Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 401
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 54

ПП: Сестро, ако кака и аз не ти дадем одобрението за новите визии, няма как да стане просто. Минаваш на проверка през 2 истанции. Stop
А щом така стоят нещата, спокойна съм вече.  Stop Довечера и хубав, и лош епизод, нЕма значение, нали ще сме си компанията.  Wink Няма да позволя пак ревове. Naughty

# 631
  • Мнения: 54

Систър, нищо не казваш,одобряваш ли фитнес манията ми  Thinking
Беше на братчедката, но малко решихме да ги менкаме Mr. Green, че трудно се удържа дълго време. Rolling Eyes Тя взе плувеца.  Whistling

Мен ли питаш? Ако да - супер си.
И на мен ми е интересно - коя е блондинката на аватара ти? Прилича ми на една тенисистка, но в момента не мога да се сетя за името.
newsm78

П.П.: Систъъър, сетих се, това не е ли Шарапова?

Систър, по-добре късно отколкото никога. Ама и аз късно видях, че си писала. Stop В теб ми беше надеждата. Laughing Между другото поздравления за твоя човек, гази наред Whistling но то си е очаквано на клейчето.

Да не е съвсем спам Stop, си слагам клипчето, което ме грабна вчера. Това е новата песен, която ще въртя, да предупредя. Laughing


# 632
  • Мнения: 8 408
Сиси, мерси.  Hug На клей Рафа няма загуба от доста дълго време. Wink
Клипът и песента са много хубави. Кой е изпълнителят?

# 633
  • Мнения: 56
Някой знае ли как да си направя една снимка от цветна черно бяла  newsm78 newsm78

# 634
  • Мнения: 54
Сиси, мерси.  Hug На клей Рафа няма загуба от доста дълго време. Wink
Клипът и песента са много хубави. Кой е изпълнителят?

Не успях да я намеря песента, затова пак пуснах това клипче. Wink

Знаеш, че съм много голяма фенка на вашия основен опонент Mr. Green но не мога да си представя, че мога да остана безразлична и да не призная успехите му. Заслужава си ги напълно. Wink За Фед съм загубила надежда, че някога пак ще го видя като в най-силните му години Rolling Eyes но вече съм се примирила. Всеки с времето си.

# 635
  • Мнения: 54
Някой знае ли как да си направя една снимка от цветна черно бяла  newsm78 newsm78
Вили, аз имам програма за снимки на компа и там съм сменяла цвета, за друг начин не знам. newsm78

# 636
  • Мнения: 21 201
А Габи не съм, аз си го уважих мъжо. Laughing

# 637
  • Мнения: 8 408
Някой знае ли как да си направя една снимка от цветна черно бяла  newsm78 newsm78
Ами аз съм ги правила като отворя снимката с Microsoft Office Picture Manager. Даваш edit picture после colоr, после saturation и готово.

Сиси,  Hug

# 638
  • Мнения: 54
Тинче, здравей, душко  Hug

# 639
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
аз само да кажа Здравейте и пак изчезвам Hug Hug Hug

за довечера моята работа е мътна , тъй като се очаква да имаме гости , но не е сигурно 100%

ако не се вясна давам Функциите на Сисито  за наградата

другата награда да си я разделят Мими и Вили , тъй като само те си дадоха предположенията

Тина изчезва Mr. Green


към 23.00 сигурно ще се появя , че ако има гадни моменти да ме предопредите Sick

# 640
  • Мнения: 54
аз само да кажа Здравейте и пак изчезвам Hug Hug Hug

за довечера моята работа е мътна , тъй като се очаква да имаме гости , но не е сигурно 100%

ако не се вясна давам Функциите на Сисито  за наградата

другата награда да си я разделят Мими и Вили , тъй като само те си дадоха предположенията

Тина изчезва Mr. Green


към 23.00 сигурно ще се появя , че ако има гадни моменти да ме предопредите Sick

Еййй и теб изтървахме, и наградата едновременно. Mr. Green Лоша работа!  ooooh!

Може да е за хубаво, ако серията е гадничка, ще те предупредим естествено. Ще те чакаме Hug

# 641
  • Мнения: 8 408
Тинче, значи тааака... Снощи за Фатмата на линия, днес - гости.   Thinking  Ще я видим ние тази работа. Crossing Arms Joy

# 642
  • Мнения: 54
Тинче, значи тааака... Снощи за Фатмата на линия, днес - гости.   Thinking  Ще я видим ние тази работа. Crossing Arms Joy
Остави това, сестричке.  hahahaПо-лошото е, че хитрувахме до последно Whistling накрая дори не можем да участваме в борбата за наградата. Crossing Arms

Много съм ядосана, довечера трябва поне другата награда да дам.  Laughing

# 643
  • Мнения: 56
Някой знае ли как да си направя една снимка от цветна черно бяла  newsm78 newsm78
Ами аз съм ги правила като отворя снимката с Microsoft Office Picture Manager. Даваш edit picture после colоr, после saturation и готово.

Сиси,  Hug
Благодаря ти лелче ще пробвам така че ми се струва най лесно  Mr. Green а аз обичам така   hahaha

# 644
  • Мнения: 56
Ей проверката си остава тя Тинчето като не е споменала да не се възползвате сега от положението  Naughty Naughty 
 hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт