А кое най-мразите да готвите?

  • 2 104
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
Откровено мразя пърженето заради гадната миризма дни след това независимо от всякакви аспирации и обезмирисители. А и определено не е здравословно. Така се оправдавам ако в къщи много приритат за пържени филийки, рибка или чушки бюрек - всякякви на тиган.

# 31
  • Мнения: 22
Поне засега не се сещам да има нещо което мразя да готвя.Аз ако мразя да го готвя - няма и да го ям.

# 32
  • Мнения: 834
Зеле! Не заради рязането - режа го на Бьорнер, ами заради това, че мъжо го яде само печено. Та като се почне:варене, задушаване отделно на месото, печене и така цял ден  с едно глупаво зеле. На всичкото отгоре цялата къща мирише на пр.....ня. След консумацията му - пак така мирише от мъжо! Абе....БЛЯК!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Май няма такова нещо. Просто готвя само това, което обичам да приготвям и ям  Simple Smile

# 34
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Мразя да пипам сурово месо и особено кайма.

# 35
  • София
  • Мнения: 378
Мразя да готвя с карантия, с изключение на пилешките дробчета, за миризмата на червата и абсорбатора не ми помага   Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 8 280
Само не ми се смейте, но аз мразя да готвя боб. Rolling Eyes
Каквито и рецепти да опитвам се не се получава като хората....според съпруга ми готвя "ненормален боб"....ту е като супа...ту като каша и все не мога да го докарам.
Пък и не го обичам Embarassed

Аз мразя да варя боб .... то ми е наложено и ембарго  Embarassed... вече имам 3 неуспешни опита... забравям, че варя и последствията са 2 седмици не мога да изгоня миризмата на гадно, затова сме постигнали разбирателство мъжът да го вари (или поне в негово присъствие), а аз продължавам  после.

# 37
  • Мнения: 4 358
Не обичам да готвя риба.
Ако не са мъж ми и Оги, хич няма и да купувам (аз не съм по рибата).

# 38
  • Мнения: 1 403
Руло Стефани

# 39
  • София
  • Мнения: 79
И аз не обичам да готвя зеле, но не за друго ами защото много мразя да режа зелките. Цялата кухня след това е за чистене. Sad

# 40
  • Мнения: 1 493
Винаги готвя с любов, а каквото мразя, просто не го приготвям !

# 41
# 42
  • Мнения: 4 155
При мен най-големия проблем е чистенето и рязането на картофи. В къщи се ядят основно яденета с картофи и като направя нещо свършва за 1 ден. Понякога мъжът ми помага с бебенето, но пак не ми е сред най-любимите занимания.

Общи условия

Активация на акаунт