Добър зъболекар- Варна

  • 51 358
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 648
Моля, препоръчайте ми добър стоматолог във Варна, който да работи със ЗК и да си върши съвестно работата, а не водещ да е финансовия аспект  Praynig

# 1
  • Мнения: 61
Недялка Иванова Баба Тонка 7, тел 606584
или дъщеря и работи на същото място.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Недялка Иванова Баба Тонка 7, тел 606584
или дъщеря и работи на същото място.
Като имам нужда вече знам при кого да ходя   bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 61
Недялка Иванова Баба Тонка 7, тел 606584
или дъщеря и работи на същото място.
Като имам нужда вече знам при кого да ходя   bouquet  bouquet  bouquet
Peace няма да съжаляваш

# 4
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
А какви са цените? Например коронка от металокерамика и лечение на преден зъб.

# 5
  • Мнения: 61
А какви са цените? Например коронка от металокерамика и лечение на преден зъб.
скоро не съм ходила, а цените се менят... но като си правих пломбата цените бяха нормални, а ми сложиха  най добрата  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Препоръчвам д-р. Демирев, кабинетът е в Цветния, ул. Еделвайс, тел.306-609

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Писах в справочника, но и тук да попитам. Някакви отзиви да споделите за д-р Генчев? Забелязвам, че не хитов зъболекар, но много  ми го похвалиха и ми се иска да разбера дали е обективно мнението.

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета Simple Smile Искам да ви попитам дали някоя има информация за д-р Данаил Дичев, кабинета му се намира на ул.Тодор Шишков 3. Преди е работил и баща му там д-р Митко Дичев.
Изглежда внимателен и приятен човек, но дали е и добър зъболекар  Thinking ?!? Мерси предварително Simple Smile

# 9
  • Мнения: 648
Благодаря ви момичета   bouquet,  а има ли някой добър стоматолог в района на кв. Младост, Възраждане

# 10
  • Мнения: 1
Моля да ми препоръчате добър стоматолог в Младост или Възраждане newsm78 #Crazy

# 11
  • Мнения: 6 301
Д-р Росица Колева - много внимателна, имаше възможност да ми вземе повече пари, но не го направи /бях си наумила, че трябва да извърши една манипулация, каквато тя прецени, че няма нужда да се прави/ ./От понеделник до сряда работи в Русе, а в четвъртък и петък във Варна. За пломба с упойка по здравна каса ми взе 14лв.
http://www.dr-koleva.com/index-bg.html

# 12
  • Мнения: 262
аз съм много доволна от д-р Мила Кунева (адреса е ул. Поп Харитон 35)
работи със ЗК и доста евтино според мен.
бях в 9 месец бременна когато ми лекува няколко зъба.
Благодарение на предишния ми зъболекар, който така и не намери време да ми ги оправи, единия се наложи да ми го извадят... няма да споделям подробности, но беше доста емоционално.

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър пародонтолог във Варна? Преди време бях ходила в една клиника в близост до чаталджа, но не си спомням името, ноне държа да е на същото място, просто ми трябва добър специалист!

# 14
  • Мнения: 4 068
аз съм много доволна от д-р Мила Кунева (адреса е ул. Поп Харитон 35)
работи със ЗК и доста евтино според мен.
бях в 9 месец бременна когато ми лекува няколко зъба.
Благодарение на предишния ми зъболекар, който така и не намери време да ми ги оправи, единия се наложи да ми го извадят... няма да споделям подробности, но беше доста емоционално.


Хм, струва ми се, че не зъболекаря намира време да ви оправи зъбите, а вие. Ако държите на това разбира се. Едва ли ви е гонил от кабинета си. Може и да греша разбира се. Хора всякакви.

пп. По темата-за Варна д-р Венелинов.

# 15
  • Мнения: 1
Grinning  Здравейте Всички !!! Аз не съм от Варна ,всеки път минавам 200км за да  се лекувам в този град .Така че  не зная дали работи със ЗК ,но Д-р Смуков намиращ се в Дом Младост за мен е изключително добър стоматолог,  или по точно смело бих казала добър професионалист. Внимателен като личност, съобразява се със желанието на пациента  стига то да не вреди на лечението. (тоест има добра комуникация между пациент и стоматолог) което е изключително важно за постигане на добри резултати при самото лекуване на зъбите, независомо от метода на лечение. Аз лично бях един тежък случай като пациент.. Преминах доста  дълъг, болезнен и мъчителен период на лечение. Но Благодаря на Бог  и на  Д-р. Огнян Смуков вече постигнахме много добри резултати до тук, макар че все още ми предстои лечение . Но се надявам в близките месеци да приключим и финала да е прекрасен както до сега. За цени това е много комплицирана тема, знаете че те зависят от много фактори, но имайки предвид и цените  на други  стоматолози мисля че са разумни. Но това е тема която пациента първо обсъжда със самия стоматолог  и ако  му отърва сяда на стола,-меко казано. Но всеки има право на избор. Надявам се  да Ви е полезна  тази информация , така ще  имате по голям избор  за всичко...........Успех !!!   Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
О, д-р Смуков!
Все се въздържах да пиша за него, но тези хвалби по-горе ме провокираха. Доста съмнителни, между другото.
Ходех при него преди време и въпреки интуицията си реших да му се доверя докрай. Това което сложи край на мъките ми с него е едно напълно ненужно прелекуване на коренови канали под свалена за подмяна коронка, която 14 години не е имала никакъв проблем. Обаче 200 лева никому не са излишни, нали? Дори не го обсъди с мен- налага ли се, искам ли. Та той дори нямаше снимка, която да му покаже, че има нещо нередно. Това беше капката, която преля чашата.
Като цяло е налагащ мнението си, не се съобразява с пациента, не предлага съвременни алтернативи и т.н. Не работи и особено леко и фино, малко хамалски подхожда.
Иначе е любезен, шегувка се и дори леко флиртува с пациентите си, ама това не стига. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 188
Здравейте, прочетох тук положително мнение за две стоматоложки - Мила Кунева и Емилия Вангелова.
Може ли да споделите нещо повече за тях, ок ли са, цените как са и т.н. беше ми препоръчана тук Биляна Бонева но на 2 рия ден ми падна пломбата. Иначе за почистване на зъбен камък е ок.

# 18
  • Мнения: 3
За добър зъболекар не знам, но знам при кого не препоръчвам да ходите - д-р Петров на ул. Тодор Димов. Такова чудо не съм виждала, още не мога да си възстановя щетите, а сумата, която ще ми коства е над 2000лв. Направи ми мост от 8 зъба, но не е доизлекувал тези, които затвори отдолу. Стана инфекция. Трябва да сменя целия мост заради него. Освен това други 2 съседни зъба ми ги пломбирал с една обща пломба, което е недопустимо. Новият ми зъболекар събра колегите си от другите кабинети, за да показва как не трябва да се прави. Освен това ми откри и счупен инструмент в небцето, снимки преди и след доказват, че е принадлежал на д-р Петров. Внимавайте на кой се доверявате!

# 19
  • Мнения: X
За жалост 80% от стоматолозите във Варна не стават ! Медицинския не спира да бълва некачествена "стока ".

# 20
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Здравейте. Бях бременна в 9 седмица, когато ми се наложи оперативно вадене на долен мъдрец, растящ накриво. Направих го в стоматологията при Д-р Перейра. За втори път вадя зъб при него, доволна съм.
Вече съм в 15 седмица и за жалост утре отново ще се наложи да го посетя. Отново оплакванията са от мъдрец. Този път от другата страна, отново в ляво. Беше напълно израснал, голям зъб, венеца около него стоеше като разкъсан, а сега покри малка част от зъба, втвърди се и започнаха адски болки, разбира се последвани и от подути лимфни възли.
За капак на всичко си открих на зъба до него шиечен кариес Sad Утре ще се чуя с личната зъболекара, но винаги има свободни часове след около две седмици, та ако са ви правили такъв тип кариес, моля препоръчайте при кого. Просто искам да оправя всичко, колкото се може по-бързо.

# 21
  • Мнения: 10
А какви са цените? Например коронка от металокерамика и лечение на преден зъб.
скоро не съм ходила, а цените се менят... но като си правих пломбата цените бяха нормални, а ми сложиха  най добрата  Peace

Арабела,ти да не си дъщерята на докторката?Защо не кажеш цената на коронката,за да си прецени дали да отиде.Какъв е проблема на прост въпрос да дадете прост отговор-колко струва?Като жената е тук на форума и се пита за цени значи ,че не е толкова богата,че да не й е все тая.Моля ви,бъдете конкретни.

# 22
  • Мнения: 45
Недялка Иванова Баба Тонка 7, тел 606584
или дъщеря и работи на същото място.
За бога хора,ако си цените здравето и бюджета не ходете там...

# 23
  • Мнения: 37
Препоръчвам д-р. Демирев, кабинетът е в Цветния, ул. Еделвайс, тел.306-609

За кариеси добър ли е ? Била ли сте при него или сте чувала добри отзиви?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Много години ми е бил стоматолог, но от 2 години минах към клиника Аспрадент и д-р Алексиева и съм по-доволна.
Имат и рентген там, което е голямо удобство.

# 25
  • Мнения: 188
Нормални ли са цените в Аспрадент?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Нормални ли са цените в Аспрадент?

Може би малко над средните... За пломба по ЗК доплащах 57 лв, а знам, че по други места хората плащат по 40 лв.

# 27
  • Мнения: X
Много години ми е бил стоматолог, но от 2 години минах към клиника Аспрадент и д-р Алексиева и съм по-доволна.
Имат и рентген там, което е голямо удобство.
А само при д-р Алексиева ли ходите или и при останалите стоматолози в клиниката там?
Д-р Алексиева прави ли профилактични прегледи и "обикновени" пломби или не се занимава с такива дреболии?
Извинявайте за въпросите, останала съм с впечатление, че е особен характер и не знам как точно стоят нещата.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Миналата година бях при д.р Коцева там, но тя сега е в майчинство, затова се прехвърлих към д-р Алексиева. Да, особен характер има, но е професионалист. При нея съм си правила какво ли не: пломби, релечение на зъб, умъртвяване на зъб, мостова конструкция. На мъжа ми му извади два мъдреца, всичко мина по мед и масло, без усложнения. Също така му оправя венечни джобове с лазер /има парадонтоза/. Доволни сме.
Разбира се, че можеш да отидеш на профилактичен преглед и след консултацията да вземеш решение дали искаш да те лекува. Аз точно така направих: отидох, обясни ми проблемите, които имам, направи ми писмен план на лечение и започнахме.

# 29
  • Мнения: X
Миналата година бях при д.р Коцева там, но тя сега е в майчинство, затова се прехвърлих към д-р Алексиева. Да, особен характер има, но е професионалист. При нея съм си правила какво ли не: пломби, релечение на зъб, умъртвяване на зъб, мостова конструкция. На мъжа ми му извади два мъдреца, всичко мина по мед и масло, без усложнения. Също така му оправя венечни джобове с лазер /има парадонтоза/. Доволни сме.
Разбира се, че можеш да отидеш на профилактичен преглед и след консултацията да вземеш решение дали искаш да те лекува. Аз точно така направих: отидох, обясни ми проблемите, които имам, направи ми писмен план на лечение и започнахме.
Благодаря

# 30
  • София
  • Мнения: 30 142
Има ли някой мнение за д-р Николай Станев (кабинетът му се намирал на ул. "Даме Груев")?

# 31
  • Norge
  • Мнения: 2 311


За бога хора,ако си цените здравето и бюджета не ходете там...

По същия начин искам да възкликна и аз, но за друг стоматолог/кабинети.
Тези на Г-н Николай Анастасов, на ул. „Марко Балабанов“Sick
През живота си не съм попадала на по-безотговорно отношение.   Shocked
Изживяването ми не подлежи на описване с две изречения.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 398


За бога хора,ако си цените здравето и бюджета не ходете там...

По същия начин искам да възкликна и аз, но за друг стоматолог/кабинети.
Тези на Г-н Николай Анастасов, на ул. „Марко Балабанов“Sick
През живота си не съм попадала на по-безотговорно отношение.   Shocked
Изживяването ми не подлежи на описване с две изречения.

Бихте ли споделили, какво изживяхте там и какво точно ви правиха.
Аз преди време правих кореново лечение при д-р Анастасов и останах доволна.Работи с микроскоп, хигиената е на ниво.
В последствие обаче разбрах, че доктора вече е започнал да се занимава само с поставяне на импланти и хирургия.
Опитваха се да ме убедят да се запиша при другите стоматолози там, но така и не се доверих и се отказах да ги посещавам.

# 33
  • Мнения: 10
Имате ли някакво мнение за клиника Ботев и по-специално д-р Ангелов?

# 34
# 35
  • Norge
  • Мнения: 2 311


За бога хора,ако си цените здравето и бюджета не ходете там...

По същия начин искам да възкликна и аз, но за друг стоматолог/кабинети.
Тези на Г-н Николай Анастасов, на ул. „Марко Балабанов“.  Sick
През живота си не съм попадала на по-безотговорно отношение.   Shocked
Изживяването ми не подлежи на описване с две изречения.

Бихте ли споделили, какво изживяхте там и какво точно ви правиха.
Аз преди време правих кореново лечение при д-р Анастасов и останах доволна.Работи с микроскоп, хигиената е на ниво.
В последствие обаче разбрах, че доктора вече е започнал да се занимава само с поставяне на импланти и хирургия.
Опитваха се да ме убедят да се запиша при другите стоматолози там, но така и не се доверих и се отказах да ги посещавам.


Salina, моля за извинение задето отговарям с такова огромно закъснение.  Praynig
Отсъствах много дълго време и едва преди няколко дни се прибрах обратно.

Истината е, че когато за първи път попаднах във въпросния кабинет, аз също останах с добри впечатления. За жалост, окончателната рекапитулация за мен е следната: две пропилени години, през които не получих и част от онази помощ, която очаквах  и която би следвало.

Отчасти съм описала изживяванията си тук:
https://www.facebook.com/neli.josefsen/posts/1202347463242018

В края допълвам, че съм с добри впечатления от Д=р Стайкова.  Flowers Rose

# 36
  • Мнения: 8 762
Моля за мнение относно стоматологичен преглед във факултета , като и ако имате препоръки за извършването при такъв на сносна цена.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Да раздвижа темата....
Имам нужда от стоматолог. Дълго време посещавахме д-р Генчев (кабинетът е на Чаталджа, зад сладкарница "Крамер"). Сега ми се налага отново да се ползвам от стоматологични услуги, но обмислям да сменя - оказа се, че пломбата, която ми е поставяна преди ...30г. не е мръднала, но тези, които той ми постави преди 5г. се рушат. Уж качествени материали, уж модерни, доплащах доста за улугите му но......... Дали няма зъболекар, дето да не са му толкова модерни материалите, но да са дълготрайни? И да не е цифроман, разбира се.

# 38
  • Мнения: 98
Да раздвижа темата....
Имам нужда от стоматолог. Дълго време посещавахме д-р Генчев (кабинетът е на Чаталджа, зад сладкарница "Крамер"). Сега ми се налага отново да се ползвам от стоматологични услуги, но обмислям да сменя - оказа се, че пломбата, която ми е поставяна преди ...30г. не е мръднала, но тези, които той ми постави преди 5г. се рушат. Уж качествени материали, уж модерни, доплащах доста за улугите му но......... Дали няма зъболекар, дето да не са му толкова модерни материалите, но да са дълготрайни? И да не е цифроман, разбира се.

Мога да ти препоръчам д-р Стоилов ot Creative Dental Studio (в уличката зад дюнерите на червения). Ходя там от 10-тина год и съм много доволна. Работи със ЗК, цените не са високи и си върши съвестно работата.

# 39
  • Мнения: 44
Доктор Борис Шопов. Лично аз съм много доволен от него

# 40
  • София
  • Мнения: 30 142
Има ли някой мнение за д-р Николай Станев (кабинетът му се намирал на ул. "Даме Груев")?
Сама да си отговоря на въпроса: засега определено съм доволна.

# 41
  • Мнения: 1 405
Търся зъболекар - доста добър и работещ прецизно. Да работи с допълнително осигуряване .

# 42
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте,
Моля споделете мнение за клиниките "Ботев Дент" и "Аспрадент". 

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 791
От няколко години ходя в Аспрадент по препоръка на съфорумка. В началото бях при Коцева (сега е в майчинство), после минах при Алексиева (хирург, занимава се с по-сложни неща). При нея доста неща направих и съм много доволна - релечения, спасяване на разрушени зъби под стар мост, две нови мостови конструкции, лазерно лечение на възпален венец.
Д-р Бобев е млад, но също вече набира опит. Успя на мъжа ми да спаси един сложен зъб.
Чисто е в клиниката, има рентген.

# 44
  • Мнения: 1 148
Някой посещавал ли е Фармадент (в ДКЦ1)?

# 45
  • Мнения: 155
И тук да питам . Моля за съвет. Имам парадонтоза. Някои зъби вече леко се клатят. Предлагат ми коронки на предните зъби и частична подвижна протеза за кътниците. Никой обаче не лекува парадонтозата . А без лечението й всичко друго е безмислено. Май ме вземат за " касичка". Моля, помагайте. Насочете ме към специалист, който да ми лекува зъбите, а не да ги вади. Не мисля, че всичко е загубено. Добър специалист от Варна?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Има специална тема за пародонтоза. Задайте си въпроса там.

# 47
  • Мнения: 697
И тук да питам . Моля за съвет. Имам парадонтоза. Някои зъби вече леко се клатят. Предлагат ми коронки на предните зъби и частична подвижна протеза за кътниците. Никой обаче не лекува парадонтозата . А без лечението й всичко друго е безмислено. Май ме вземат за " касичка". Моля, помагайте. Насочете ме към специалист, който да ми лекува зъбите, а не да ги вади. Не мисля, че всичко е загубено. Добър специалист от Варна?

Не се лъжи !!! Лекува се ! Бавно , болезнено и скъпо , но се лекува . В момента лекувам моята при д-р Герова . Преди нея попадах на .... които само влошиха състоянието ми .

# 48
  • Мнения: 155


Не се лъжи !!! Лекува се ! Бавно , болезнено и скъпо , но се лекува . В момента лекувам моята при д-р Герова . Преди нея попадах на .... които само влошиха състоянието ми .

Благодаря! Направих консултация с д-р Георгиева от Варна. Намерих си и зъболекар в Шумен,  при който започвам лечение. Пожелайте ми успех.

# 49
  • Мнения: 697
Стискам палци скоро да греем с усмивки 😀

# 50
  • Мнения: 51
Искам да попитам има ли някой с мост? По време на бременност имах много проблеми със зъбите, нях на зъболекар закрепихме работата, но 2 зъба ще махаме и ще слагаме мост. Просно не могат да се спасят, въпроса ми е колко време след изваждането на зъб, може да се вземе проба за мост и праговото пилене боли ли? Simple Smile

# 51
  • Мнения: 697
Искам да попитам има ли някой с мост? По време на бременност имах много проблеми със зъбите, нях на зъболекар закрепихме работата, но 2 зъба ще махаме и ще слагаме мост. Просно не могат да се спасят, въпроса ми е колко време след изваждането на зъб, може да се вземе проба за мост и праговото пилене боли ли? Simple Smile

Моята зъболекарка ми прави временни мостове в момента в който ми извади зъбите и не ме оставя без зъби . След зарастване ще сложа постоянният мост . Моста ми ще е без праг заради проблем с венците .  За болката зависи от твоя праг на болка .

# 52
  • Мнения: 51

Искам да попитам има ли някой с мост? По време на бременност имах много проблеми със зъбите, бях на зъболекар закрепихме работата, но 2 зъба ще махаме и ще слагаме мост. Просно не могат да се спасят, въпроса ми е колко време след изваждането на зъб, може да се вземе проба за мост и праговото пилене боли ли? Simple Smile

Моята зъболекарка ми прави временни мостове в момента в който ми извади зъбите и не ме оставя без зъби . След зарастване ще сложа постоянният мост . Моста ми ще е без праг заради проблем с венците .  За болката зависи от твоя праг на болка .

Интересно, а за зарастването на венеца след изваждане на зъба колко време ви каза вашата зъболекарка? И изпили ли ви зъбите за да сложи тези временни коронки? Колко трае процедурата, благодаря Simple Smile

# 53
  • Мнения: 39
Възстановяването на венеца зависи от индивидуалния организъм. Обикновенно е около месец и половина. Ако се избърза със слагането на постоянен мост, след време венецът и костта под висящото тяло (липсващия зъб) ще се отдръпнат надолу и ще се получи неестетична дупка.

Относно изпиляването: ако зъбите са живи е редно да се изпиляват под анестезия. След изпиляването ще има чуствителност, поради премахването на голямо количество тъкани около пулпата (нерва) и затова е препоръчително веднага да се постави временен мост на изпилените зъби.
Ако зъбите са умъртвявани, няма болка при изпиляването, понеже без нерв, вече не могат да провеждат болкови импулси. Възможен е лек дискомфорт на венеца при самото изпиляване.

# 54
  • Мнения: 697
Да изпиляват се зъбите които ще държат моста . За венеца - зависи от състоянието му . Вадене на 3 зъба , пилене на още 3 зъба , вземане на проби и правенето на моста - 3 часа всичко .

# 55
  • Мнения: 51
Извадихме 2 зъба днес, 2та 4ти зъба горе. Попитах за моста, каза 2-3 седмици зависи. Исках поставяне на временен мост, каза, че няма смисъл да си давам парите, било глупост, като ми изпили зъбите след месец, да изтрая 4-5 дни и да слагаме направо мост и без това всички ходим с маска. Но си мисля, че като дойде време за пиленето и да седя седмица с изваден зъб и изпилени други 2 няма да мога изобщо да ям… в четвъртък ще ходя за пломба и ако пак откаже поставяне на временен мост, ще сменя зъболекаря Simple Smile

# 56
  • Мнения: 697
Използваните зъби живи или мъртви ще са ? Моята зъболекарка изчаква с поставянето на постоянния мост  , защото може да имам проблем с живите зъби . С временен мост могат да се правят и корекции , примерно първият мост не ми беше удобен и направихме втори .  И те пусна без зъби да излезеш от кабинета и ?!?  Според мен я сменяй 🙂

# 57
  • Мнения: 51
Използваните зъби живи или мъртви ще са ? Моята зъболекарка изчаква с поставянето на постоянния мост  , защото може да имам проблем с живите зъби . С временен мост могат да се правят и корекции , примерно първият мост не ми беше удобен и направихме втори .  И те пусна без зъби да излезеш от кабинета и ?!?  Според мен я сменяй 🙂


2та зъба извадени, другите 4 (които ще се пилят) са живи, но 1 е с кариес и не ми каза дали ще го лекува или ще вадим нерв. Да в момента съм с 2 красиви дупки, ако не пожелае слагането на временен мост, ще обмисля да го сменя. Благодаря ви за отговорите, надявам се найстина всичко да мине добре!

# 58
  • Мнения: 697
Стискам палци . Само да те питам снимка правихте ли преди да започне работа ? Почисти ли ти венеца ? Дано не е шарлатанин като предният ми зъболекар ....че заради него останах без зъби . Сегашната е толкова педантична в работата си , че нямам думи с които да изразя възхищението си от работата и ! И да виждам резултатите в рентгеновите снимки и в огледалото .

# 59
  • Мнения: 51
Стискам палци . Само да те питам снимка правихте ли преди да започне работа ? Почисти ли ти венеца ? Дано не е шарлатанин като предният ми зъболекар ....че заради него останах без зъби . Сегашната е толкова педантична в работата си , че нямам думи с които да изразя възхищението си от работата и ! И да виждам резултатите в рентгеновите снимки и в огледалото .


Не. Никакви снимки не са ми правили. Сега за капак да ви кажа, 1 корен ми го вади близо 25 минути. Пусна ме упойка всичко, от едната страна проблем няма. Но от другата, където заветния корен се вади 30 мин, усещам неприятно щипане. Поглеждам аз в огледалото, вдигам устната и остановявам, че имам разкъсване. Мия си зъбите и докато се плакна усещам болка и щипане точно там, явно пастата го дразни… дани ще заздравее или ще се наложи зашиване ? Не знам цепнал ли ме е нещо, защипал ме е с клещите ли.. утре ми каза да отида да ме погледне. Прилагам примерна снимка, за да добиете представа Simple Smile

# 60
  • Мнения: 697
Моля те смени си зъболекаря . За доброто на устата ти .

# 61
  • Мнения: 11
Здравейте, казвам се Миглена и съм 4 курс студент по Дентална медицина към Медицински университет - гр. Варна.
Предлагам следните стоматологични процедури:
🔹 Първичен преглед
🔹 Лечение на кариеси
🔹 Кореново лечение
🔹 Изработване на протези, коронки и мостове
🔹 Вадене на зъб
🔹 Почистване на зъбен камък
🔹 Профилактични прегледи и поставяне на силанти при деца

*Цените за извършваните процедури са символични и всяка манипулация се извършва под пряко наблюдение на специалисти (лекари по дентална медицина).
Факултетът по дентална медицина се намира на бул. "Цар Освободител", N:84
Ако се нуждаете от някоя от по-горе описаните процедури, можете да се свържете с мен на лично съобщение или да се обадите на тел.: 0884039002

# 62
  • Мнения: 17
Браво, това е много добра новина за варненци, ще могат да се възползват от услугите на факултета по дентална медицина. Поздравления и успех на студентите!

Общи условия

Активация на акаунт