Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 420
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 54
Супер  Mr. Green Ще се включим за идеята как. Stop Добре, че попитах, всички се бяха отказали вече. hahaha
неи вярно аз си пратих мнението още във вторник  Laughing
От неучаствалите още  Peace

Аз ви оставям, по-късно ще пусна писъмце за участие, въпреки че да си  призная в момента ми е много бедно на идеи Thinking но ще я карам на олимпийския принцип, важно е участието. Laughing

Малко музичка. Wink



# 661
  • Сливен
  • Мнения: 15
търсих си емотикончета и вижте какви намерих много се смях и

# 662
  • Мнения: 0
здравей виле Hug

# 663
  • Мнения: 56
търсих си емотикончета и вижте какви намерих много се смях и



Здравей Хати как си  Hug

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 16:15 от ·٠•violetka•٠·

# 664
  • Мнения: 0
добре съм контролната ми по химия много добре мина. а ти как си?

# 665
# 666
# 667
  • Мнения: 61
Видяхте ли в ютуб какво се случва, закл са акаунтите на момичетата к' превеждаха филма Shocked шоу тв се оплакала Shocked

# 668
  • Сливен
  • Мнения: 15
Maле Сис много са хубави  Flutter   bouquet  bouquet


Дали Емир няма да е изглежда така след като разбере за годежа
 

# 669
  • Сливен
  • Мнения: 15
Видяхте ли в ютуб какво се случва, закл са акаунтите на момичетата к' превеждаха филма Shocked шоу тв се оплакала Shocked
да ужасно е всичко почти е заключено няма почти никакви клипове от филма  #2gunfire

# 670
  • Мнения: 61
Видяхте ли в ютуб какво се случва, закл са акаунтите на момичетата к' превеждаха филма Shocked шоу тв се оплакала Shocked
да ужасно е всичко почти е заключено няма почти никакви клипове от филма  #2gunfire
и на турски ли  newsm78 аз не обънах внимание видях че на англ няма нищо вече Sad

# 671
  • Сливен
  • Мнения: 15
Видяхте ли в ютуб какво се случва, закл са акаунтите на момичетата к' превеждаха филма Shocked шоу тв се оплакала Shocked
да ужасно е всичко почти е заключено няма почти никакви клипове от филма  #2gunfire
и на турски ли  newsm78 аз не обънах внимание видях че на англ няма нищо вече Sad
всички без значение почти всичко е затрито от ютуб даже и фрагментите повечето ги няма

# 672
  • Мнения: 56
Мале аз си знаех че нещо става форума спират,някой торенти а сега и клипчета заключват пак нещо от правителството правят  Crossing Arms сега остана да ни спрат всички торенти и даже и вбох също  #2gunfire егаси  #Cussing out
Нали по едно време се говореше по новините че ще закрият всичко нелегално в интернет  ooooh!

# 673
  • Мнения: 61
viki.com работи в момента, а доколкото разбрах преди няколко дена не е . аз обаче не м да пусна нищо там. а ми пише че са преведени на англ сериите. Не е от нашето правителство а от шоу тв подали са оплакване към някой от акк в ютуб

# 674
  • Сливен
  • Мнения: 15
че то всичко в нета е нелегално няма нещо легално всичко се краде 

Честита промяна на братовчедката Simple Smile
аз в моя форум събирам подписи и ще стане една добра колекциика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт