Тема Незабравима 191

  • 24 628
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 203
Г-жа Броненосец за теб!
+1   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 736
  • Мнения: 570
Най-сърдечни благодарности ,г-жа Броненосец! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 737
  • Мнения: 1 216
Аз не можах да разбера за коя истина става въпрос тук - че Харун никога не е бил с Мелда или само, че Мелда не е била бременна.

# 738
  • Мнения: 0


Лека нощ от мен с това клипче!

# 739
  • София
  • Мнения: 832
Аз не можах да разбера за коя истина става въпрос тук - че Харун никога не е бил с Мелда или само, че Мелда не е била бременна.
Че Мелда не е била бременна,другата истина я знаят само Бату и Мелда

# 740
  • Мнения: 570
Аз не можах да разбера за коя истина става въпрос тук - че Харун никога не е бил с Мелда или само, че Мелда не е била бременна.
Само, че Мелда не е била  бременна.Това , че Харун никога не е бил с аблата го знае само тя и Бату .Иска ми се Харун да научи цялата истина.

# 741
  • Мнения: 1 216
Благодаря, Рекси и Надежда! Вече ми се изплъзват някои подробности. Значи предстоят разкрития и още шамарчета.

# 742
  • София
  • Мнения: 832
Благодаря, Рекси и Надежда! Вече ми се изплъзват някои подробности. Значи предстоят разкрития и още шамарчета.
И аз имам подозрения ще Мелда ще опита шамарите на Харун като разбере и тези истини,дори в миналия епизод очаквах по-бурна реакция от негова страна.И двамата с Еда са много докачливи щом стане въпрос за Ямур,което е нормално за едни родители,Еда директно от вратата раздаде шамари,а Харун такива тежки думи изрече,но в Мелда май-вече няма останала съвест  #Crazy #Crazy #Crazy

# 743
  • Мнения: 570
Лека нощ на всички smile3524 smile3524 smile3524 и дано утре ни зарадват с по-позитивен фрагмент , но като знам похватите на ''любимите'' ни сценаристи силно се съмнявам. Thinking ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт