Лежащи бъдещи мами заповядайте да не скучаем!!!

  • 24 783
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Ужасно съжалявам за това, което ти се е случило Sad
Ти от София ли си, кой лекар те следи, как така не виждат проблемите преди да е късно, това е безобразие ooooh!

# 31
  • Мнения: 72
ot varna sum sega sum pri doktor yalit ne se oplakvam ot doktora sledi me za sega vsi4ko bilo dobre i daje iska da go iskarame sedmak da ne 4akame devetia mesez i neznam i az ve4e newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 1 868
Стискам палци този път всичко да е наред, мисля че е въпрос на свестен лекар и дано този път да е така и вярвам, че ще успееш Praynig

# 33
  • Мнения: 644
Ивана, сполетялото те е направо ... не знам дори дали мога да намеря точните думи да опиша какви чувства предизвиква у мен. Искам силно да те прегърна и да ти пожелая много късмет, сили, вяра и най - вече успешен край  Praynig

Момичета, боядисахте ли вече яйчицата?

# 34
  • Мнения: 644
Момичета, Честито Възкресение Христово  Hug
Много здраве, много търпение, вяра и сбъднати мечти  Hug

# 35
  • Мнения: 1 868
Христос Воскресе!!! Нека се случват чудеса Praynig

# 36
  • Мнения: 1 056
Христос Воскресе !Мнаго късмет,любов и здрави бебенца на финала Hug
Весел празник  easter

# 37
  • Мнения: 285
Воистита воскресе момичета в този светъл ден ви пожелавам господ да е с вас и всяка да гушне жива и здрава рожбата си  Hug
Ивана това което пишеш е ужасно защото при едно добро проследявате на бременността, си можела да имаш две деца и един аборт заради малформации Какво разбираш под добре следена бременност , мене ме гледаха по два пъти в месеца на видеозон ,пълна кръвна картина + урина и следене на кръвното.
За мене да не разбере един доктор че си с прекламсия или гастационен диабет / тези състояния се овладяват или бебчето си вади по рано , пък чак в 7 месец  Confused/ е престъпно нехайство  ooooh!
Правила ли си биохимичен скрининг той се прави в тези седмици и мисля че е задължинелно за теб / така поне ще се отхвърли вероятността за дворо детенце със синдром на даун/
Приятен ден

# 38
  • Мнения: 72
isys vuskrese mili dami mersi za milite dymi i za pojelaniata vi badete jivi i zdravi ne moga da se mesia na doktorite te preziniavat kakvo da praiat kakvi isledvaniaa daje sega sama si otivam za proba na zaxarta abe kakvo da vi kaja xodine po mukite skrinik ne sum si pravila s tazi bremnost no doktora kaza 4e ploda e nared ve4e se vijdalo na vidio zona ako ima ne6to i taka dami ne mi se prekazva ve4e gledat te v razete i tova e mnogo go boli 4oveka za teb i taka a sega vie kak ste kak sa bebozite newsm51 smile3504

# 39
  • Мнения: 1 868
Как сте лежащи мами Wink
Аз да се оплача много ме боли левият крак, изглежда повече съм лежала на него и сега е страшно, но още три месеца явно няма да ми мине Sad

# 40
  • Мнения: 644
motoneti, много неприятно, дано ти отмине болката в крака скоро  Hug. Може би е удачно да ти направят лек масаж за отпускане  Peace

Мен пък ме боли кръста от лежането, ама няма как. Докторицата разреши да се размотавам из вкъщи и да върша някаква лека домакинска работа, обаче честно казано изобщо не съм се възползвала от тази "екстра" заради пустия му страх.

Ще гледате ли сватбата?

# 41
  • Мнения: 285
motoneti болили те крака или изтръпва ако е свързано с изтръпвате аз си слагах възглавничка под коляното и леко го масажирах Качвай също краката на високо /възглавница , одяло/ и сменяй по често позите на лежане  това помогна на мен Peace
Koketka_majoretka щом доки е разрешил може  да отидеш на разходка около вас много ще помогне за кръста малко движение  Simple Smile страхът винаги го има но по малки и чести разходки не вредят Аз се радхождах м/у всички легла в къщата накрая всички ми бяха неудобни ама резултата в момента натроши всички пуканки на земята ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 868
Дани Нетева да нацелуваш тези палави душици Heart Eyes
Значи мацки, не ми изтръпва а все едно ми се е набила тазобедрената става, през деня не лежа на този крак, гледам да съм предимно по гръб, защото през нощта така или иначе спя само на една страна и то предимно на тази дето ме боли, но то става в сън, събужда ме болката и веднага се обръщам, ама вече е късно SadОх ще търпя какво да правя, още три месеца и после леко ще започна да се разхождам Winkкак си мечтая Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 741
Здравейте!  bouquet
Ако може и аз да се присъединя към отбора на лежащите мами.  От около 2 седмици съм вкъщи на креватен режим. Накратко моята история. Миналата година загубих бебчето си в 23 г.с. и 4 дена. Преждевременно раждане след бременност, през която се чувствах прекрасно - без болки, без гадене, без кървене, без никакви индикации за проблеми. Започна изтичане на оклоплодни води, отидох в болница, където потвърдиха, че изтичат околоплодни води и имам 1 см разкритие. Установиха и ентерококова инфекция във влагалището. След няколко дни в болницата на системи започна раждането като дотогава нямах никакви контракции или болки.  Sad
И досега не знам и не се установи със сигурност дали имам слабост на маточната шийка и тя се е разтворила и изтъняла безболезнено, а ентерококите са причинили пукването на мехура. Или самата  ентерококова инфекция е причинила разтварянето на шийката. Т.е. не знам кое е причината и кое е следствието. С тази бременност естествено съм параноична и следя нещата по-отблизо. но предполагам и вие знаете , че колкото лекари, толкова и мнения.
Когато ходих в 14 седмица да видим ще трябв али серклаж, ми казаха, че плацентата още не се е вдигнала, че имам чувствителна матка и не знам още какво, които били противопоказания за серклаж. Според моя лекар, шийката е добре, но била малка и фина и ми каза да лежа. Пия естествено и един куп хапове и се надявам като всяка от вас да износя бебчето си поне до седмица в която е безопасно да се роди. Praynig
Пожелавам на всяка една от вас късмет и да дочака сбъдването на мечтата си! Hug Ще ми е приятно да сме си компания и да си обсъждаме разни неща  Simple Smile

ПС. Диди, Кокетка - радвам се да ви видя и тук  Heart Eyes Party

# 44
  • Мнения: 165
Здравеите,искам и аз да се присъединя към вашата група....Казвам се Таня от Пловдив и съм на легло от 4 ноември 2010 г...В началото бях със съмнение за извън маточна бременност,после започна едно повръщане по 30 пъти на ден,няколко обезводнявания и престои в болница,послле към 19 г.с. бъбречни кризи(от бременноста),наложи се поставяне на стент на десния бъбрек, в 27 седмица започнаха едни болки ниско долу-контракции,предписаха ми магнерот и малко успокои болката,но неболезнени контракции(стягания на корема) имам доста на ден...последния ми преглед беше на 17.04-нямах разкритие и изменение на шииката(надявам се все още да е така)...сега съм на преглед на 03.05 и се надявам всичко да е наред с бебето,пък аз ще лежа...не са ми забранили въобще да не ставам,но аз нямам сила,всичко боли,тежи...направо е ужасно,но....Единственото което искам е а издържа поне да влезна в 9-ти месец и едно живо и здраво бебче...Много съм се отчаяла вече...нямам сили дори да мечтая...това ми е първа бременност и чесно казано нищо неразбирам,от всяко нещо се плаша,незнам кое е нормално,кое не....Приятен ден на всички!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт