът ми бил голям  hahaha. Когато моите деца търсеха подобни забавления, детски кът имаше само в Пицария Верди до телевизията и там наистина беше голям, защото беше част от бившата детска градина  Wink.

п.п. Сега видях, че на една от снимките в офертата се виждат масите от "градината им", т.е. задния двор и в дъното едва-едва се забелязват части от детския кът.

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 11:49 от Тaня67

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
А на мен Маргаритата във Финно много ми допадна Simple Smile мъжът ми, който е бил готвач в италиански ресторант в чужбините навремето, не се впечатли особено, но ние с децата я одобрихме и изядохме.

# 59
  • Мнения: 214
И аз тук, да не ви изгубя:)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт