Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 апр. 2011, 01:41 ч.

Добър зъболекар- Варна

• 30 588
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
Миналата година бях при д.р Коцева там, но тя сега е в майчинство, затова се прехвърлих към д-р Алексиева. Да, особен характер има, но е професионалист. При нея съм си правила какво ли не: пломби, релечение на зъб, умъртвяване на зъб, мостова конструкция. На мъжа ми му извади два мъдреца, всичко мина по мед и масло, без усложнения. Също така му оправя венечни джобове с лазер /има парадонтоза/. Доволни сме.
Разбира се, че можеш да отидеш на профилактичен преглед и след консултацията да вземеш решение дали искаш да те лекува. Аз точно така направих: отидох, обясни ми проблемите, които имам, направи ми писмен план на лечение и започнахме.
Благодаря

# 31
  • Варна/София
Има ли някой мнение за д-р Николай Станев (кабинетът му се намирал на ул. "Даме Груев")?

# 32
  • Norge

За бога хора,ако си цените здравето и бюджета не ходете там...

По същия начин искам да възкликна и аз, но за друг стоматолог/кабинети.
Тези на Г-н Николай Анастасов, на ул. „Марко Балабанов“Sick
През живота си не съм попадала на по-безотговорно отношение.   Shocked
Изживяването ми не подлежи на описване с две изречения.

# 33
  • Варна

За бога хора,ако си цените здравето и бюджета не ходете там...

По същия начин искам да възкликна и аз, но за друг стоматолог/кабинети.
Тези на Г-н Николай Анастасов, на ул. „Марко Балабанов“Sick
През живота си не съм попадала на по-безотговорно отношение.   Shocked
Изживяването ми не подлежи на описване с две изречения.

Бихте ли споделили, какво изживяхте там и какво точно ви правиха.
Аз преди време правих кореново лечение при д-р Анастасов и останах доволна.Работи с микроскоп, хигиената е на ниво.
В последствие обаче разбрах, че доктора вече е започнал да се занимава само с поставяне на импланти и хирургия.
Опитваха се да ме убедят да се запиша при другите стоматолози там, но така и не се доверих и се отказах да ги посещавам.

# 34
Имате ли някакво мнение за клиника Ботев и по-специално д-р Ангелов?

# 35

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт