Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 43

  • 33 553
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 645
Бихтер, не само че е нагла, ами започна трудно да контролира жестокостта и злобата си към Нихал. Вече е съвсем точно копие на майка си. И все пак толкова тъжно докосваше клавишите на пианото, никой не заслужава такова страдание, никой...
Да тъжна е. Усеща как свършва. Как вече контрола го няма.

# 32
# 33
  • Мнения: 796
Какво стана накрая на филма? Изпуснах и видях само, че Аднана гледа нещо на подлуда newsm78

# 34
  • Мнения: 6 529
И какво прави сега Аднан като разбра за БиБ? Светна ли му лампичката или е все още толкова заблуден?  Mr. Green Моля някой да разкаже или  дайте линк с превод pls  Praynig

# 35
  • Мнения: 0
loca Hug миличка, ами той наш Аднана май е от друг филм напр. “Ни чул, ни видял“.
Нихат му каза за Бехлюл и Бихтер и той нали видя как остана - зяпнал като гръмнат. Peace

# 36
  • Мнения: 1 331
Тази любов е пагубна за всеки един в сериала. Всеки обича някой, който не го обича. Нихал е толкова наивна, чак глуповата. Как може да и е годеник и да се дърпа от целувките! Бихтер е безобразно нагла. Любов, страст, но не е съпруга на Бехлюл. Тя е една тайна, той скрития любовник. Няма правото да се държи така. Все пак тя е семейната, не той. Не може да го оковава във вериги. Щом иска да е само неин и тя да бъде само негова. Слагат край на играта и се разкриват. Така биха постъпили истински влюбените хора. Дори и да ме намразят всички, които обичат Бихтер - за мен тя е ниско-качествено копие на майка си.

В крайна сметка Мадам разбира ли за Б+Б?

# 37
  • Мнения: 0
Бихтер, не само че е нагла, ами започна трудно да контролира жестокостта и злобата си към Нихал. Вече е съвсем точно копие на майка си. И все пак толкова тъжно докосваше клавишите на пианото, никой не заслужава такова страдание, никой...
 bouquet права си! Всеки замина по пътя си, а тя остана със спомените си.... Много хубава игра на Берен и замисъла на сценаристите също. Hug

dterziiska  newsm51 не мога да пропусна да ти благодаря, че си го оставила за мен! Hug Joy

# 38
  • Мнения: 87
Бихтер, не само че е нагла, ами започна трудно да контролира жестокостта и злобата си към Нихал. Вече е съвсем точно копие на майка си. И все пак толкова тъжно докосваше клавишите на пианото, никой не заслужава такова страдание, никой...

A страданието , което изпитват Аднан и Нихал заслужават ли го?

# 39
  • Мнения: 1
oooo чудесна игра на Б.Саат!  smile3501 
А в днешната серия освен очевидните неща в сюжета 2 други дреболии от беграунда ме впечатлиха много съответно отрицателно и положително!
Много ми хареса якето на Бехлюл с качулката с голямата яка , но пък пръстена му беше  много грозен!!! Вие харесахте ли го? Приличаше ми на пръстен на лошия герой от анимационен филм!

# 40
  • Мнения: 1 056
Бихтер, не само че е нагла, ами започна трудно да контролира жестокостта и злобата си към Нихал. Вече е съвсем точно копие на майка си. И все пак толкова тъжно докосваше клавишите на пианото, никой не заслужава такова страдание, никой...

A страданието , което изпитват Аднан и Нихал заслужават ли го?

Разбира се. Да не са спали. Те всъщност още не страдат.

# 41
  • Мнения: 1
  Хриси  bouquet
     За наш Бехлюл мога да кажа само ,че с това си отношение към двете влюбени в него все едно им казва"И кажи защо да ми дреме .. като единственото между нас е .. че и двамата оБичаме мене '

# 42
  • Мнения: 0
  Добър вечер.Това,че Бюлент  е чул пианото какъв знак е,освен че не е дълбоко заспал?
  Честно да си кажа от на всички най-трудно му е на Бехлюл.Двечките направо му спират тока отвсякъде  #Crazy Бихтер трудно контролира ревността си,ако няма ежеминутно доказателство за любовта,Нихал напира ли напира,при все че вижда,че нищо не става.
  Хилядите рози са прах в очите на Нихал,завел я е на същото място-дори не си е направил труда да има малко фантазия и да се напъне да бъдат на друго място-кара по инерция,планове за сватба-как да откаже,нали знае какво следва.
  Той  етози,който иска всичко -и Бихтер,и мястото си в семейството и да не нарани Нихал или Аднан.Мисия невъзможна на практика  ooooh!  Акогато с екачаваше в колата с Нихал как потърси погледа на Бихтер,сякаш й казваше-не зависи от мен,нали виждаш.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 055
http://www.youtube.com/watch?v=7T0Wyg40OCo

С Къванч - от 17 април.

# 44
  • Мнения: 0
емилка  Hug Peace

И мене, и тебе..... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт